Lengviausias būdas pasigaminti metanolio ir metilamino tirpalą

Gale

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 30, 2022
Messages
85
Reaction score
50
Points
18
Man tik įdomu, kaip pasigaminti sausą metanolio ir metilamino tirpalą, skirtą naudoti boro redukcijai? Teko skaityti, kad kažkas į metanolį pridėdavo šarmo su metilamino HCl, bet tai neatrodo teisinga.
 

callmecharlie

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
May 9, 2022
Messages
10
Reaction score
4
Points
3
BTCboss legenda paskelbė apie tai, iš pradžių buvau skeptiškai nusiteikęs, bet man tai pasiteisino.

vis dėlto yra tam tikrų variantų, negalima įdėti 500 g metilamino hcl į 2-3 l metanolio ir tikėtis, kad jis veiks 1 l ketono vien todėl, kad matematika tai daro, nes daug dujų išeina
Sprendimas.

Jeigu metanolis yra atšaldytas ir jo yra daug (6-12 l vienam l ketono), kad konvertuojant galėtų sugerti kuo daugiau laisvosios bazės, maždaug 1 kg metilamino hcl konvertuosis ir išlaikys bent ~200 g metilamino laisvosios bazės, reikalingos 1 l P2P.

Tai vis dar prasta frebazės išeiga, nes likusi dalis išsiskiria iš tirpalo, bet vis tiek pavyko
man ir yra patogus.

Reakcijos metu susidaro NaCl, kuris neturi įtakos reakcijai, taip pat vanduo, todėl prieš redukuojant iminą su NaBH4 reikia naudoti minimalų kiekį džioviklio, kad sugertumėte vandenį.
 

callmecharlie

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
May 9, 2022
Messages
10
Reaction score
4
Points
3
Ir, žinoma, kaip minėjote, konvertuojate į laisvąją bazę pridėdami NaOH / kaustinės sodos / šarmo, lygiai taip pat, kaip įprastai konvertuotumėte į dujas.

Kitas kaviatas yra
kad metilaminas hcl sunkiai tirpsta šaltame metanolyje. Aš jį ištirpinau kambario temperatūroje stipriai maišydamas, tada sumažinau temperatūrą ir toliau stipriai maišiau, po to pridėjau NaOH
 
Top