Viskas, ko reikia norint pradėti gaminti

Madre

PR manager
Joined
Sep 6, 2022
Messages
58
Reaction score
130
Points
33
Tarkime, nusprendėte pabandyti pasigaminti kokių nors vaistų. Perskaitėte instrukciją, esate morališkai pasiruošęs. Dabar metas paruošti savo darbo vietą, namų laboratoriją. Nesvarbu, ar gaminsite virtuvėje, garaže, ar furgone ant ratų. Jums reikės specialios įrangos - kolbos ar lakmuso popierėlio.
Šiame skyriuje apžvelgsime darbo vietos paruošimo pagrindus ir paaiškinsime, kokios įrangos ir daiktų jums reikės.

Žinoma, kuo sudėtingesnė medžiagos sintezė, tuo specifiškesnės įrangos reikia. Tačiau verta prisiminti, kad dabar esate skyriuje "Maisto gaminimas virtuvėje", kuriame pateiksime tik paprasčiausius, elementarius gaminimo būdus. Ir daugumoje šių receptų dėl metodo paprastumo atsisakoma sudėtingos ir brangios įrangos užuot pasirinkus prieinamesnius daiktus. Viską, ko reikia elementariam maisto gaminimui, galite nusipirkti beveik bet kurioje pasaulio šalyje, nesukeldami didelio įtarimo.

Pažengusiems virėjams taip pat skirtas skyrius DUK laboratorija, kuriame galite išsamiai susipažinti su darbo laboratorijoje ypatumais.
 

mocnykutas

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
168
Reaction score
106
Points
28
sintezėse bk mdma 4/3mmc 3/4cmc ir pvp/mdpv tik keli stikliniai buteliai keli plastikiniai kibirai siurblys degalams perpilti. betono maišyklė grąžtas. vyno filtrų rinkinys elektrinė viryklė.
 

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
bK-MDMA cheminė sintezė nereikalauja šilumos, arba bent jau sintezė, kurią radau šiame forume, yra sintezė, kuriai taip pat reikia šilumos
 

Nyarlathotep

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 26, 2023
Messages
12
Reaction score
5
Points
3
LSA taip pat nereikia daug.
- 3x 2 litrų PET butelių (bet jei galite 3x 1 litro talpos stiklinių butelių, įsitikinkite, kad galite juos bent sandariai uždaryti). Tik įsitikinkite, kad juos velniškai gerai išvalėte.
- skustuvo ašmenys
- Kavos malūnėlis
- Jei jums trukdo gaišti laiką ir prarasti šiek tiek derliaus, įsigykite maišymo lėkštę. Nereikalinga, bet teks viską kratyti rankomis.
- 1 pyrex indą arba keraminį, nelabai svarbu, kurį.

Yra keletas pasirenkamųjų, kuriuos rekomenduoju ir kuriuos nėra taip sunku gauti.
- PHmetras (gali būti popierinis)
- Maišymo lėkštė su kaitinimu (padeda garinti, bet per daug nekaitinkite!!!)
- Gintaro spalvos stikliniai buteliukai (nes LSA yra jautri UV spinduliams).
- Kambaryje, kuriame dirbate, - lempos su UV filtrais, kad nereikėtų dirbti tamsoje.

Apie chemikalus, na, tai tema diskusijai kitoje vietoje ir aš toliau nesiimsiu.
 

nitroisit16835

Don't buy from me
New Member
Joined
May 2, 2023
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
Sveiki, esu pradedantysis ir norėčiau pasigaminti savo pirmąjį narkotiką turiu 24 dolerius grynaisiais ir noriu nusipirkti arba pasigaminti keletą narkotikų esu atviras visoms rūšims
 

rothschild33

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2022
Messages
69
Reaction score
45
Points
18
sir jums reikia bent 27 dolerių grynaisiais pinigais, kad galėtumėte pradėti
 

madmoney69

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 29, 2022
Messages
161
Reaction score
156
Points
43
Geriau turėti tuos 27 dolerius bitkoinais, jei norite pradėti
 

Kuistot

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 23, 2022
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
Sveiki, mane labai domina chemija ir kiti dalykai, bet esu šiek tiek pasimetęs dėl visų équipement, nes esu pradedantysis. Taigi, norėjau sužinoti, kokius būtiniausius daiktus reikėtų įsigyti. Jau turiu magnetinę maišyklę, ąsotėlius, pagrindinę laboratorinę įrangą, pavyzdžiui, menteles ir panašiai, kaip manote, ką turėčiau įsigyti kitą kartą? Daugiausia noriu sintetinti kanabinoidus arba triptaminus, bet esu atviras bet kam.
 

uominicarti

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 1, 2023
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
im begginer at this, can i prepare my own psychedelic, like psilocybe, LSD, mdma? thing like this
 
View previous replies…

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
435
Reaction score
659
Points
93
Paprasčiausi psichodeliniai preparatai sintezei yra meskalinas ir TMA.
 
View previous replies…

uominicarti

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 1, 2023
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
Turėčiau tam išleisti krūvą pinigų, tiesa? turiu omenyje, kad tai nėra taip paprasta, kaip auginti grybus
 

archae

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 25, 2022
Messages
77
Reaction score
65
Points
18
Čia kalbame apie sintezę. Grybų auginimas nėra sintezė. Ir taip, chemija kartais gali būti gana brangi
 

SkunkedGorillaz

Don't buy from me
New Member
Joined
May 7, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Įdomu, niekada nesigilinau į meskalino sintezę, bet šiek tiek keista, kad, turint omenyje, jog tai paprasčiausias psichodelikas, gatvės prekeivių jo daug nematyti.

Meskalinas man pasirodė viena sunkiausiai įsigyjamų molekulių Atvirai kalbant, prieš 10 metų negalėjau jo rasti, todėl tada pradėjau auginti ir rinkti aktyvius kaktusus. Turiu gana ligotą kaktusų sodą ir turiu begalę savo mėgstamo vaisto atsargų.

Darau prielaidą, kadangi tai yra paprasčiausias psichedelikas, kad prokurorų gana sunku įsigyti, todėl jį rečiau galima pamatyti?
 

Wario

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 16, 2023
Messages
43
Reaction score
32
Points
18
Kaip galima pakeisti grįžtamąjį kondensatorių
 

beherit

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 29, 2023
Messages
14
Reaction score
9
Points
3
Viena slėginė viryklė, variniai vamzdeliai, variniai varžtai ir (arba) guoliai / jungtys, kažkas, kas užplombuotų nuotėkį (pvz., epoksidas), ir 20 l kibiras.
 

oon1

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 3, 2024
Messages
6
Reaction score
5
Points
3
Be jokios nepagarbos, bet ar kas nors, be manęs, pagalvojo, kad mums, nevykėliams, tikrai būtų naudinga perskaityti keletą organinės chemijos knygų? Jei esate naujokas kaip aš, skaitykite, skaitykite, skaitykite, skaitykite ir dar kartą skaitykite! Aš pradėjau nuo chemistry for dummies juos perkelti Ober į vadovėlius, tada paskelbta medžiaga. Rimtai, būkite protingi!! pirmiausia mokykitės patys, tada užduokite klausimus.
 

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
187
Reaction score
137
Points
43
Deals
8
Darau prielaidą, kad kiekvienas virėjas skaito knygas ir žiūri chemijos vaizdo įrašus
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Įsivaizduoju, kad yra daug purtymo ir kepimo arba HI pseudoreduktorių, kurie neturėjo jokio supratimo, ką, po velnių, daro, kai iš draugo sužinojo: kaip "pašildyti tai su tuo" arba "įmesti visa tai į sodos butelį 30 min.", o paskui kaip sukurti HCl dujas. Galbūt tik įgiję patirties ir susipažinę su oficialia terminologija ir žiniomis, jie iš tikrųjų suprato, kas vyksta sudėjus šiuos dalykus. Jei norite, tai tam tikra atvirkštinės inžinerijos forma.

Aš pats seniai pradėjau mokytis iš vadovėlių. Negalėjau praktiškai atlikti jokių eksperimentų ar žiūrėti vaizdo įrašų. Teoriškai visa tai galima atlikti popieriuje, bet tai tiesiog nėra tas pats, kol to nepanaudoji. Dabar, kai galiu praktiškai išbandyti metodus ir eksperimentuoti su apčiuopiamais daiktais ir medžiagomis priešais save, mokymasis kartu su studijomis yra lengvas. Seniai sukūrus šį pagrindą, daug lengviau atpažinti ir prisiminti - "O aš prisimenu, kad apie tai skaičiau". Arba gebėti įsivaizduoti, kaip atlikti sintezatorių, kurio niekada nebandžiau, ir gebėti pasakyti: "Gerai, štai apie ką jie kalbėjo" ir t. t.

Negaliu to pakankamai pabrėžti, visiems, kurie nori būti virėjais, skaityti, mokytis, praktikuotis ir pradėti nuo mažo ir SAUGIAI! Galbūt jums pavyks pamatyti metamfetamino receptą ir jį išragauti neturint jokių žinių ar daug patirties, bet tai greičiausiai bus viskas, ko reikia, ir galiausiai jums tai greičiausiai baigsis blogai. Supraskite, kad rizikuojate kiekvieną kartą, kai metate visus šiuos dalykus kartu, jei nesuprantate, su kuo tiksliai susiduriate ir ką bandote daryti. Jei neturite jokių chemijos žinių, kaip sužinosite, ar pagal receptą gaminate narkotikus, nuodus ar sprogmenis? Mokykitės!
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
123
Reaction score
67
Points
28
Paspauskite viryklės mygtuką ANYKEy ir BOBS YER UNCLE
 
Top