Etometazeno pirmtako sintezė

plancklong

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 7, 2022
Messages
36
Reaction score
13
Points
8
Aha. Tik skamba tie skiemenys, taip stebuklingai sujungti į vieną harmoningą visumą. Jau vien pavadinimas sukelia nuostabių ir įdomių vaizdinių seriją. Vaizdai.... ahhh, er., kur aš buvau?

O taip. Atsiprašau už tai. Noriu susintetinti etometazeną. Tai etonitazenas su metilo grupe vietoj pradinės nitro grupės:

Jyamqnt5fk


Yra 3 ar daugiau skirtingų sintetinimo būdų. Man priimtiniausias yra tas, kuris yra prasmingiausias, visų pirma dėl to, kad jo pirmtakus, atrodo, lengviausia įsigyti ar susintetinti. Šis kelias prasideda nuo 3,4-diaminotolueno reakcijos su 4-etoksifenilacetonitrilu, gaunant pakeistą benzimidazolą (2-[(4-etoksifenil)metil]-5-metil-2,3-dihidro-1H-benzimidazolą):
JmGQ7ZtEze

Benzimidazolo reakcijos produkto reakcija su 2-chloretil-N,N-dietilaminuduoda bazinį etometazeną:

ApEl1IRQt9

Prekursorių 4-etoksifenilacetonitrilą, manau, galima susintetinti pradedant aminorūgštimi tirozinu, kuris yra
dekarboksilinant gaunamas tiraminas:
XaBFVhyHlc


Po to tiraminas esterinamas su etanoliu ir gaunamas 2-(4-etoksifenil)etilaminas.
QkSoKrJtNW

Galiausiai pirminis aminas oksiduojamas iki nitrilo naudojant cheminę medžiagą trichlorizocianuro rūgštį:
Wbu3W4gL6E

Esu beveik įsitikinęs, kad šis pirmtako kelias yra pats tiesiausias OTC požiūriu.

Esu atviras kritikai ir visiems jūsų klausimams.

Ketinu paskelbti savo požiūrį į 2-chloretil-N,N-dietilaminosintezę, pradedant dietilaminu ir dichloretanu (arba dibromo ?).

plancklong
 

Attachments

  • WPHbE3Nyse.png
    WPHbE3Nyse.png
    10.7 KB · Views: 196

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Šeši žingsniai.
Atvirai kalbant, jei nesate labai gabus chemikas, turintis formalų išsilavinimą - ne.

'zenai nėra tokie puikūs, kaip maniau? Buvo didelis ažiotažas ir blogas sugrįžimas IIRC?

Ar verta? Manau, kad egzistuoja malonesnių opiatų, kuriuos lengviau sintetinti, o visas "OTC" kultas šoka aplink medinį stabą, kuris nudažytas aukso spalva. Iš tikrųjų yra tik tai, ką galima nusipirkti be nereikalingos rizikos, tarkime, geras tiesioginio prekursoriaus aukštos kokybės ir grynumo pardavėjas yra geriau nei pirkti dvidešimt labai mažos rizikos OTC cheminių medžiagų vartotojiškos kokybės.

Nesvarbu, ar tai būtų savo reikmėms, ar pardavimui, rinktis narkotiką dėl to, kad jį "lengva" pasigaminti daugiausia iš "OTC" medžiagų, yra neteisingas požiūris. Išsirinkite kokį nors norimą preparatą, nes jis geriausias jums arba yra patrauklus pirkėjams, o tada iš šio mėgstamiausiųjų sąrašo susiaurinkite jį pagal sintezės sudėtingumą ir pirmtakų šaltinį. Dabar tai skamba taip: "Aš turiu žemus standartus ir man nesiseka apsirūpinti ištekliais, bet manau, kad galiu susitvarkyti su šešių žingsnių sintezatoriumi". Sveiki? Rimtai? Neįsižeiskite, bet pažvelkite į tai.
Mano patarimas yra toks: Pabandykite užduoti geresnius klausimus ir rasite įgyvendinamus sprendimus.
Supratote, ką noriu pasakyti?
 

plancklong

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 7, 2022
Messages
36
Reaction score
13
Points
8
Šeši žingsniai.
Atvirai kalbant, jei nesate labai gabus chemikas, turintis formalų išsilavinimą - ne.

Labai gabus?
Aš taip toli nenueičiau. Formalus išsilavinimas - taip. BS ChE.


'zenai nėra tokie puikūs, kaip maniau? Buvo didelis ažiotažas ir blogas nusileidimas IIRC?

Esu girdėjęs ar matęs įvairių nuomonių apie tai, nuo geriausių kada nors buvusių, ilgai trunkančių ir aukščiausios euforijos iki to, ką jūs sakote.
Tai yra tokia pagalba, kurios man l reikia. Ačiū. Ar turite nuorodą į tai?


Ar verta? Manau, kad yra malonesnių opiatų, kuriuos lengviau sintetinti

Ką turite omenyje?

o visas "OTC" kultas šoka aplink medinį stabą, kuris nudažytas aukso spalva. Iš tikrųjų yra tik tai, ką galima nusipirkti be nereikalingos rizikos, tarkime, geras aukštos kokybės ir grynumo tiesioginio prekursoriaus pardavėjas yra geriau nei pirkti dvidešimt labai mažos rizikos vartotojiškos kokybės OTC cheminių medžiagų.

Ar tai sakote iš patirties? Ar bandėte rinktis OTC kelią ir pastebėjote, kad tai daug sunkiau, nei atrodo iš visų forumo kalbų?
Ar radote būdą, kaip gauti padorių tiesioginių prekursorių? Norėčiau išgirsti, kaip jums tai pavyko.


Nesvarbu, ar tai būtų savo reikmėms, ar pardavimui, rinktis narkotiką dėl to, kad jį "lengva" pasigaminti daugiausia iš "OTC" medžiagų, yra klaidingas požiūris. Išsirinkite kokį nors norimą, nes jis jums geriausias arba yra patrauklus pirkėjams, o tada iš šio mėgstamiausiųjų sąrašo susiaurinkite jį pagal sintezės sudėtingumą ir pirmtakų gavimą. Dabar tai skamba taip: "Aš turiu žemus standartus ir man nesiseka apsirūpinti ištekliais, bet manau, kad galiu susitvarkyti su šešių žingsnių sintezatoriumi".

Nelabai suprantu, dėl ko ta pastaba apie žemus standartus, bet ji skamba smulkmeniškai. Aš mieliau turėčiau gerus tiesioginius pirmtakus, ir tikriausiai man nusispjauti į šaltinių paiešką.
Tačiau yra nestandartinių sprendimų, ir ne vienas iš jų turi privalumų.


Sveiki? Rimtai? Neįžeiskite

Ar tikrai? Atrodo, kad įsižeidėte nuo mano pranešimo pradžios. Tik nežinau, kodėl. Tikiuosi, jei atsakysite į šį, suprasiu.

Bet pažvelkite į tai.
Mano patarimas yra toks: Pasistenkite užduoti geresnius klausimus ir rasite įgyvendinamus sprendimus.

Ar radote ką nors KONKREČIAUSIA apie reakcijas, kurioms prieštaraujate?

Supratote mano mintį?

Taip. panašu, kad jums ant pečių užgriuvo skepsis!
 

thrillho

Don't buy from me
New Member
Joined
May 15, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Neklausykite nekentėjų @plancklong tai iš tikrųjų gana įdomus maršrutas. Esu susipažinęs su visais dabartiniais maršrutais, įskaitant variu katalizuojamą vieną puodą ir EEDQ, bet kažkas panašaus man nebuvo kilę į galvą. Aš bandžiau galvoti apie otc maršrutą taip pat įdomus ir šiek tiek priartėjau prie Omeprazolo, kuris gali būti skaidomas UV šviesa į kai kuriuos įdomius dalykus, bet tirozinas yra daug pigesnis. Manau, kad norėtumėte naudoti izo esterifikacijai, o vietoj dietilamino - arba detilo, arba pirolidino, kad padidintumėte stiprumą. @OrgUnikum kodėl nekalbėti apie faktinę chemiją ir būti šiek tiek konstruktyvesnis su savo kritika. Aš nesuprantu, kodėl jūs prieš kažką tik dėl to, kad tai ne biržoje parduodamas produktas? Tai tikrai nėra net kad gali žingsniai
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Tai, ką parašiau, nėra neapykanta, tik pagrįsti klausimai, susiję su pagrindiniais darbais, kuriuos reikia atlikti prieš rimtai svarstant sintetinti tokį junginį ne legalioje laboratorijoje.
OTC yra labai patrauklus, kol nepradedi praktiškai dirbti. Be to, kaip taisyklė, kuo didesnis vaisto stiprumas, kuo mažesnė minimali veiklioji dozė, tuo mažiau įmanoma naudoti ką nors be recepto vien dėl grynumo. Pavyzdžiui, nėra problemų naudojant vandentiekio vandenį gaminant amfetaminą, bet labai bloga idėja, kai norima gauti LSD.
 
Top