Question Viskas, ką šiomis dienomis sužinojau apie metamfetaminą (pataisykite mane, jei suklydau, vis dar mokausi)

Gusfring666

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2023
Messages
38
Reaction score
262
Points
53
Praskiesta druskos rūgštis-> Jos galima įsigyti ūkinių prekių parduotuvėje. Jis Ji parduodama kaip blokų ir šaligatvių valiklis. Ją vadina mūrine rūgštimi.

Natrio hidroksidas-> Šią rūgštį tikriausiai jau turite. Daugelyje vietų jis vadinamas "soda" kaustine" arba balikliu; tai kriauklių ir nutekamųjų vamzdžių valiklis.

Etilo eteris-> Tikriausiai turėsite pasigaminti. Nesijaudinkite, tai minkštas. Tiesiog nueikite į vietinę maisto prekių parduotuvę arba automobilių dalių parduotuvę ir pasiimkite skardinę to "užvedimo skysčio", kuris būna purškiamas. Jis naudojamas benzininiams varikliams šaltai užvesti.


Nosies inhaliatorius "VICK"-> joks kitas nepadės, kol kas, kur aš žinau. Jų yra bet kurioje vaistinėje, maisto prekių parduotuvėje ir pan. Jums Jų reikės maždaug 12, bet nepirkite tokio tuzino, nebent tai būtų žiema, kad galėtumėte pasakyti, jog tai skirta jūsų ambulatorijai, kuri kaupia atsargas pacientams. Priešingu atveju, jei įmanoma, pirkite po dvi iš karto. Pasikvieskite draugą, kad jums padėtų. Vaistinės vaistininkai jie paprastai žinos, kas vyksta, jei perkate didelį kiekį.



Įrangos sąrašą paskelbsiu vėliau, ištaisykite man bet kokias klaidas šiame įraše, prašau, aš daug mokausi iš jūsų, man labai patiko forumas, @Berlin777 man labai padėjo, pasveikino mane, jaučiausi čia patogiai
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Ar jūsų pagrindinis tikslas yra gauti daugumą cheminių medžiagų be recepto (OTC=Over The Coutner)? Jei ne, galėtumėte įsigyti tų cheminių medžiagų tiesiogiai iš tiekėjo ir sutaupyti laiko :)

Smagaus mokymosi ir sveiki atvykę į forumą!
 

Gusfring666

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2023
Messages
38
Reaction score
262
Points
53
Taigi ar man būtų geriau pirkti tiesiogiai iš tiekėjo?

Ačiū, man labai patinka šis forumas
 
View previous replies…

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Visada geriausia :) Šiais laikais per darknetą galite įsigyti dar slaptesnių tiekėjų nei ne biržoje.
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Tai priklauso nuo pardavėjų, tačiau šis forumas yra viena geriausių vietų, kur galima greitai rasti cheminių medžiagų. Apskritai turėtumėte pirkti tik naudodamiesi forumo siūloma sąlyginio deponavimo sistema :)
 

beherit

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 29, 2023
Messages
14
Reaction score
9
Points
3
Kai kuriose šalyse, pavyzdžiui, Pietų Amerikoje, galioja dar griežtesnės taisyklės nei JAV ir ES.

Taigi, dėl to cheminių medžiagų įsigijimas perkant yra tikrai brangus ir potencialiai pavojingas, todėl paprastai pasirenkamas nereceptinis būdas.

Pagirtinas OP už tai, kad jis nuėjo taip toli ieškodamas OTC produktų, kuriais būtų galima pakeisti tikras chemines medžiagas.
 

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
187
Reaction score
138
Points
43
Deals
8
Džiaugiuosi, kad galėjau kam nors padėti, nes buvau tokioje pačioje padėtyje ir net nežinojau, nuo ko pradėti, nes visiškam naujokui per daug informacijos, kurią reikia išanalizuoti, tikriausiai net buvau kai kurių naudotojų, užduodančių šūdinus klausimus, skausmas😅
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Etilacetato galima įsigyti aparatūroje kaip dažų skiediklio pakaitalo. Sieros rūgšties nuotekų valiklis yra 95 % grynumo aparatūroje. Vm&p benzinas yra universalus nepolinis tirpiklis. Gryno acetono iš esmės galima rasti bet kur kaip nagų lako valiklio. Chlorintas karbiuratorių valiklis yra dcm, metileno chloridas. Apie 75 %. Variklio užvedimo skystyje dažnai būna etilo eterio ir arba hektaro, arba šešioliktaro. Paruošta Epsomo druska yra gera džiovinimo priemonė. 91% izopropilo alkoholį galima sūdyti valgomąja druska iki beveik bevandenės būklės. 🤔 Pyrex pyrago keptuvės yra 3 dolerius kainuojančios ir gerai tinka pyragams, taip pat rekristalizacijai
 

BlueDex

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 5, 2022
Messages
65
Reaction score
26
Points
18
Variklio užvedimo skysčio sudėtyje yra dietileterio ir heksano arba heptano. Yra vaizdo įrašų, kaip iš etanolio pasigaminti dietileterį. Devil Springs ir Everclear turi didelį procentą etanolio. Internete gali būti laboratorinio etanolio. Dibutilo eteris gali būti naudojamas Grignardo reakcijai, kai etilmagnio chloridas reaguoja su acetonitrilu ir druskos rūgštimi, kad gautųsi P2P (fenil-2-propanonas).
 
View previous replies…

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Benzilmagnio chloridas ir acetonitrilas Manau, arba jums trūksta aromatinio žiedo. Nors, jei jums pavyks tai padaryti, papasakokite man, kaip, tada aš jums pasakysiu, kaip iš tarpinio produkto tiesiogiai pagaminti amfetaminą, nesinaudojant P2P ;)
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Vėlu redaguoti, tik dabar pamačiau, kad jau pataisėte.

THF kas yra PVC cemente / klijuose, paprastai naudojamas Grignards kaip tirpiklis, ačiū, kad priminėte di-N-butileterį, kuris man naujas ir atrodo pakankamai lengvai paruošiamas, labai naudingas, manau, žinau šūdą reakcijų, kurios tiesiog geriau vyksta eteriuose, kaip Al/Hg.

Ultragarsas ir pridėtas jodo kristalas padeda labiau nei visas džiovinimas ir oro pašalinimas pasaulyje, kai reikia pradėti Grignardo reakciją.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Puiku, kai galite gauti grynų cheminių medžiagų, skirtų nekenksmingam naudojimui. Ir jei galite jų gauti vietoje už grynuosius pinigus. Natrio hidroksidas vadinamas šarmu, o jis - nutekamuoju kkeaneriu. Kaustiniai puodo pelenai yra kalio hidroksidas ir yra labai labai panašūs, bet ne taip lengvai randami
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
@Gusfring666 Jį nesunku rasti internete, tik nėra daug įprastų jo naudojimo būdų. Stabilizatorius, skirtas apsaugoti marškinėlius su dažais nuo išblukimo, - tai viskas, ką galiu prisiminti iš galvos. Nėra daug priežasčių, dėl kurių galėčiau jį naudoti, nebent jums tiesiog reikia kalio metalo, kurį pažymėjote, nes atsakiau ne į tą langelį
 
Top