Ekstrakcijos teorijos paaiškinimas...?

BathtubChemistry

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 24, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Naudojau paieškos sistemą keliose platformose ir neradau galutinio atsakymo, todėl prašau, jei yra šaltinis, į kurį kas nors galėtų mane nukreipti, būčiau dėkingas. Jei ne, tuomet štai čia

Gerai, pirmas klausimas: ar DCM yra priimtinas tirpiklis metamfetamino laisvajai bazei? Nes turiu laboratorinės klasės DCM ir toluolą, ir jei galiu išvengti dvigubos toluolo distiliacijos, norėčiau tai padaryti.

Kitas klausimas: Atliekant organinio sluoksnio plovimą vandeniniu būdu pastebėjau, kad mano plovimo vanduo daro du dalykus
A) plovimo vandens pH iš pradžių būna aukštas (pH 13+), bet po kiekvieno plovimo mažėja
B) mano plovimo vanduo pradeda įgauti FB metamfetamino kvapą.

kažkur skaičiau, kad Fb pereis į vandeninį sluoksnį, jei pH bus per mažas, bet kaip to išvengti? Jei įpilsiu NaOH, prie sąsajos susidarys trečias plonas sluoksnis, kurį sunku atskirti.

Prašau, kas nors galit patarti? Tarsi būčiau šūdinas penkiametis?
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Naudoju DCM metamfetamino fb ekstrakcijai ir esu juo patenkintas dėl PH daugiau nei 7 nereikia tiek daug nerimauti, jei jis pereis į vandenį, jis vis tiek to nepadarys, išgausite vandens sluoksnį likusiam fb, bet tai nėra susiję su PH problema.
Fb sluoksnis visiškai atsiskiria, kai ph 12-13, net jei prieš tai matote šiek tiek vandens.
 

BathtubChemistry

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 24, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Gerai, taigi leiskite įsitikinti, kad jus suprantu: kadangi DCM (kuriame yra fb) plaunu dH2O, bazė NEGALI patekti į plovimo vandenį? Net jei plovimo vandens testas yra 9-10 intervalas? (Taip pat nesistengiu ginčytis, kartais man tiesiog prireikia kelių ratų, kad įsisavinčiau tai, kas prieštarauja mano ankstesniam supratimui)
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Vienintelis dalykas - DCM ir vanduo lėtai atsiskiria apie DCM nepolines savybes.
 
Top