Question Amfetamino bazės (A aliejaus) išskyrimas iš drabužių - reikia skubios pagalbos

Mr.Magic

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 12, 2022
Messages
11
Reaction score
3
Points
3
Sveiki visi,

Man reikia skubaus chemiko patarimo.

Per pristatymo procesą iš užsakyto A-Oil pardavėjas netinkamai užantspaudavo pakuotę, todėl visas skystis
pasklido pakuotės viduje. Kaip paslėpta, drabužiai buvo perpakuoti ir tai dabar yra persisunkę visu aliejumi. Tai didelis kiekis, todėl man reikia skubaus patarimo, ar galima drabužius įdėti į izopropanolio vonią, kad ištirptų aliejus, ir tada leisti izopropanoliui išgaruoti.
Ar tai galima padaryti, o gal yra dar veiksmingesnių būdų, kaip kuo geriau ištirpinti aliejų iš drabužių?

Ačiū iš anksto

Mr.Magic
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
IPA, mirkykite, galimi dažikliai bus su juo, jokių problemų , išplaukite / išskalaukite
galite man atsilyginti nustoję vadinti jį "A aliejumi" , prašau, ačiū
 

Mr.Magic

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 12, 2022
Messages
11
Reaction score
3
Points
3
Labai ačiū už greitą atsakymą. Pabandysiu tai padaryti tokiu būdu.

Amfetamino laisvosios bazės, žinau. Seni įpročiai sunkiai miršta:)
 

chefgorden

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 3, 2023
Messages
23
Reaction score
8
Points
3
Distiliuotą demineralizuotą vandenį išmirkykite ir sudeginkite vandenį, o jums liks aliejus / veiklioji medžiaga - tai paprasčiausias būdas, kurį radau
 

Mr.Magic

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 12, 2022
Messages
11
Reaction score
3
Points
3
@chefgorden tai galėtų būti ir metodas.

Aš jau naudojau būdą su IPA. Galėčiau mirkyti tik dalį, nes man reikia gerokai daugiau IPA ir noriu procesą pakartoti 1-2 kartus, kad drabužiuose liktų kuo mažiau. Ar pakanka 1-2 dienas palikti indą atvirą, kad IPA išgaruotų, ar prasmingiau paimti didelę kolbą su apvaliu dugnu ir kaitinti ją vonioje arba šildytuve, kol IPA išgaruoja ir kolboje lieka laisvosios bazės?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Nepalikite jo ore, nes prarasite bazę ir tirpalas bus raudonas. pabandykite nusodinti su IPA, jei ji per daug dilutinė, galite šiek tiek išgarinti ir nusodinti iš karto po to.
 

Mr.Magic

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 12, 2022
Messages
11
Reaction score
3
Points
3
Jei teisingai jus suprantu, tirpale su IPA esanti laisvoji bazė turėtų nusėsti ant dugno kaip nuosėdos, tiesa?
IPA sijoju tol, kol lieka tik laisvoji bazė? Jei turiu išgarinti dalį, ar geriau naudoti magnetinę maišyklę, o ne atvirą liepsną, kad išgarinimas būtų švelnesnis? Geriau užduosiu vienu klausimu per daug, nei gausiu netinkamą naudoti bazę ^^.
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Ne, tai skystis ir jis bus homogeniniame tirpale. ne liepsna

apie garavimą negaliu kalbėti, nesu daręs atmosferiniu būdu ar bent jau tyčia
 
Top