Enegrijos kontrolė - kvestionuotina paslauga, laiko ir pinigų švaistymas?

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Turėjo keletą bandymų bendradarbiauti su "Energy Control" žalos mažinimo srityje ir saugos srityje. Daugiau nei abejotina.

Pirmiausia rezultato tenka laukti mažiausiai 3-4 savaites nuo išsiuntimo datos ir 2-3 savaites nuo pristatymo datos. Pirmasis mėginys užtruko 3 savaites nuo pristatymo datos, tai šiek tiek išeina iš ribos. Produktas šiek tiek pilkas ir rezultatas yra abejotinas - 87% gana gryno mdma.
Nesu tikras, mėginys galėjo būti paimtas iš kristalinės dalies, taigi - abejotinas, bet gerai.

Kitą kartą buvo išsiųsti du mėginiai iš tos pačios vonios. Abu yra miltelių pavidalo po pirmojo perkristalizavimo acetone. Rezultatas šiek tiek greitesnis, bet ne toks greitas kaip "mėlynių pyragas"))))

Pirmasis mėginys yra šiek tiek pilkos spalvos milteliai, kurie man davė tą patį 87% rezultatą. Vėlgi, hahaha.
Paruošti kristalai iš šios partijos.
37QSOWY5wl

Tada dalis miltelių iš ankstesnės partijos buvo paimta bazės ekstrakcijai. Atlikta bazės ekstrakcija Gauta gryna skaidri bazė ir gryni balti kristalai. Prarastas laisvosios bazės svoris - 8 %.
Vandens likučiai po šios partijos bazės ekstrakcijos.
SmHqPeZ58k

Išsiųstas mėginys. Norėjau palyginti rezultatus ir įvertinti bazės ekstrakcijos būtinybę tokiam produktui.
Rezultatas - 87 %. Ne vėl, o visada, hahahahahahahaha.

Nežinau, kokia tokios lygybės priežastis, bet dėl to ši narkotikų testavimo paslauga labai labai labai abejotina, ypač atsižvelgiant į laiko tarpą
 
Last edited:

BitcoinScam

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 29, 2023
Messages
56
Reaction score
30
Points
18
jie naudoja aparatą alfa 2 tai labai geras aparatas vaistams tirti mano draugas jį naudoja, kai cheminės medžiagos jam atvežamos iš Kinijos, nes jam reikia žinoti, kiek grynos yra cheminės medžiagos.
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Aš tiesiog rašau faktą. Ir dėl šio fakto kyla abejonių. Gali būti, kad @Chem-Safe pateiks kokių nors pastabų. Pažiūrėkime
 

Chem-Safe

Chem-Safe - Energy Control
Joined
Feb 22, 2023
Messages
43
Reaction score
25
Points
18
Sveiki, peržiūrėjome jūsų užsakymą.

DUK skyriuje aiškiai nurodyta.

JN9ZYgdz6j


Todėl 2-3 savaitės patenka į 7-21 dienos laukimo laikotarpį.

Kalbant apie tai, ką minite apie kristalus, gali būti, kad analizė nėra teisinga, jei mėginį siuntėte tokiu formatu. Dėl šios priežasties iš anksto patariame, kad mėginys turi būti homogenizuotas.
19ZILscCrW


Dėl to, ką minite apie rezultatų abejotinumą.

  1. Mes turime 5-10 % paklaidą, kuri yra žmogiškojo faktoriaus paklaida.
  2. Atkreipkite dėmesį, kad tikimybė gauti tą patį rezultatą imtyje kinta priklausomai nuo duomenų pasiskirstymo. Kuo jūsų rezultatas artimesnis vidurkiui, tuo didesnė tikimybė, kad rezultatą galima pakartoti. Atsižvelgdami į tai, kad turite procentų pasiskirstymą, kurio vidurkis yra 82 %, o standartinis nuokrypis - 13,84 %, galite išanalizuoti, koks reikšmių intervalas būtų labiau tikėtinas gaunant dvi imtis su vienodais procentais.

    Xm3sF4lwdo
  3. Taigi, jei analizuojamos dvi imtys, skaičių intervalas, kuriame labiausiai tikėtina gauti tą patį procentinį dydį, yra apie 82 % vidurkį ir tęsiasi maždaug po vieną standartinį nuokrypį į abi puses (nuo 68,16 % iki 95,84 %). Tai būtų labiausiai tikėtinas intervalas, kuriame būtų galima gauti tą patį rezultatą dviejuose iš eilės paimtuose mėginiuose dėl duomenų koncentracijos aplink vidurkį.
Kitaip tariant, tai nėra abejotinas rezultatas, jis yra tikėtinas.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Ar atliekate kelias vieno mėginio analizes, kad padidintumėte analizės tikslumą ir sumažintumėte klaidų tikimybę?
 

Chem-Safe

Chem-Safe - Energy Control
Joined
Feb 22, 2023
Messages
43
Reaction score
25
Points
18
Tai priklauso, kai analizuojame "in situ" (festivalių ar saugesnių vartojimo patalpų), naudojame FTIR. Mūsų delegacijose, kuriose teikiama mažesnė finansinė parama, naudojami ne tokie tikslūs ir elementarūs metodai, pavyzdžiui, TLC.

Nepavykus jų aptikti, jie siunčiami į del Mar ligoninės mokslinių tyrimų laboratoriją, kurioje turime likusią įrangą (čia tiesiogiai siunčiami iš tarptautinės tarnybos gauti mėginiai).

  • Jei medžiagos yra MDMA, 4-MMC, 3-MMC, 2-MMC, 2C-B, MDA6-APB, 4-FA arba alprazolamas: GC/MS + UV-Vis.
  • Jei LSD yra dėmėje arba laše: HPLC-UV + GC/MS
  • Jei tai termojautrios medžiagos: LC/MS
  • Jei medžiagoms reikia didesnio tikslumo (fentanilis) GC/MS + LC/MS
  • Enantiomerai M, greitis ir met: GC/MS + chiralinė kolonėlė

Žinau, kad apskritai tai yra iki 5 % intervalas, o kai kuriais atvejais buvo gauta mažesnė paklaida, ypač medžiagų, kurios analizuojamos ne itin dažnai arba yra labai falsifikuotos. Nors detalių nežinau, bet, EMCDDA mano, kad mūsų rezultatai galioja kaip ir jų oficialių ataskaitų rengėjų. Tačiau perdaviau užklausą analizės grupei, jei jie galėtų pridėti kokių nors papildomų detalių, kurių aš nepastebėjau.
 
Last edited:

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Kitaip tariant, vaikinai, tai paprasčiausia bla bla bla bla žmogiškoji klaida bla bla bla bla, o aš iš viso sumokėjau 360 EUR už nieką. Labai ačiū už puikų aptarnavimą.

Žinoma, abejotinas rezultatas, o pagrindinis klausimas: "Kodėl turiu mokėti 120 EUR už mėginio tyrimą su 5-10 proc. ribine paklaida, jei rezultatą su tokia pačia ribine paklaida galiu gauti nemokamai naudodamasis TLC?"
 

Chem-Safe

Chem-Safe - Energy Control
Joined
Feb 22, 2023
Messages
43
Reaction score
25
Points
18
1. Kiekvienoje žmogaus veikloje yra tam tikra paklaida. Žmogiškosios klaidos riba laboratorijoje gali labai skirtis priklausomai nuo daugelio veiksnių, įskaitant atliekamų bandymų tipą, procedūrų sudėtingumą, įrangos kalibravimą, laboratorijos darbuotojų mokymą ir įgūdžius bei darbo sąlygas.

2. Apie kainą

  • Pirma, dėl kainos ir priežiūros:
RScuLZlemj

  • Antra, dėl to, kad GC-MS atliekama ligoninės del Mar mokslinių tyrimų parke ir tam reikia specializuoto personalo;
QGAy4DnJaU


  • kadangi TLC yra interpretacinis metodas, jis neduoda procentinės dalies ir neaptinka visų medžiagų, ypač kai jos yra NPS;
Kainodaros informacijoje aiškiai nurodyta, kokie metodai naudojami.

FeimouIEas
Y30ueGjPVK




Rezultatus gavote per numatytą laiką, kurį nurodėme, su prašomu kiekybiniu įvertinimu, o dėl didelio jautrumo ir specifiškumo junginių identifikavimui ir kiekybiniam įvertinimui naudojome etaloninį metodą;

Nesuprantu, kad prašote mūsų paaiškinimų, mes įdėjome pastangų, kad pateiktume jums aiškų atsakymą ir duomenis, net su standartiniais nuokrypiais, kad jūs atsakytumėte, jog mūsų darbas nenaudingas. Man atrodo, kad trūksta pagarbos tarnybai ir mano kolegoms;
 

Attachments

  • GcxKvRVHhI.png
    GcxKvRVHhI.png
    112.1 KB · Views: 256

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Nagi, vaikinai! Aš ne pykstu, aš juokiuosi. Praleidau kelias savo gyvenimo valandas laužydamas smegenis ir mąstydamas apie šią mįslę. Spėliojau daugybę įvairių priežasčių, įskaitant MDM-iminus, statančius koloidus su aminų izomerų pertekliumi. Šventas velnias, tai juk šūdina 5-10 proc. ribinė paklaida!!!

Aš juokiuosi.

FGxOtUMNgD


Hahahahahahahahahahahaha
Hahahahahahahahahahahaha
Hahahahahahahahahahahaha

(ne iš tikrųjų)
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Jūs negalite. GC-MS visada turi gana didelę paklaidą. Be to, kaip sakė @Chem-Safe, yra daug kitų veiksnių, kurie gali turėti įtakos rezultatui. Rekomenduočiau abu mėginius siųsti vienu metu, kad rezultatą gautų tas pats aparato operatorius, tą pačią dieną, tą patį kalibravimą, tą patį derinimą, tą patį vidinį standartą ir tą patį tirpiklį mėginiui paruošti. Tai puikiai padėtų užtikrinti analizės tikslumą.
 
View previous replies…

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Tačiau bet kuriuo atveju 5-10 % paklaida nėra tai, ko mes visi čia ieškome.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Galiu pasakyti, kad yra GC metodų, kuriuose paklaida apie 30-40 proc. 5-10 % nėra taip blogai. Tokia yra analitinės chemijos realybė.
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Na, kažkur čia, BB, vyko ilga diskusija, ir kai kurie senieji nariai teigia, kad jei mums visiems slaptiesiems chemikams rūpi 5 % poilsio ir mūsų pirkėjai, turime rinktis chromatografiją. Ir aš pritariu šiam požiūriui.

Naudodamas TLC galiu atlikti 4-5 to paties mėginio tyrimus ir atitinkamai apytiksliai apskaičiuoti rezultatą, ir darysiu tai tiksliai ir kruopščiai. Ir, atrodo, tai bus informatyvesnis tyrimas nei nežinomo asmens atliktas Alfa-2 su 5-10 % paklaida ir 120 EUR kaina.
 
Last edited:

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Kažkur darknete mačiau turgelį, jame atsitiktinai testuojamos ten parduodamos medžiagos ir skelbiamos ataskaitos, kuriose nurodomas kiekybinis procentas, toks tikslus kaip 0,01 %. Prisimenu savo metrologijos kursą universitete ir man tai taip pat skamba keistai: aš netikiu Šėtonu Klausu ir pasakomis. Bet 1 % turi būti normalus reikalavimas 120 eurų testui.
 

Chem-Safe

Chem-Safe - Energy Control
Joined
Feb 22, 2023
Messages
43
Reaction score
25
Points
18
Suprantu, kad tai tęsiasi, nes žinote apie kitą paslaugą, kuri siūlo kiekybinį įvairių medžiagų nustatymą naudojant kitus metodus, kurie tam tikroms medžiagoms yra tikslesni nei GC/MS, o kaina yra mažesnė nei 120 EUR (80 EUR už MDMA ir 2C-B ir 50 EUR už sunkiuosius metalus kanapių mėginiuose) ir jūsų minima paklaida yra 1 % (žinoma, įskaitant žmogiškąją paklaidą).

Norėtume sužinoti, kuris iš jų tai yra 💕
 

Chem-Safe

Chem-Safe - Energy Control
Joined
Feb 22, 2023
Messages
43
Reaction score
25
Points
18
Beje, pamiršau atsakyti į šį klausimą. Bet manau, kad čia pats į jį atsakote.

Nepamirškite, kad mokate ne tik už skaičius rezultate, bet ir už laiką, investuotą jiems gauti.
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Kaip jau sakiau. TLC su kalibruota liniuote bus informatyvesnis nei jūsų 120 EUR su 10 % paklaida. Nėra apie ką kalbėti.
Ir, beje, jūsų klausė, kiek bandymų atliekate vienam mėginiui, kad sumažintumėte tą "žmogiškąją klaidą". Bet atrodo, kad jūs vengiate tokių nemalonių klausimų.
 

Nicoino

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 21, 2022
Messages
21
Reaction score
3
Points
3
LoL žmogau, ar ne todėl, kad jie tiria laisvosios bazės produkto kiekius, o ne druskos?
MDMA HCl sudaro 84 % laisvosios bazės masės
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Aš tai apsvarsčiau. Jei tai bazė, ji turi būti 84 %, o ne 87 %. Bullshit
LOL
 
Top