Europos laboratorinės įrangos tiekėjai

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Sveiki,

Vis labiau blaškausi bandydamas rasti kokį nors Europos techninės laboratorinės įrangos tiekėją visi yra Kinijoje ir dėl daugelio priežasčių nenoriu šios įrangos užsisakyti ten.
Ieškau didelio apvalkalo reaktoriaus ir didelio rotacinio vakuuminio distiliatoriaus, ar yra koks nors tiekėjas Europoje?

Ačiū.
 

Constantylious777

See my products
Seller
Language
🇵🇱
Joined
Nov 2, 2021
Messages
70
Reaction score
113
Points
33
Deals
53
Sveiki - esu laboratorinės įrangos tiekėjas ir galėčiau jums padėti. Čia esu patikimas pardavėjas. Taip pat turiu daug cheminių medžiagų, kurias galiu pateikti.

Linkėjimai
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
BB forumas siūlo depozitą kaip sandorio garantą. Jei jums reikia saugaus sandorio, rašykite man arba kitiems ekspertams.
 
Last edited by a moderator:

madmoney69

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 29, 2022
Messages
161
Reaction score
156
Points
43
sklep-chemland
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Atsiųskite man DM ir aš jums duosiu kinų tiekėjo, turinčio sandėlį ES, kontaktus, kad jums nereikėtų mokėti muito ar didelių siuntimo išlaidų
 

Curiousonion

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 29, 2022
Messages
190
Reaction score
67
Points
28
Ar atsitiktinai turite pmk Europoje prieinamą?
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Mane stebina jų kainos!

Ar įmanoma užsisakyti ten el. paštu su asmeniniu atsiėmimu, kad išvengtumėte mokėjimo būdų iš internetinės parduotuvės?
 

madmoney69

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 29, 2022
Messages
161
Reaction score
156
Points
43
Nesu tikras dėl paėmimo, bet jie yra legalūs.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Dope, kol kas neturiu anoniminės banko sąskaitos, todėl niekur negaliu užsisakyti be galimybės atsiimti ir sumokėti grynaisiais pinigais.

Šiandien nusipirkau AMZ dovanų kortelių už 3k lol ir 2k dabar negaliu panaudoti AMZ, nes produktai nėra prieinami kaip dovanos fml
 

Loki12

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 18, 2022
Messages
52
Reaction score
25
Points
8

Norite pasidalyti informacija? Anksčiau buvau atlikęs tik nedidelius kiekius, o dabar, kai noriu baigti mokslus, esu tarsi pasimetęs tarp kainų ir pardavėjų.

@topic
Amazon yra Europoje, ten dabar net stiklo galima gauti. Kinijoje, manau, yra pigiausias stiklas, jei nori europietiško stiklo, geriau pipirai į užpakalį, turėk teisėtą priežastį arba užsirašyk į chemijos kursus vietiniame universitete, kad turėtum priedangą.
 

tucoXxX

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
83
Solutions
2
Reaction score
11
Points
8
Sveiki . dabar užsakinėju įrangą. reaktorius su apvalkalu, 10 l rotovaras, aušinimo šildymo įranga, šildytuvas, vakuuminis siurblys. Google beirtam dvigubo apvalkalo reaktorius iš karto išmeta psichoaktyviųjų medžiagų gamybos pagrindinį naudojimą. Europa užsakymas. į normalią padorią įmonę (neturiu su ja nieko bendra, padeda mano draugas). 480 kg bus siunčiamo krovinio svoris. pakuotės turinys: laboratorinės techninės priemonės tiesiog. Sunkiai galvoju, ar tai nėra gerai. gal kas nors turi saugų sprendimą? Čia forume tik perskaičiau, kad yra ir europos tiekėjų, ne kiek didelis kainų skirtumas
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Sveiki, tuco, galiu užsisakyti iš bet kurio iš didžiųjų cheminių medžiagų tiekėjų:
Simax
Duran
katalogo kaina + mano mokestis (5-20 %, priklausomai nuo tiekėjo ir prekių) + pristatymas
pristatymo laikas apie mėnesį
 

T0lek511

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 10, 2023
Messages
126
Reaction score
84
Points
28
Deals
1
Turiu mamą didelėje chemijos įmonėje, todėl mano įranga ir chemikalai beveik pavogti iš sandėlio :D :D
 

Robertos

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 16, 2023
Messages
26
Reaction score
10
Points
3
Deals
5
Ar jums vis dar to reikia ?
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Jis buvo sutvarkytas seniai, bet neblogai turėti informacijos apie tai, ką turite.
Ačiū.
 
Top