Etometazenas

want2cook

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
May 9, 2022
Messages
10
Reaction score
0
Points
3
Sveiki,
Gal kas nors žinote šio chem cas numerį?
O gal gali pasidalyti sintezės metodu?
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Analoginio junginio (etonitazeno) sintezės metodas:
VzVbLA1WrN
 

want2cook

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
May 9, 2022
Messages
10
Reaction score
0
Points
3
HLXOiCwcx8


Baigta molekulė turėtų būti tokia
 

JustFuckMyShitUpFam

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 2, 2022
Messages
25
Reaction score
4
Points
3
Ar yra kur nors prieinamas? Jei įmanoma, prašome DM D:
 

epson

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 22, 2022
Messages
10
Reaction score
11
Points
3

epson

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 22, 2022
Messages
10
Reaction score
11
Points
3
etometh.info atrodo labai įtartinai, bet tai yra tikrojo pardavėjo, kuris (esu beveik tikras) išrado šį etazeno darinį, svetainė
 

JustFuckMyShitUpFam

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 2, 2022
Messages
25
Reaction score
4
Points
3
Etometh yra legalus, aš visada ten užsakau ir visada gaunu, bet siuntimas užtrunka apie 10 dienų, nes jis yra Lenkijoje. Jo stiprus kaip šūdas cheminis preparatas, bet ne toks puikus, nes jis turi tokį trumpą pusinės eliminacijos laiką ir tolerancija labai greitai padidės
 

JustFuckMyShitUpFam

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 2, 2022
Messages
25
Reaction score
4
Points
3
Tai iš tikrųjų yra gana lengvai randamas zenas clearnet, bet aš nesu didžiausias gerbėjas.. gana brangus, nes jūsų tolerancija pakils iki dangaus, o 1 g jums užteks tik dienos po savaitės vartojimo.

taip pat labai fiendish ir nėra labai euforiškas, tik raminamasis kaip benzo :(
 

OttoBulletproof

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 2, 2023
Messages
18
Reaction score
15
Points
3
Turiu nesutikti, vienas iš nedaugelio opioidų, kuris man sukelia tikrą dievišką euforiją. Raminamoji kaip benzo taip, ir man taip pat sujaukia atmintį kaip benzo, bet ne taip stipriai.
 

JustFuckMyShitUpFam

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 2, 2022
Messages
25
Reaction score
4
Points
3
Oi, velniop, nuoširdžiai džiaugiuosi už jus! Turiu jį vėl čia gulintį. ir tiesiog nusipirkau jį ant clearneto, nes jis vis dar neplanuotas. Vis dėlto daiktai kaip niekas kitas degina mano nosį, iki tokio lygio, kad dažniausiai verkiu. Labai kandus ir abejoju, ar mano nosis bus pritvirtinta prie veido tokiu greičiu lol. Tai sąžiningai tiesiog verčia jaustis kaip bartardas retardas, kuris nuolat užmiega ir pabunda sumišęs po kelių valandų. xD
 

OttoBulletproof

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 2, 2023
Messages
18
Reaction score
15
Points
3
Velnias, kad šiek tiek tiesiog skamba, lyg tu imtum per daug hahaha. Aš jį vapu su elektronine cigarete, plaučių neskauda ir galiu palaikyti savo aktyvumą ir darbingumą. Tiesą sakant, buvau padaręs pertrauką nuo jo ilgiau nei visą mėnesį. Tai buvo ilgiausia pertrauka nuo praėjusių metų vasaros hahahah
 
Top