Eutilonas

hello999

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 26, 2023
Messages
6
Reaction score
2
Points
3
Norėčiau paklausti, ar čia esantis didysis chemikas gali man pasakyti, iš kokių cheminių medžiagų gaminamas Eutilonas ir kokie konkretūs sintezės etapai, nes noriu sužinoti Xi
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
662
Points
93
3,4-metilendioksibutirofenoną ištirpinus dichlormetane iki bromo, gaunamas 3′,4′-metilendioksi-2-bromobutirofenonas. Tada šis produktas buvo ištirpintas dichlormetane ir pridėtas prie etilamino vandeninio tirpalo. Po to buvo įpilta HCl. Vandeninis sluoksnis buvo pašalintas ir pašarmintas naudojant natrio bikarbonatą. Amino ekstrakcijai naudotas eteris. Norint gauti eutiloną, buvo įlašintas lašas eterio ir HCl tirpalo.
 

hello999

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 26, 2023
Messages
6
Reaction score
2
Points
3
Sveiki gerbiamiausias chemikas, pagal jūsų protokolą 3′,4′-metilenedioksi-2-bromobutirofenono negalėjau rasti tiksliai CAS Ar galite man pasakyti ir nurodyti išsamius sintezės etapus Žaliavų naudojimas Etilamino vandeninio tirpalo kiekis Sintezės temperatūros kontrolė Laiko kontrolė Vadovausiuosi jūsų sintezės protokolu ir paskelbsiu čia Labai ačiū Esate labai gerbiamas žmogus
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
662
Points
93
Kodėl sintezei pasirinkote šią medžiagą? Psichoaktyviosios savybės yra daug prastesnės nei metilono, o pagrindinis pirmtakas kainuos daug brangiau.
 

hello999

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 26, 2023
Messages
6
Reaction score
2
Points
3
Gerbiamas chemike, man didelė garbė, kad galite man atsakyti, noriu sužinoti Xi Eutylone, nes ši medžiaga gali laikinai išvengti teisinės rizikos mano vietovėje, ir ji yra populiaresnė, todėl, prašau, pasakykite man išsamius sintezės etapus ir pirmtako CAS, lauksiu jūsų atsakymo, o jūsų išsamus atsakymas man labai padės
 

hello999

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 26, 2023
Messages
6
Reaction score
2
Points
3
Gerbiamas chemike, man didelė garbė, kad galite man atsakyti, noriu sužinoti Xi Eutylone, nes ši medžiaga gali laikinai išvengti teisinės rizikos mano vietovėje, ir ji yra populiaresnė, todėl, prašau, pasakykite man išsamius sintezės etapus ir pirmtako CAS, lauksiu jūsų atsakymo, o jūsų išsamus atsakymas man labai padės
 

gtm17

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 11, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Man reikia teisėto eutilono pardavėjo, ar kas nors gali mane nukreipti tinkama linkme?
 

newlab

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Jul 1, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Sveiki, ar vis dar ieškote Eutilono tiekėjo?
 
Top