Olandų kalbos greičio pastos kvapas

Bartholomeus

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 23, 2022
Messages
127
Reaction score
67
Points
28
Turiu klausimą visiems žmonėms, kurie žino, kas yra tikra gryna olandiška greičio pasta
Jie turi tokią ploną baltą kreminę pastą, kuri labai maloniai kvepia

Dėl ko ji taip maloniai kvepia?
Žinau, kad jie A aliejų paverčia rūgštimi ir gauna pastą, bet kodėl ji vis tiek taip maloniai kvepia?

Kai bandžiau savo p2np al/hg redukuotą A alyvą paversti pasta, ji neturėjo to švelnaus prikaustančio kvapo

Taigi kur slypi atsakymas? Dėl ko ''jų'' (olandų) greičio pasta taip maloniai kvepia?
Ar tai tik tai, kad jie gamina gryniausią A alyvą, kokią tik galima pagaminti, ir tada konvertuoja ją gryniausiu metanoliu ir rūgštimi?
Arba kur slypi atsakymas?
 

Bartholomeus

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 23, 2022
Messages
127
Reaction score
67
Points
28

ASheSChem prašau nustoti kalbėti šias nesąmones, nes jūs nežinote, apie ką kalbate, nes akivaizdžiai gyvenime nesate valgęs grynos olandiškos pastos.
Taip pat yra žmonių, kurie grynina savo medžiagą ir nededa nieko, kas sumažintų jos kokybę, nes jie žino, ką daro su šia politika!
Kalbu apie gryną olandišką pastą, o ne apie kokią nors šūdiną 5 proc. greičio pastą, suplaktą iki mėnulio su kofeinu.
Taigi jei nežinote, kas yra grynosios medžiagos kvapas, nedalyvaukite šioje diskusijoje.

Yra žmonių, kurie žino, ką kalbu, ir galbūt jie gali nušviesti šią temą.
 

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 10, 2022
Messages
297
Reaction score
161
Points
43
gerai... nors aš gyvenu netoli Olandijos sienos ir reguliariai jį vartoju (25 metų šalis..), bet jūs žinote tiesą, ne aš

bet kokiu atveju linkiu geros dienos
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43
Manau, kad dėl to, kad jie naudoja metanolį su a-oile, o ne acetoną, kaip skaičiau čia, kurį čia beveik visi naudoja.
 

Bartholomeus

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 23, 2022
Messages
127
Reaction score
67
Points
28
Nenorėjau būti nemandagus ar panašiai, bet jūs sugalvojote tokį požiūrį, kad ten nėra nieko kito, tik pilna kofeino pastos.

Prašau žmonių, kurie turi šiek tiek daugiau žinių, drąsiai rašykite
 

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 10, 2022
Messages
297
Reaction score
161
Points
43
asmeniškai... nuo tada, kai vartoju amfetamino sulfatą, pastebėjau, kad jis visai ne toks pat didelis kaip olandiškas speedas
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43
tai nėra kvailas klausimas, nes jis yra svarbus, jei norite parduoti savo produktą.
žmonės apie tai kalba, ir jei turite šviežią kvapą, esate geras .
Acetonas labiau kvepia dažais ( mano patirtis)
 

Mclssmxxl

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 28, 2022
Messages
74
Reaction score
32
Points
18
Įsitikinkite patys, pasiimkite šiek tiek sauso acetono (distiliuoto arba išdžiovinto virš džioviklio) ir ištirpinkite šiek tiek tos olandiškos pastos. pažiūrėkite, kiek liko, ir pradėkime nuo to.
Dažniausiai amfetamino laboratorijos apsieina su kofeino kiekiais, o tai rodo, kad jie pjaustomi prie šaltinio. kažkur 70 proc. gatvės greičio yra kofeino, dievas žino, su kuo pjaustomi kiti.
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
:ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO:
Jūs taip pat esate vienas iš tų žmonių, kurie mėgsta siurbti cheminį purvą pro nosį, nes jis taip maloniai degina, tiesa?

Dabar pradėkime rimtai...

Amfetamisulfatas yra turbūt gryniausias iš gryniausių, ką galima vartoti amfetaminų, nes negalima šniaukšti A aliejaus, kuris viską sudegina jūsų galvoje. Amfetamino sulfatas, smulkiai sumaltas malūnėliu, yra balti, visiškai bekvapiai ir labai kartaus skonio smulkūs milteliai. Dėl to visi sutinkame, visi, kurie sako kitaip, turėtų įlįsti į kokią nors olą ir daugiau niekada neišlįsti.

O dabar pasakykite man, prašau, kas iš riebios pastos turėtų būti ypač gryna? Tepale yra gal 15-30 % amfetamino sulfato, visa kita - laktozė, kofeinas, tirpikliai ir sintezės dumblas, kurio gamintojas neišvalė nuo aliejaus, jau nekalbant apie pastos maišiklius.
Jei viską darytumėte teisingai, o ne pilstytumėte ten visą tą šūdą ir maišytumėte, jis niekada netaptų pasta. Taigi, prašau, nustokite kalbėti apie šūdiną dilerį. ...tikra gryna olandiška greičio pasta.... aš juokiuosi iš savo užpakalio...
Tai žmonės, kurie tiki, kad geras speedas suteikia tikrai gražų širdies plakimą, norą judėti ir turi deginti nosį.
Jų čia nerasite, nes jie jau buvo informuoti.
Siūlyčiau karštą vandenį, tada filtrą ir tada į šaldytuvą, tada jis gali žiūrėti į savo kofeino šlamštą.
Ampehtamino sulfatas vis dar bus tirpale :D
 

Bartholomeus

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 23, 2022
Messages
127
Reaction score
67
Points
28

Ar supratote, ką parašiau? Nes neatrodo, kad perskaitėte tai, ko prašiau!
AŠ KLAUSIAU, NUO KO ATSIRANDA TAS MALONUS KVAPAS JŲ PASTOJE!
Nes parašėte tik mėgėjiškus dalykus, kuriuos aš jau seniai žinau
O olandiškoje grynojoje speed pastoje, apie kurią kalbu, turėtų būti tik: metanolio, šiek tiek nesureagavusios sieros rūgšties ir amfetamino sulfato

PASTA TAMPA, KAI ALIEJŲ PAVERČIATE SULFATU; TAIGI NE, TEN NĖRA ŠŪDŲ, JEI Į JĄ NEIŠPILATE ŠŪDŲ!!!
Jei neturite jokio geresnio atsakymo, kurį galėtumėte parašyti, prašau nesikišti į šią temą, nes jūsų atsakymas nepadėjo nei 1% mano klausimo, kurį uždaviau.

Taigi klausimas vis dar lieka!
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Iš savo paties pagaminto A aliejaus gaunu tik amfetamino sulfatą be jokių priemaišų ir jis kvepia kaip niekur nieko. Tai yra grynas mano draugas. Buvau perskaitęs jūsų įrašą ir pasakysiu tiesą apie jūsų greičio pastą ir tai, kas iš tikrųjų yra gryna.
Jūs, vadinamieji profesionalai, neturite jokio supratimo apie produkto valymą, todėl, norėdami jį parduoti, į jį pilate nešvarumus. Kvapas ir skonis atsiranda dėl šalutinio sintezės produkto, vadinamųjų priemaišų , apie tai jums jau kartą buvo pasakyta, tai patvirtino ekspertas, o dabar sėkmės toliau su jūsų purvinu bjauriu dumblu.
 

Bartholomeus

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 23, 2022
Messages
127
Reaction score
67
Points
28

Jūs įžeidinėjate žmones, kurių net nepažįstate, ir sakote, kad jie pila purvą į tai, ko net neparduoda.
Grynas sausas sulfatas tikrai niekuo nekvepia, gal tik šiek tiek kačių šlapimu, BET pasta turi kvapą, o gryna pasta turi kvapą, kurio jūs aiškiai nejaučiate
nes nežinote, apie ką kalbu, todėl baigsime šią diskusiją, kurią jūs pats su savimi vedėte tuose savo postuose.
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63

ChingShih, liaukitės tai daryti. Tu pats sau darai gėdą. Studijuok chemiją. Amfetamino supratas su išdžiovintais tirpikliais yra bespalvė, nekvapni, kartaus skonio, sausa balta druska be jokių atspalvių.
Jei tai pasta, ji vis dar drėgna nuo tirpiklių ir dalį jos masės sudarys tie neišgaravę tirpikliai, o ne amfetaminas.
Jei ji turi kvapą, tai dėl priemaišų ar priedų, kurie vis dar yra cheminėje medžiagoje arba į ją įdėti.
Tai paprasta tiesa, tiesiog susitaikykite su ja ir nustokite įžeidinėti žmones, bandančius jums tai pasakyti.

Jei jaučiate, kad amfetamino pasta yra stipresnė nei kitos amfetamino formos, kurias bandėte anksčiau, taip yra todėl, kad tie ankstesni milteliai buvo supjaustyti labiau nei ši medžiaga. Arba kad visa ji ar jos dalis yra metamfetaminas.
Viena iš stipriausių amfetamino formų, kurią kada nors bandžiau vakarėlių laikais, buvo rudas polimerizuotas gumulas, kuris kurį laiką buvo paplitęs. Dabar žinau, kad tai buvo šūdas: blogai pagamintas ir prastai išgrynintas neapdorotas amfetaminas. Tačiau jis tikriausiai buvo labiau koncentruotas nei didžioji dalis tuo metu paplitusio greičio. Vis tiek tai nekeičia fakto, kad tai buvo šūdas iš šūdino virėjo.

Kalbant apie kvapą, apie kurį kalbate, gal pabandykite jį apibūdinti? Jei tai migdolų kvapas, primenantis "Amaretto" likerį, tai nesureagavęs benzaldehidas. Jei tai gėlių kvapas, primenantis moteriškus kvepalus iš Artimųjų Rytų arba viešuosius tualetus, tai gali būti nesureagavęs P2P ir t. t.
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Tokio dalyko nėra, suprask, kad pagaliau, norėjau pabandyti tai padaryti draugiškai juokingai, bet tikriausiai pasijutote užsipuolęs, atsiprašau, bet tai yra didžioji dalis nuslėptos informacijos, kitaip brudas neparduotų. Ateikite į tamsiąją pusę, turime sausainių ir gryno produkto ;)
 

Bartholomeus

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 23, 2022
Messages
127
Reaction score
67
Points
28
Jūs visi tai supratote neteisingai - nes manėte, kad aš manau, jog greitoji pasta yra grynas amfetaminas, bet aš žinau, kad taip nėra
Jūs visi manote, kad aš esu mėgėjas, kuris šniukštinėjo kažkokią speed pastą arba speed pastą, pilną kofeino, bet jūs visi klystate
Aš žinau, kas yra grynas amfetamino sulfatas, todėl visiems jums, ''ekspertams'', nereikia man to aiškinti

Kvapas, apie kurį aš kalbu olandiškoje greičio pastoje, yra A alyvos kvapas, nes tai, apie ką aš kalbu, yra artimiausias palyginimas.
Taigi jie tikriausiai naudoja metanolį su alyva, nes alyvos kvapas išlieka toks stiprus.
Ir jis tikrai kvepia maloniai, o ne kaip acetonas, toluenas ar koks nors kitas tirpiklis.

SO @Pennywise ir @DocX ačiū už atsakymus, žinokite, kad aš nesijaučiu niekaip įžeistas ar įžeidinėjantis kitus :)
Tai yra diskusija ir mes galime diskutuoti kaip normalūs žmonės ir dalintis savo patirtimi bei užduoti klausimus
 

Mclssmxxl

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 28, 2022
Messages
74
Reaction score
32
Points
18
Jūs patys atsakėte į savo klausimą, greičiausiai tai yra "a alyvos" skilimo produktai, reaguojantys su oru, o tai yra priemaišos, kaip žmonės sakė aukščiau. tiesiog jokiu būdu nevalykite ir gausite tą kvapą, paprasta. jei norite išgryninti tada "skonį", tiesiog jo nevalykite, tai daryti po to nėra prasmės nei ekonomiškai, nei praktiškai, bent jau mano nuomone. mano daktaro disertacijos tema buvo gryna olandiška pasta, pagaminta iš a alyvos, todėl žinau, apie ką kalbu. 😂
 

Netflix

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 9, 2022
Messages
54
Reaction score
52
Points
18
Jie pagamino speed iš apaan arba dabar iš bmk glicydate niekas ten nederlandijoje nenaudoja p2np jie turi geresnį ir greitesnį būdą ir tai tiesa niekas nepagamino formos 1/l a-oli 1kg speed, bet 4kg arba 5kg sumaišyti su kofeinu, nes yra verslas paprastas visi nori padaryti maksimalų monay iš produkto
 
Top