Enantiomerai Ir su MDMA susijusių poveikių įvairovė?

MrChan

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 9, 2022
Messages
11
Reaction score
2
Points
3
Kaip suprantu, norint nagrinėti 3,4 MDMA, egzistuoja du stereoizomerai; S ir R atmainos, iš kurių R enantiomeras yra vienintelė atmaina, kuri pateikiama kaip turinti suprantamą fiziologinį poveikį arba bent jau yra tik dokumentuotas, kiek man pavyko rasti publikacijų. Pagrindinis skirtumas, kuris man atrodo gana įdomus, yra diskinezijos, kuri pasireiškia vartojant dideles R tipo dozes, nebuvimas. Nevalingi galvos judesiai ir supimasis bei beveik katapleksija veiksmingai sugadina visą naktį, jei žmogus persistengia.

Žinoma, galima pasiūlyti nebūti visišku idiotu ir vartoti tinkamą dozę arba saikingai vartoti pradines ir pakartotines dozes, tačiau atlikus keletą tyrimų man pasidarė įdomu, ar kam nors pavyko visiškai išskirti dvi raceminių mišinių, kurie susidaro po sintezės, sudedamąsias dalis, ar galbūt visas šis tariamas poveikis yra gryna spekuliacija.

jei įmanoma išskirti abi sudedamąsias dalis, ar kas nors dokumentais patvirtino kiekvienos iš jų poveikį? Ar yra kokių nors įžvalgų apie hipotetinį požiūrį į tai, jei ne, galbūt kokių nors kitų chiralinių centrų ar izomerinių struktūrų, kurias būtų galima apsvarstyti siekiant gauti daugiau šio junginio terapinių savybių? Galbūt alternatyvus pasiūlymas galėtų būti mažai dokumentuotas 2,3 MDMA ar kitos panašios to paties junginio struktūros?
 

MrChan

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 9, 2022
Messages
11
Reaction score
2
Points
3
Atsakomybės apribojimas: Iš tikrųjų esu invalidas ir nesugebu atlikti elementariausių chemijos dalykų be paprasto teksto recepto; tačiau vis dėlto jaučiu, kad keliu įdomų klausimą, na, tiek, kiek galiu, atsižvelgiant į tai, kad turiu gebėjimų ir žinių, prilygstančių supuvusio kopūsto galvai; gal kas nors galėtų man pataikauti vien dėl smalsumo. Arba, kaip alternatyva, jei aš uždaviau absurdiškai ilgą ir išsamų klausimą, visais būdais, drąsiai sakykite tai žemiau ir siųskite man neapykantos laiškus per pm, kad ir kas ateitų, aš tikrai sveikinu tai! 😬🫡
 
Top