Question Išgaunate raudonąjį fosforą iš fejerverkų?

1019er

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2023
Messages
88
Reaction score
46
Points
18
Norėčiau sužinoti, ar yra paprastas būdas išgauti fosforą iš fejerverkų?

Atrodo, kad pagrindinės jų sudedamosios dalys yra raudonasis ir baltasis fosforas.

Be jo išgavimo iš degtukų dėžučių, tai turi duoti daug didesnę išeigą!

Taigi, ar yra kokių nors variantų, ar yra lengvesnis būdas gauti šios medžiagos?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Man atrodo, kad fosforas niekur netirpsta. Taip, tai tiesa, raudonasis fosforas netirpsta jokiame tirpiklyje
Taigi aš jį laistyčiau ir filtruočiau, galbūt acetonu, benzinu, žibalu, tiesiog vis tęskite ir tęskite, kol kavos filtre liks tik raudonasis fosforas
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
Jei nupjovėte streiklaužių pagalvėles, galite jas pamirkyti acetone maždaug 40 min. ir didžioji dalis jų nukris lengvai pamaišant, jos greitai susigeria, todėl rekomenduoju dar kartą nuplauti, kad pašalintumėte likusią dalį. Jis turėtų nusitrinti, jei nenusitrynė pats. Nuimkite visą popierių. Filtruokite, vieną ar du kartus praskalaukite vandeniu ir leiskite išdžiūti. Dabar sukurkite 20 % NaOH tirpalą H2O. Į tirpalą įdėkite išdžiovintą RP ir virkite ant mažos ugnies apie valandą. Filtruokite ir nuplaukite vandeniu. Išdžiovinę turėtumėte gauti tinkamą produktą.

Atsiprašau, klausėte apie fejerverkus. Aš negaliu daug ką pasiūlyti...
 

1019er

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2023
Messages
88
Reaction score
46
Points
18
Manau, kad streikinių trinkelių problema yra ta, kad jose yra tik nedidelis kiekis fosforo, todėl man reikėtų tikrai didelio jų kiekio. Todėl pamaniau, kad fejerverkuose turi būti daug didesnė koncentracija.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
Gaukite raudonojo ir baltojo fosforo MSDS ir pažiūrėkite, ar galite išsiaiškinti, ar vienas tirpsta kažkur, o kitas ne. Jei raudonasis netirpsta, išsiaiškinkite, ar baltasis ištirpsta bet kurioje medžiagoje, ir štai jums bilietas.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Niekas netirpina raudonojo fosforo. Baltasis fosforas tirpsta keliuose dalykuose, bet nežinau, kodėl turėtumėte su juo vargti, kai galite tiesiog virti savo ekstrsvt ir paversti baltąjį intobref. Fejerverkai yra geras pasirinkimas, jei galite jų gauti už prieinamą kainą. Galite nusipirkti 8,5×11 lapų degtukų užtaisų "Amazon" ir "eBay". Tai sutaupytų jums daug laiko ir šiukšlių. Kaip nurodžiau kitoje temoje, tai, apie ką jūs čia kalbate, nėra fosforo ekstrakto gavyba, turi gana konkrečią apibrėžtį. Jūs bandote išgauti visa kita iš fosforo
 

1019er

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2023
Messages
88
Reaction score
46
Points
18
Gerai, taigi aš jau nusipirkau keletą degtukų pakuočių, bet maniau, kad man reikės šimtų degtukų, kad gautųsi padorus jų kiekis, ir..

O kokius ir kiek lapelių rekomenduojate ? Tuos su rudu paviršiumi ar tuos su mažais taškeliais?
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
Visiškai suprantu @1019er, pradedi bandyti iškrapštyti kelias rungtynių knygas ir per miniutę nusprendi, kad tai nepadės ilgalaikėje perspektyvoje. Didelių bloknotų užsakymas tikriausiai yra būdas eiti, kartu su šiek tiek slaptumo, nuolatinis tiekimas neatrodys per daug gerai įrašui. Nuėjau į prekybos centrą ir iš pradžių pasirinkau didesnes dėžes su didesnėmis trinkelėmis, galiausiai gavau rudą guminį šūdą, esu beveik tikras, kad tai ne tie, kurių norime. Siekite labiau raudonos spalvos su "grūdėta" tekstūra - "mažais taškeliais", kaip spėju.
Ėmiau dėžes po 50 knygų, daug nuobodžiau. Su mano minėtu procesu apie mirkymą acetone ir skalavimą, plovimą, virinimą šarmo tirpale ir pan. Tai nėra taip blogai. Galiu patvirtinti, kad tai veikia gana gerai.
Daug laiko atima tik visų trinkelių pjaustymas. Leiskite joms mirkti arba virti ir kurį laiką dirbkite ką nors kita. Geroji dalis yra ta, kad raudonąsias kaladėles taip pat galite perdirbti kelis kartus. Taip pat neimkite per daug iš karto, nustebsite, kas patrauks kažkieno dėmesį - iš kiekvienos parduotuvės imčiau po pakuotę. RP neabejotinai yra ant radaro.
 

1019er

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2023
Messages
88
Reaction score
46
Points
18
Nesu tikras, ar "Amazon" dėl to pateks į bėdą, blogiausiu atveju galima atsidaryti naują paskyrą, užpildyti ją dovanų kortelėmis ir nusiųsti į vietinę atsiėmimo dėžutę, o tada anonimiškai atsiimti su kodu.

https://www.amazon.de/CLISPEED-Stre...efix=phosphor+sheet,aps,229&sr=8-1&th=1&psc=1

Nesu tikras, bet pagal paveikslėlį atrodo, kad ruduose lapuose yra daugiau fosforo nei tuose su taškeliais.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Taip aš praleisčiau taškus. Manau, kad suskaičiavau, kad lapas vertas 320 štrichų. 160 langelių. Tikriausiai nusipirkčiau 10 ir pažiūrėčiau, ką iš jų gausiu. Phos us galima perdirbti, jis nesunaudojamas reakcijos metu, todėl jį išvalote ir naudojate pakartotinai, tačiau kiekvienam ciklui pridedate dar 10 %.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Jei žinotumėte, kokius daiktus pirkau iš "Amazon", šūdinai apsijuoktumėte. Rungtynių striukių, į kurias aš nė akies nemirktelėčiau. Esu pirkęs 37 % HCl, 37 % formaldehidą, etilo acetatą, amonio chloridą, amonio sulfatą, kalną stiklo, propriono rūgštį. Iš "eBay" esu pirkęs tikrus į sąrašą įtrauktus narkotikus, ir jei jie ketino mane sučiupti, tai jau pavėlavo.
 

1019er

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2023
Messages
88
Reaction score
46
Points
18
Nesu tikras, ar u tiesiog pasisekė, nes u užsisakė vietoje...
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
Dabar suprantu, ką turite omenyje sakydamas "maži taškeliai", tai mane suklaidino. Tikrai rinkitės vientisą spalvą. Susidūriau su kažkuo kitu, todėl ir nurodžiau tekstūrą, bet iš nuotraukos tai sunku pasakyti. Medžiaga, kurią gavau parduotuvėje, buvo labai ruda ir lygios tekstūros, kuri galų gale buvo guminis šūdas, palyginti su įprastais strikeriais, kurie buvo labiau rausvi ir smėlėti liečiant. Girdėjau, kad fosfatus galima perdirbti iki 10 kartų? Ar pridedate 10 % ant šiek tiek svorio, pridėto atgal? (Darant prielaidą, kad šiek tiek prarandama perdirbant. Ar tai kompensuoja 10 %?) Kitaip tariant, ar pridedant 10 % padengiama panaudotų RP kokybė, prarastas kiekis, ar iš esmės ir viena, ir kita?

Jūs turite šiek tiek drąsos @FritBuchner. Bijau kaip velnias, kad tik užsisakyčiau stiklo įrangą. Man nerimą kelia ne tiek vienas daiktas čia ir ten, kiek bendras nuolatinis tiekimas. Pavyzdžiui, norėčiau pasiimti šiek tiek ma huang. Jei pavyks, norėsiu tai pakartoti, kol atsiras kas nors geresnio. Tai kartu su kai kuriais vienkartiniais stiklo gaminių pirkimais, nieko tokio. Kartkartėmis įmesk kokį nors RP, gal irgi su kitais tirpikliais ir t. t. Šen bei ten, o dabar jau tikrai pradės šilti. Niekam nesakau, ką daryti, tik bandau skleisti gerą žinią, jei ne naujokams, tai sau. Kalbėdamas už save, negaliu to pakankamai pabrėžti. Man patinka išsitraukti kamuoliukus, kai manau, kad niekas nežiūri ar nepastebės, tačiau tai nereiškia, kad niekas nežiūri ar nepastebės.
 
Last edited:

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
Šiaip ar taip, grįžkime į šią temą, ar ne? Ar kas nors žino fejerverkų prekės ženklą ar tipą, kuriame yra didžiausias raudonojo p kiekis ir (arba) koncentracija? Arba iš jų yra mažiausiai lengvai atskiriamų sudedamųjų dalių ir (arba) priedų, kad būtų galima išskirti raudonąjį p? O kaip dėl avarinių kelių ir (arba) laivų signalinių raketų, ar kas nors turi patirties su jomis? Ar jos vis dar veikia, kokios ir kur gauti? Manau, kad kita galimybė iš čia yra mėgėjiškai užsiimti nikelio nugeležinimo elektra veikla - galbūt ateityje išbandysiu šį kelią. Ką galvojate?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Leiskite paklausti, kodėl jūs taip nusiteikę šiam metodui? Be to, ar žinojote, kad hirojodo rūgštis veikia pati savaime, be fosforo. ( Manau) fosforas tiesiog perdirbinėja rūgštį, todėl jos sunaudojate daug mažiau. Manau, kad fos. Po kiekvieno naudojimo yra mažiau veiksminga. Tai, ką praradote, neturi reikšmės, nes kiekvieną kartą sveriate reikiamą kiekį, todėl jei praradote daugiau, pridedate daugiau, kad gautumėte reikiamą svorį
 

CCL4 huffer

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 19, 2024
Messages
73
Reaction score
26
Points
18
kinda makes me wonder if Al and I should work too i mean it works for methanol yield prolly gon be shitty af tho
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
Klausiate manęs, kodėl aš taip nusistatęs, kokiu tiksliai metodu? Suprantu, kad vandenilio rūgštis sumažina E/PSE iki mūsų medaus, bet kaip gauti vandenilio rūgšties? Štai kur, aišku, yra rp/i. Todėl ir paminėjau nikelio padengimą, nes hipofosforo rūgštis iš esmės pakeičia raudonąjį p. RP arba hipofosforo rūgštis reaguoja su jodo kristalais arba jodo pertekliumi vandenilio rūgštyje. Aš tik bandau suprasti, kas, ką, kada, kur ir t. t. mechanizmus. Ne tik dėl savo naudos, bet tai yra tai, kas mane pavers alchemijos meistru, kuriuo tikiuosi kada nors tapti. Daug šios informacijos ir (arba) žinių man yra teorinės, todėl jos naudingos ir kitiems forumo naudotojams. Nesu nusistatęs jokio konkretaus metodo, tiesiog stengiuosi pasiekti tikslą su tuo, kas yra prieinama bet kuriuo metu, dabar, deja, tai yra mano dviratis, kol kas. Ateityje, ar galiu rašyti jums, @FritBuchner ? Kadangi laikau jus nuolatiniu geros informacijos šaltiniu ir, atrodo, esate toliau nuėjęs šį kelią nei aš.
 
Last edited:

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Man lengviausia gauti ličio ir amonio sulfato. Metilaminas yra antrasis iš metilamonio chlorido ( metilamino hcl). Dauguma užsimiršusių žmonių, išgirdę fosforą, pirmiausia pagalvoja apie metamfetaminą. Devintajame ir dešimtajame dešimtmetyje tai buvo baikerių metas. Šiukšlių stalčiuje turiu pakankamai senų galutinių ličio "Energizer" baterijų, kad uncija yra niekis
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Tiek "Walmart", tiek "Amazon" parduoda fosforo rūgštį. Tada jums tereikia kokio nors jodo šaltinio. Šis metodas man pereina į 2 vietą, nes fosforo rūgšties ir jodo įsigijimas yra mažiau pastebimas nei formaldehido
 
Top