fentanilio sintezė iš kiniškų junginių

albertshulgin25

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 8, 2021
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
Pastebiu, kad kadangi fentanilas buvo uždraustas, kinai siunčia jį čia dalimis 2 ar 3 junginius, kurie čia lengvai prisijungia, ir viskas, kas nors žino šių junginių, kurie būtų paskelbti, paskelbsiu, ką turiu

8BVSIzr9Cu







0vXRjnZV5N



FvHDPl4rCR
 

banister

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 10, 2021
Messages
57
Reaction score
42
Points
18
Kodėl nepasidalyti pirmiesiems?
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Fentanilą lengva sintetinti, bet pavojinga dozuoti, todėl jo negaminame.
 

banister

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 10, 2021
Messages
57
Reaction score
42
Points
18
Čia maniau, kad esame tarp profesionalių narkotikų rinkų dalyvių. Sintezė turėtų būti bendrinama ir recenzuojama kaip atviras šaltinis, kaip ir visa kita?
Asmeniškai aš jausčiausi saugiau, jei bent jau žinočiau, kad chemikai nesuklastojo partijų.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,708
Points
113
Deals
666
@pinchetomas
@Gus
Jūsų pranešimai buvo ištrinti. Laikykimės šiek tiek padorumo. Kalbant apie fentanilio sintezės publikavimą, apsvarstysime tai ir, jei nuspręsime ją publikuoti, tai ir padarysime.
Jo sintezė tikrai paprasta. Tačiau manome, kad šią medžiagą reikėtų išnaikinti.
 
Last edited:

banister

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 10, 2021
Messages
57
Reaction score
42
Points
18

Labai suprantu, kodėl sentimentai būtent šiai medžiagai. Ne taip seniai dėl šios medžiagos praradau artimą draugą, tuo metu ji buvo naudojama kaip falsifikatas nieko neįtariantiems vartotojams.
Buvau įsiutęs dėl chemijos ir šios medžiagos egzistavimo. Bet tai tas pats, kas dėl savo nelaimės kaltinti žemo lygio narkotikų platintoją ar ieškotoją.
Narkotikų platinimo žaidime tenka sutikti žmonių iš įvairiausių visuomenės sluoksnių. Tai iš tiesų yra tiesa.
Pvz. pradėjau domėtis, kodėl ši konkreti medžiaga yra tokia paplitusi, išskyrus tai, kad tęsiasi akivaizdūs opijaus karai.
Nepamirškime tokių kelio tiesėjų kaip Pickardas, kurie beveik visą savo gyvenimą praleido kalėjime, kad pasidalytų netinkamai vartojamu, netinkamai suprantamu vaistu.

Vėlgi manau, kad žinių išnaikinimas niekada nepasiteisino ir atskleidžia moralę, kuriai chemijoje ne vieta.
Tai daugiausia chemijos forumas, ar ne?
Leiskite išlaikyti jį taip, politika, religija ir asmeniniai įsitikinimai paliekami prie vartų breh.

Nepriklausomai nuo to, ačiū už platformą ir svarstymą išlaikyti platformą gryną ir tikrą be suterštos politikos 99,9% likusių yra kamuojami.
 

beetlebb

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 7, 2022
Messages
35
Reaction score
28
Points
18
Turime nepamiršti, kad iš pradžių fentanilai buvo sukurti siekiant gelbėti gyvybes ir iki šiol naudojami atliekant daugelį operacijų bei kaip skausmą malšinanti priemonė nepagydomai vėžiu sergantiems žmonėms.
Be to, sutikau, kad gaminti klano laboratorijose yra gana pavojinga net ir patyrusiems chemikams, o kai kuriuos jų šeimos nariai rado negyvus. SWIM gamino kelis kartus ir du kartus perdozavo, bet pasisekė, nes SWIM dirbo ne vienas ir turėjo naxalone ant turėjo.

Aš taip pat nelabai noriu skatinti jo sintezės, bet jei tikrai domitės, yra du geri patentai, kuriuose išsamiai paaiškinta, kaip tai padaryti. Tik atkreipkite dėmesį, kad dirbdami su didelės koncentracijos baziniais tirpalais ir karščiu, būtinai naudokite tinkamą įrangą, nes ji perskrodžia stiklą. Be to, svarbiausias dalykas, net jei jūs ar jūsų draugai praeityje yra atlikę kelias sintezes, susiraskite žmogų, turintį ankstesnės fentanilio sintezės patirties, kad jis jums padėtų.

LD50 = 2 mg, o ši medžiaga prilimpa prie išorinių stiklinių indų sienelių, jūsų drabužių, plūduriuoja ore... galite lengvai užsikrėsti nedideliais kiekiais net būdami už laboratorijos ribų. Reikia ne tik jį gaminti, bet ir turėti Geras darbo procedūras - GWP (kad būtų galima jį saugiai gaminti).

Baigiamoji pastaba: žinios nėra nei geros, nei blogos, svarbu, kaip jomis naudojamės. Ir jei kas nors ketina eiti šiuo keliu, net ir pasakęs, kaip pavojinga su jomis dirbti, blogiausia, ką galime padaryti, yra nieko nedaryti, todėl turėtume (kaip bendruomenė) bent jau nurodyti jiems kryptį, kad niekas nenukentėtų.
 

Hedgie

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 16, 2022
Messages
10
Reaction score
18
Points
3
Tikrai manau, kad informacija apie tai, kaip sintetinti fentanilą ir su juo susijusius analogus, turėtų būti laisvai prieinama. Aš taip pat praradau artimą draugą dėl fentanilio perdozavimo, puikiai žinau, kokią žalą tai padaro šeimai. Mano nuomone, jei informacija apie tai, kaip taikyti gerąją darbo praktiką laboratorijoje, būtų visuotinai žinoma, tuomet šia tema besidomintys chemikai galėtų bent jau saugiai ją ištirti (bet jei mokėtės chemijos mokykloje, tai tikrai ši sintezė turėtų būti gana paprasta ir jau turėtumėte būti pakankamai gerai susipažinę su gerąja darbo praktika laboratorijoje, kad galėtumėte tai daryti saugiai). Be to, jei informacija apie tai, kaip teisingai dozuoti fentanilą, būtų plačiai paplitusi, tuomet mirčių nuo perdozavimo būtų kur kas mažiau. Ši medžiaga nėra blogis, ji tikrai nenusipelno tokios reputacijos, kokią jai suteikė mūsų žiniasklaida, tai tiesiog labai stiprus opioidinis analgetikas, su kuriuo reikia elgtis atsargiai. Įrodymai rodo, kad tinkamai su juo elgiantis labai naudinga ir saugu gydyti stiprų skausmą. Manau, kad Dioskoridas sakė, kad "vaistas nuo nuodų skiriasi tik doze", ir šiuo atveju tai tikrai tinka.
Esu susipažinęs su keliais skirtingais fentanilio sintezės būdais, esu tai daręs anksčiau, žinau, kaip tai saugiai atlikti laboratorijoje, ir jei moderatoriai leistų, norėčiau paskelbti sintezę kartu su visais būtinais laboratoriniais metodais, kaip tai saugiai atlikti.
Nemanau, kad žinias kada nors reikėtų slėpti nuo žmonių, tačiau kartais prieš dalijantis potencialiai pavojinga informacija su asmeniu reikia įrodyti, kad jis turi bent jau gerų ketinimų.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,708
Points
113
Deals
666
Informaciją galite paskelbti, mes tam neprieštaraujame. Tik įsitikinkite, kad pateikiate mums kuo daugiau informacijos apie atsargumo priemones.
 

Hedgie

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 16, 2022
Messages
10
Reaction score
18
Points
3
Gerai, mielai tai padaryčiau. Turiu jį užrašytą savo užrašų knygelėje, todėl turėsiu jį atspausdinti, taip pat įtrauksiu išsamią informaciją apie saugią praktiką laboratorijoje, asmenines apsaugos priemones ir kaip saugiai elgtis su medžiaga ir ją dozuoti.
 

Hedgie

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 16, 2022
Messages
10
Reaction score
18
Points
3
Tačiau tai gali užtrukti, pastaruoju metu esu gana užsiėmęs, ką tik pradėjau naują darbą, bet pažadu, kad kai tik turėsiu laiko, imsiuosi darbo
 

beetlebb

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 7, 2022
Messages
35
Reaction score
28
Points
18
Hedgie, tikiuosi, kad neprieštarausi, bet kadangi tu ėjai šiuo keliu, manau, kad galėčiau pridėti vieną iš patentų, susijusių su jo sinteze. Jei jaučiatės įžeistas, atsiprašau.

ES patentas EP2252149A2, pavadintas FENTANILO PARUOŠIMO METODAS. patikrinkite jį, jis yra paprastas ir gana lengvai įgyvendinamas, be to, su dauguma cheminių medžiagų lengva dirbti. Veiksmai yra gerai apibrėžti ir kiekvienas, turintis chemijos žinių, gali lengvai juos atlikti.
Čia yra tiesiai iš patento:

2 PAVYZDYS:

Į trijų kaklelių apvaliadugnę kolbą su mechanine maišykle ir vandens kondensatoriumi įpilta 15,36 gm (o,lO molo) 4-piperidono hidrochlorido monohidrato ir 9,3 gm (0,10 molo) anilino. Į šį mišinį buvo įpilta 6,5 gm (O,lO molo) cinko ir 0,6 gm (0,10 molo) 90 % acto rūgšties. Reakcijos mišinys 24 val. maišytas kambario temperatūroje ir 24 val. 50-7O0C temperatūroje. Tada į reakcijos mišinį buvo įpilta vandens ir filtruota. Į filtratą buvo pridėta susmulkinto ledo ir jis neutralizuotas vandeninio natrio hidroksido tirpalo pertekliumi. Neapdorotas 4-anilinopiperidinas gautas filtruojant.

Į dviejų kaklelių apvaliadugnę kolbą su kondensatoriumi įpilta 17,6 g (0,10 molio) 4-anilinopiperidino, gauto 1 etape, ir 100 ml 100 % natrio hidroksido. Reakcijos mišinys buvo pašildytas iki 14O0C, tada įpilta 18,5 g (0,1 molio) 2-fenetilbromido. Reakcijos mišinys buvo maišomas 4 val. Reakcijai pasibaigus, reakcijos mišinys buvo supiltas į ledu atšaldytą vandenį. Neapdorotas produktas buvo gautas filtruojant ir perkristalizuotas iš petroleterio (60-8O0C), gaunant bespalvius 4-anihno-N-fenetil piperidipuri fentanilio N-(l-(l-henethyl-4-piperidyl)ρropionanilido) kristalus. Į dviejų kaklelių apvaliadugnę kolbą su kondensatoriaus slėgio išlyginamuoju piltuvėliu ir kalcio chlorido apsauginiu vamzdeliu buvo paimtas 28,0 (0,10 molio) II etape paruošto 4-anilino_N-fenetil piperidmo tirpalas 100 ml dichloretano. Į šį tirpalą, nuolat maišant, per slėgio išlyginamąjį piltuvėlį po lašus buvo įpilta 18,5 g (0,20 molo) propionilchlorido. Baigus pridėti, mišinys toliau maišytas 1 val. Reakcijai pasibaigus, reakcijos mišinys buvo nuplautas 20 % natrio hidroksido tirpalu. Vandeninė fazė ekstrahuota 2x100 ml dichlormetano. Sujungtas organinis ekstraktas buvo išdžiovintas virš natrio sulfato ir koncentruotas, kad būtų gautas neapdorotas fentanilis. Neapdorotas produktas buvo perkristalizuotas iš petroleterio (60-8O0C) ir gauti bespalviai gryno fentanilio kristalai, kurių mp 82-830C.
 

beetlebb

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 7, 2022
Messages
35
Reaction score
28
Points
18
Na, o patentas sako, kad nuo pradžios iki galo bent 60 %. Skaičiuojant nuo molio iki molio arba, tarkime, vietoj gramo iki gramo, turėtumėte gauti beveik 1 g fentanilio iš 1 g piperidono HCl .

Pradedant nuo 15,36 g piperidono HCl
Fentanilio MW: 336,479 gmol-1 HCl 371,932 gmol-1
0,1 molio = 37,1932 g
60 % šios masės yra 22,3 g

Tikiuosi, kad tai padės
 
Last edited:

madmaximus

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 29, 2021
Messages
40
Reaction score
14
Points
8
Ar kas nors gali man paaiškinti, ar reikia pagaminti neapdoroto fentanilio gryno fentanilio . Ar blogai, jei naudosiu neapdorotą fentanilą ?
 

beetlebb

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 7, 2022
Messages
35
Reaction score
28
Points
18
Ei, M, ką turite omenyje sakydamas "neapdorotas"? kaip sintezės pabaigoje? pabaigoje jis yra gana švarus, galbūt dar norėsite susmulkinti kristalus šaltame acetone ir išsiurbti filtruojant. Bet, tiesą sakant, atlikite kuo mažiau manipuliacijų. Niekada nedirbkite vieni ir turėkite naxalone budėjimo režime.
saugu bitėms
 

millionmind22

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 13, 2022
Messages
11
Reaction score
2
Points
3
man reikia žmogaus, kuris galėtų man tiekti neapdorotą Fent. ar kas nors turi kontaktų, kurie nori užsidirbti pinigų?
 

Teck Tonik

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 18, 2021
Messages
13
Reaction score
14
Points
3
Kas yra neapdorotas fentanilis ?
 

Teck Tonik

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 18, 2021
Messages
13
Reaction score
14
Points
3
Kaip lengva padaryti fetty? Jau kurį laiką domiuosi šiuo procesu, esu narkomanas, einantis į 10 metų priklausomybę ir norėčiau sužinoti, kaip dėl finansinių reseansų. Aš nesu chemikas ir aš net graduaute hs, tai sakydamas, jei aš galėčiau išmokti, tai padėtų man daugiau būdų, tada vienas ačiū! 🔥🔥🔥🔥🔥
 

banister

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 10, 2021
Messages
57
Reaction score
42
Points
18
Tiesą sakant, (pagal Vikipediją), fentanilio beveik neįmanoma pagaminti nelegalioje laboratorijoje, nes tai žinomai sunkiai sintetinamas junginys. Palyginimui, LSD gamyba yra lengvesnė dėl daugelio veiksnių. Iš to išplaukia, kad: Kinijos fentanilio gamyba vyksta vyriausybės arba vyriausybės sankcionuotose laboratorijose
 
Top