Question Fenetilino / kaptagono sintezė su kitais ksantino / purino dariniais

Metribolone

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 14, 2023
Messages
38
Reaction score
21
Points
8
Anksčiau, žiūrėdamas į Vikipedijos puslapį, skirtą fenetilinui, mąsčiau, ar kas nors čia yra gaminęs ar bandęs ko narkotiką su kitu purino dariniu. Man į galvą atėjo analogas 1-aliltheobrominas, nes prisiminiau, kad "YouTube" chemikas jį gamino ir išbandė ant savęs.

Teigiama, kad 1-allyltheobrominas yra daug stipresnis už kofeiną ir galimai turi mažesnį poveikį širdies ir kraujagyslių sistemai, remiantis didesniu stiprumu ties A1, o ne A2.

Aš jį vadinčiau fenetalilaltilinu arba "fuckimgonu", o ne kaptagonu.

Tai taip pat privertė mane susimąstyti apie kitų fenetilamino ir ksantino ko-narkotikų galimybes. 4-mmc-kofeinas ar kt.
 

Attachments

  • e0gBlOxJP1.png
    e0gBlOxJP1.png
    3.8 KB · Views: 29

Metribolone

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 14, 2023
Messages
38
Reaction score
21
Points
8
Spėju, kad vietoj to reikėtų pradėti nuo 1-aliletofilino. Įdomu, ar jis vis tiek turėtų panašų poveikį.
 

cyb3r0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
116
Reaction score
17
Points
18
Ar tai reiškia, kad man nereikia teofilino?
 

Metribolone

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 14, 2023
Messages
38
Reaction score
21
Points
8
Manau, kad teofilino reikėtų dėl pozicijos, į kurią jungiasi amfetamino molekulė.

bet kokiu atveju visa tai yra teorija ir jo poveikis būtų nenuspėjamas. Nesu pakankamai kompetentingas, kad žinočiau, kaip 1-alilio pakeitimas paveiktų sintezės procedūrą ar visos molekulės farmakodinamiką.

remdamasis spėjimais darau prielaidą, kad po metabolizmo tai būtų amfetamino ir 1-alilteofilino prodrugas. Taip pat darau prielaidą, kad, kadangi 1-aliltobrominas yra daug stipresnis už kofeiną, 1-aliltheofilinas taip pat būtų daug stipresnis.
 

Mo0odi

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
148
Reaction score
54
Points
28
Jei norite Sintezė fenetilinas, turime bendrauti kartu, kad galėtume pasiekti sprendimus
 

Mo0odi

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
148
Reaction score
54
Points
28
Kofeinas teofilinas teobrominas priklauso ksantinų šeimai

Manau, kad jis nebūtų toks stiprus kaip amfetaminas arba fenetilinas ir metamfetaminas
 

Metribolone

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 14, 2023
Messages
38
Reaction score
21
Points
8
Haha būtent šis vaizdo įrašas privertė mane susimąstyti apie tai, ar fenetillinas galėtų būti gaminamas su kitais daug stipresniais ksantinais
 
Top