Lengviausias būdas sintetinti meskalino HCL

lazarus

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 3, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Ei, vaikinai,
Esu labai mėgėjiškas chemikas, kuris atliko nemažai tyrimų (kartu su savo draugu, kuris yra patyręs chemikas) dėl meskalino hcl sintezės. Ar kas nors gali man nurodyti gana paprastą (ir saugų) būdą šiam junginiui sintetinti?

Ačiū
 

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
201
Reaction score
65
Points
28
Jei būtumėte atlikę tyrimą, žinotumėte atsakymą į šį....

Aš vis tiek pasakysiu, ką jums pasakytų 5 minučių "Google" paieška...

3, 4, 5, trimetoksibenzaldehidas į 3, 4, 5, trimetoksinitrostireną, 3, 4, 5 trimetoksinitrostirenas į meskaliną.

Kaip jūs prie jų prieinate, aš neskelbsiu, nes tai galite rasti naudodamiesi "Google" ir šia svetaine
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Naudojant pirminį aminą ir nitrometaną, teisinga? O tada bet ką, ką naudojate jam redukuoti...
Noriu paklausti, nuo kokio pirminio amino pradeda dauguma žmonių? Čia mačiau sintezatorių, kuriame naudojamas cikloheksilaminas... ar yra lengvas būdas jį gauti, ar jį galima pakeisti kitu alifatiniu aminu? Arba kažkuo panašiu. Iš to, ką perskaičiau, yra du tipai, ir aš visada sakau ne tą, bet taip.
Aš taip pat noriu tai padaryti, bet, žinoma, jau žinojau jūsų nurodytą informaciją. Tai daugiau vidinių ir išorinių dalykų... bent jau man, o aš net nelaikau savęs standartiniu chemijos mėgėju lol
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
O taip pat atsiprašau, kad vėl atgaivinau tokią seną temą
 

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
201
Reaction score
65
Points
28
Nežinau išeigos, bet esu gana tikras, kad katalizatoriui galima naudoti metilaminą, o tai patogu, nes tam taip pat reikia nitrometano, kurį galima naudoti metilaminui gaminti.
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Gerai, kad man tai naudinga. Nitrometano man sunku gauti, todėl negaliu sakyti, kad švaistyčiau jį naudodamas metilaminui gaminti, tačiau mačiau ugniagesių sintezatorių, kuris man atrodo gana patrauklus, kalbant apie nestandartinį vartojimą.
Tiesą sakant, pažvelgęs į tai, turbūt iš tikrųjų galėčiau tiesiog pasigaminti cikloheksilaminą ir net turėti Zn - ir aš iš tikrųjų ką tik užsisakiau NiCl(II), 🤔 apie tai....
Tikriausiai tokiu būdu būtų gautas geresnis derlius - beveik visą pirminio amino ir (arba) katilisto sintezę, jei naudočiau cikloheksilaminą.
Kiti siūlė kaip katilistą naudoti amonio acetatą...
Nežinau, į kurią pusę pasuksiu, tai priklausys nuo to, kiek nitrometano galiausiai turėsiu. Tačiau dabar iš tikrųjų turiu šiek tiek nitrometano, todėl lėtai, bet užtikrintai artėju prie šio tikslo - ruošiu kitą RXN, kalbant apie pirmtakų įsigijimą.
ATM Dirbu prie reduktyvinio triptamino aminavimo į triptofaną, bet neturiu pinigų ir man reikia sauso ledo.
Noriu pripažinti, kad atidėjau man darbą n,n-DMT sintezatoriuje, kad galėčiau sau leisti bitus kitam.
Šiandien, po savaitės, gaunu ledo... sauso ledo, kuris nėra jokio greičio lol, nors manau, kad galų gale pagaminsiu ir atitinkamą TMA
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Kaip dėl amonio acetato?
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Turiu omenyje griežtai 3,4,5-trimeobenzaldehido vertimą į atitinkamą b-nitrostireną
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Yeh Supratau apie amonio acetatą netrukus po to, kai pasiekiau pihkal, net jei jis šiek tiek poo poo lol
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Įdomiame "YouTube" vaizdo įraše, kurį neseniai sukūrė chemdelic, manau, kad toks jo vardas, tai buvo aptarta ir, atrodo, jam pavyko tai gražiai padaryti - net jei jis netyčia į 2,5-DMOaldehidą vietoj nitrometano pridėjo nitroetano.
Tiksliai nepamenu, kaip, bet jis rado būdą, kaip tiesiog nupilti vietoje pagamintą vandenį...
 
Top