Ergotamino tartratas iš claviceps kultūros?

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Patikėkite manimi, nesu toks žmogus, bet ar galėtumėte bent šiek tiek išsamiau papasakoti, kokius tyrimus apie tai atlikote arba kokios yra dabartinės jūsų išvados, ir galbūt svarbiausia, ką jau išbandėte, kaip sekėsi, kas suveikė, o kas suveikė, žinote. Aš už tai, kad padėtume vieni kitiems, bet pasistenkite atlikti ir savo dalį, bro.
 

archae

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 25, 2022
Messages
77
Reaction score
65
Points
18
Čia turėtų būti viskas, ko jums reikia -_-
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
Jaučiu, kad nesuvokiate galimų pavojų (buvau apsinuodijęs arti mirties ir patekau į greitąją pagalbą) Kitais atžvilgiais esu kompetentingas biochemikas, bet tai nereiškia, kad nedarau klaidų. Tiesiog būkite atsargūs!
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Aš jus užjaučiu. Pačiam teko patirti keletą nelaimingų atsitikimų. Gal galėtumėte pasidalyti, kokią klaidą padarėte tvarkydamas, kad visi galėtume pasimokyti iš jūsų klaidos?
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
Naudojau kažką užteršto ir palikto saulėje valgymui... Intelektas ne visada atmeta kvailumą (niekada nemaniau, kad autofotooksidaciniai procesai gali paversti bromkriptino pėdsakus pakankamai toksiškais nuodais... tiesą sakant, į greitąją patekau nuo to, kad perdozavau to, ką maniau esant priešnuodžiu, kažkokio stipraus D2 antagonisto).
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Ačiū už dalijimąsi. Atrodo, kad tokie dalykai beveik visada nutinka dėl kažkokios smulkmenos, kurios galima lengvai nepastebėti. Aš asmeniškai kelis kartus netyčia apsinuodijau. Laimei, niekada neteko kreiptis į greitąją pagalbą. Mane visuomet šiurpina mintis, kai pagalvoju, kad turiu aiškinti, jog susidūriau su kažkuo, kas yra pakankamai pavojinga, kad pramonėje būtų vengiama jį naudoti.
 

thch

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
14
Reaction score
6
Points
3
Siaubinga idėja. Rūgštis yra pigesnė nei kada nors anksčiau, taškas.
 
Top