Fentanilio sintezė

Needtolearn

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 27, 2022
Messages
47
Reaction score
26
Points
8

Fentanilis žudo! Niekada nebandykite jo sintetinti, o juo labiau naudoti!

Fentanilio sintezė


Fentanilis ir jo analogai yra vieni iš galingiausių opiatų agonistų, tačiau jų sintezė dažnai būna sudėtinga. Čia pateikiama fentanilio sintezė, kurią galima lengvai pritaikyti kitiems analogams (para-fluoro-fentaniliui, alfa-metil-fentaniliui).

Ši procedūra nėra teorinė, ji buvo daug kartų išbandyta ir patobulinta. Ši sintezė atliekama kambario temperatūroje, todėl nereikia jokios specialios aparatūros.

Fentanilis yra labai įdomus pogrindinės chemijos komponentas, nes vienas gramas gryno fentanilio prilygsta 100 g labai gero gatvės heroino.

Principas

Naudojamas N-fenetil-piperidonas (NPP), kurį galima lengvai susintetinti iš piperidono ir fenetil-tosilato arba fenetil-bromido pagal paprastą SN2 mechanizmą.NPP reaguoja su anilinu, susidarant imino dariniui, kuris redukuojamas į 4-anilino-N-fenetil-piperidiną (4-ANPP). Po to 4-ANPP reaguoja su propionilo chloridu, gaunant fentanilą, kuris vėliau išgryninamas.

Eksperimentas





N-fenetil-4-piperidonas (NPP)


4-piperidono N-alkilinimą galima atlikti PTC sąlygomis - nereikia išskirti piperidono kaip laisvosios bazės. Į vieną litrą acetonitrilo įpilkite 3 molius smulkiai sumalto kalio karbonato, tada įpilkite 10 g PTC katalizatoriaus - TBAB arba TEBA, arba tiesiog polietilenglikolio-400. Šią suspensiją maišykite 15 min. 50-60 °C temperatūroje, tada nedidelėmis porcijomis įpilkite 4-piperidono hidrochlorido, žiūrėdami, kad CO2 išsiskirtų ne per stipriai. Maišykite dar valandą 50-60 °C temperatūroje, tada lašiniu būdu įpilkite fenetilbromido ir maišykite 15-20 h esant silpnam grįžtamajam srautui. Tada atvėsinkite ir nufiltruokite neorganines druskas - jei filtravimas vyksta per lėtai, į suspensiją įpilkite šiek tiek (30-40 ml) sočiojo natrio sulfato tirpalo, tai lipnias nuosėdas padaro granuliuotas ir filtruojamas.

Gaunamas beveik kiekybinis kiekis (patikėkite manimi) ir nereikia distiliuoti - gaunama šiek tiek geltona kieta medžiaga, kurios mp 60 °C.

a. NPP N-fenil-imino sintezė

10 mmolių NPP ištirpinama mažiausiame anilino kiekyje (apie 5-6 ml), tada pridedama 1 g 4A molekulinių sietų. Mišinys labai švelniai maišomas (kad molekuliniai sietai nebūtų suardyti maišant) magnetine maišykle apie 24 val. kambario temperatūroje.

Konversija buvo pakartotinai apskaičiuota naudojant MS ir yra daugiau kaip 99 %, todėl kitą etapą galima atlikti be jokio gryninimo.

b. ANPP sintezė

Ankstesniame etape gautas reakcijos mišinys filtruojamas nuo molekulinių sietų, kurie praplaunami 2×2 ml THF, filtratas ir ploviniai supilami į 50 ml kolbą, po to įpilama 20 ml sauso metanolio ir mišinys maišomas.

Į mišinį kambario temperatūroje labai lėtai įpilama apie 1-1,5 g natrio borohidrido ir mišinys maišomas apie 2 h. Konversija į ANPP tikrinama bet kokiu metodu ir, jei ji nėra visiškai redukuota, lėtai įpilama dar 0,5 g NaBH4 ir maišoma dar vieną valandą. Kai konversija į ANPP baigiama (daugiau kaip 95 %), metanolis ir THF išgarinami vakuume.

Likusią masę sudaro anilinas, NaBH4 perteklius ir ANPP, kompleksuotas su boranu. Į kolbą įpilama 50 ml vandens, tada kompleksas sunaikinamas lėtai įpilant nedidelį kiekį koncentruoto HCl (35 %), kol pH ~1, tada mišinys dar valandą gerai maišomas. Dabar į mišinį įpilama 50 ml sotaus NaCl tirpalo, ir maždaug po 10 min. susidaro kietos masės nuosėdos.

Kietąją medžiagą atskirkite nuo skysčio filtru ir, nuplovę ją nedideliu kietuoju NaCl tirpalu, išsaugokite kietąją medžiagą (tai ANPP hidrochloridas). Įpilkite dar 50 ml sotaus NaCl tirpalo, įdėkite mišinį į šaldytuvą (apie 2 °C temperatūroje) ir palaukite 2-3 h. Jei nuosėdų yra daugiau, filtruokite tirpalą ir pridėkite kietąją masę prie pirmojo pasėlio. Kietoji masė yra ANPP, kurį reikia apdoroti.

Kietąją medžiagą ištirpinkite maždaug 60 ml vandens ir 2N NaOH, kol pH > 12,5, tada ekstrahuokite 3 × 15 ml CH2Cl2. CH2Cl2 fazė nuplaunama 5 ml vandens ir tirpiklis išgarinamas vakuume. Likutis yra riebus geltonai oranžinis skystis, kuris savaime kristalizuojasi, sudarytas iš ANPP, pakankamai gryno kitam etapui.

Bendra ANPP išeiga yra apie 50-80 %. Didžiausias išeigos nuostolis patiriamas gryninimo proceso metu, nes anilino ir ANPP pertekliaus atskyrimo procesas nėra optimizuotas. Galbūt yra tam tikrų sprendimų, kurie bus aptarti optimizavimo ir aptarimo skyriuje.

c. ANPP konversija į fentanilą

10 mmol ANPP ištirpinama maždaug 8 ml sauso gryno piridino maišant, po to į reakcijos mišinį kambario temperatūroje lašiniu būdu įlašinama 12 mmol propionilo chlorido. Reakcija yra egzoterminė, todėl temperatūra turi būti kontroliuojama atidžiai reguliuojant pridėjimo greitį ir visą laiką turi būti palaikoma 30-60 °C temperatūroje. Kai įmaišomas visas propionilchloridas, reakcijos mišinys maišomas apie vieną valandą kambario temperatūroje.

Patikrinkite konversiją bet kuriuo tinkamu metodu (TLC/GC) ir, jei konversija nėra baigta, įpilkite dar 1 mmol propionilo chlorido. Paprastai konversija turėtų būti baigta po pirmosios operacijos, tačiau jei nuo A veiksmo liko per daug anilino, reikia daugiau propionilo chlorido.

Tada reakcijos mišinys maišant supilamas į 80 ml vandens ir lašinant lašinami koncentruoti HCl (~35 %), kol pH < 1,5. Šią operaciją galima atlikti taikant kitą procedūrą, kaip nurodyta toliau: Paruoškite 80 ml 2N HCl ir tiesiog supilkite reakcijos mišinį į šį tirpalą. Taip piridinas ir fentanilis virsta atitinkamomis hidrochlorido druskomis. Tada tirpalas maišomas apie 30 min. Piridino-HCl netirpsta CH2Cl2, o nepolinis Fentanilio-HCl tirpsta. Tirpalas ekstrahuojamas 3 × 20 ml CH2Cl2, po to sujungti organiniai ekstraktai nuplaunami 2 × 10 ml sočiojo NaCl tirpalo.

Tirpiklis išgarinamas vakuume ir susidaro geltona masė, kurią sudaro fentanilio hidrochloridas, užterštas nedideliu kiekiu propionanilido, kuris susidarė propionilchloridui veikiant anilino likučius, likusius nuo A etapo. 10-15 ml acetono, ir susidaro balti milteliai, kurie yra fentanilio-HCl. Kietoji medžiaga filtruojama ir nuplaunama nedideliu kiekiu (2×3 ml) acetono.

Fentanilio hidrochloridas dabar yra pakankamai grynas, kad būtų galima jį naudoti (>99,5 %), o šio etapo išeiga viršija 90 %! Jei jis vis dar būtų nešvarus (man taip niekada nebuvo), galite jį išgryninti rekristalizuodami iš karšto acetono.

Fentanilio miltelių skiedimas

Gryno fentanilio negalima naudoti tokio, koks jis yra, nes jis yra daug, daug per stiprus ir PRIVALO būti praskiestas, kitaip bus daug perdozavimų!

Toliau nurodyta procedūra gaunamas baltas heroinas, kurio stiprumas yra toks pat kaip labai gero (30 %) gatvės heroino.

100 mg fentanilio-HCl ištirpinama 2 ml metanolio. Pasveriama 10 g laktozės ir pašildoma iki maždaug 60-70 °C temperatūros dideliame inde su kaitinimo plokštele. Į šiltą laktozę reguliariais intervalais lašinkite metanolinį fentanilio tirpalą, kad gerai susimaišytų. Palaukite, kol išgaruos visas metanolis, ir kruopščiai išmaišykite. Tai labai svarbu, nes jei nebus gerai išmaišyta, dalis laktozės bus be fentanilio, o dalis laktozės - su per dideliu fentanilio kiekiu, o tai gali sukelti dramatišką perdozavimą!

Šios rūšies heroinas buvo naudojamas ir parduodamas metus, o vartotojų atsiliepimai buvo labai geri. Vartotojai buvo labai patenkinti ir nebenorėjo įprasto rudo Heroino. Taigi būkite atsargūs, kai kurie žmonės (mafija ir kiti prekiautojai) galbūt taps labai pavydūs!

NENAUDOKITE ir NEPARDUOKITE gryno Fentanilio HCl, tai labai toksiška medžiaga, kuri neskiesta sukels daug perdozavimų!

Optimizavimas ir diskusija

Bendra šios sintezės išeiga yra apie 50-80 %, o pagrindiniai medžiagos nuostoliai patiriami gryninant ANPP B etape. Galbūt yra kitų alternatyvų anilinui ir ANPP atskirti (perkristalizavimas, distiliavimas). Manau, kad geras sprendimas būtų aniliną ir ANPP ekstrahuoti kartu ir atskirti juos išgarinant aniliną vakuume, tada ANPP rekristalizuoti tinkamu tirpikliu.

Para-fluoro-fentanilį galima sintetinti taikant šią procedūrą, vietoj paprasto anilino naudojant p-fluoroaniliną, tačiau reikia pritaikyti gryninimo procesą.

Labai stiprus alfa-metil-fentanilis taip pat gali būti sintetinamas šiuo metodu, naudojant N-(2-fenilpropil)-Piperidinoną, kuris gali būti sintetinamas iš 1-fenil-2-bromopropano ir piperidinono arba kitais metodais. 1-fenil-2-bromopropanas naudojamas slaptoje amfetamino gamyboje, o šio junginio sintezės procedūrą galima lengvai pritaikyti N-(2-fenilpropil)-piperidinonui arba NPP (N-fenetil-piperidinonui) gaminti.

Fentanilis yra labai geras ir stiprus opiatas, tačiau yra keletas pastabų:

  • Fentanilis sukelia didelę priklausomybę, daug didesnę nei paprastas heroinas, nuolatiniai šio mano aprašyto sintetinio baltojo heroino vartotojai buvo stipriai priklausomi.
  • Perdozavimo rizika tikrai didelė, net ir naudojant mano aprašytą skiedimą, todėl prieš pardavinėdami savo medžiagą ją patikrinkite!
  • Poveikio trukmė šiek tiek trumpesnė nei įprasto Heroino.
 

Attachments

  • aw43rBUhXL.jpg
    aw43rBUhXL.jpg
    27.2 KB · Views: 891
Last edited by a moderator:

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
410
Points
63
Hmm. Spėju, kad galiausiai šis sintaksis turėjo čia atsirasti. Bet tai gryni nuodai. Niekada nesiimkite šio sintezatoriaus be griežtų asmeninių apsaugos priemonių, bendradarbio ir galimybės gauti naloksono.
 

Needtolearn

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 27, 2022
Messages
47
Reaction score
26
Points
8
visiškai pritariu, net negalvokite apie tai, nebent 100 % žinote, ką darote. jei tai daroma teisingai, tai yra toks stiprus, kad dalelių tarša ir kiekvienas paviršius, su kuriuo ji turėjo sąlytį, gali jus nužudyti, jei paliesite ją plikomis rankomis. visada prisiminkite, kad kelių grūdelių gali pakakti, kad jus nužudytų!!!!!!!
 

Teck Tonik

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 18, 2021
Messages
13
Reaction score
14
Points
3
Žiūrėkite, suprantu, kodėl į šį dalyką žiūrima iš aukšto, bet jei jis naudojamas atsakingai, jis taip pat gali būti gyvenimo gėris! Jau 11 metų esu priklausomas nuo opiodų ir nuo tada, kai pradėjau vartoti fentanilį, pagaliau galiu išlikti pakankamai sveikas, kad galėčiau susitvarkyti. Aš daug nekimbu ir iki šiol niekada neturėjau perdozavimo, man atrodo, kad šis vaistas gali būti pavojingas, bet taip pat gali būti vaistas nuo priklausomybės nuo opiodų ateityje liberalesne prasme! Vartojant fentanilą tai beveik kaip mano gyvenimas aš atgal daugeliu atžvilgių taip pat aš nebenaudoju adatos, nes rūkyti yra gerai! Sąžiningai aš negalėjo tilpti ilgą sąrašą privalumų, kad egzistuoja šio narkotiko šiame komentarų temoje , tuo pačiu metu sąrašas trūkumų yra iš karto už jo ilgio, todėl visa tai perspektyva aš manau.......
 

Teck Tonik

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 18, 2021
Messages
13
Reaction score
14
Points
3
Ačiū už informaciją, brolau!
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43
ši medžiaga yra velnias ! I dont like it that this is allowd to share on braking bad . this is breaking dead
 
  • Like
Reactions: vis

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
410
Points
63
Na, tai yra vaistų gamybos forumas, bent jau ši forumo dalis. O kai gaminate fentanilį, karfentanilį ar kokį nors kitą fentanilio analogą, rizikuojate. Jei nesate 100 proc. tikras dėl to, ką darote, rizikuojate ir daugeliui kitų žmonių. Tai nėra susiję su jūsų asmenine patirtimi, iš tikrųjų ji šiame kontekste nėra labai įdomi.
Jei gamyboje svaiginatės grynu fentaniliu, tai tas pats, kas žongliruoti šratinuku. Transderminis kelias yra plačiai pervertinamas, tačiau per klaidą įkvėpti produkto galima gana greitai ir mirtinai apsinuodyti. Jei nesate 100 proc. tikri, kaip praskiesti medžiagą galutiniams vartotojams, rizikuojate pražudyti ir juos.
 

Teck Tonik

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 18, 2021
Messages
13
Reaction score
14
Points
3
Neketinu apsimesti, kad žinau, ką darau, bandydamas pats jį parengti, kita vertus, mano draugas yra chemikas ir man būtų įdomu sužinoti, ką jis apie tai mano. Jei tai įmanoma sukurti saugiai ir jis įsitikinęs, kad gali, tuomet tai padėtų mano priklausomybei, nes galų gale aš tiesiog bandau funkcionuoti visuomenėje, kuri yra prieš mane ar kiekviename žingsnyje. Aš suprantu, kad tai pavojinga, ir suprantu, kad tai kenkia kitiems, bet būtent todėl yra svarbios saugumo priemonės.
 

summer_child

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 5, 2022
Messages
29
Reaction score
29
Points
13
NPP taip pat galite sintetinti reaguodami fenetilaminą su 2 molais metilakrilato.
 

Bill Cosby

Don't buy from me
New Member
Joined
May 26, 2022
Messages
12
Reaction score
4
Points
3
Ar kas nors galėtų paskelbti tam reikalingos laboratorinės įrangos sąrašą?
 

eduardo salamanca

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 13, 2022
Messages
5
Reaction score
4
Points
3
Jei norite išsivaduoti iš priklausomybės, tikrai turėtumėte pabandyti vartoti ketaminą. Atlikta įvairių tyrimų, įrodančių, kad ketaminas, be kitų įpročių, padeda žmonėms mesti gerti. Šiame forume netgi yra sintezė, jei norite ją pasigaminti patys.
 

BongMan

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
34
Reaction score
3
Points
8

pirmiausia jums reikia asmeninių apsaugos priemonių rinkinio su aukšto lygio DUJŲ kauke su tinkama kasete , ir negalima atlikti virtuvėje kaip slaptoje laboratorijoje, tai labai pavojinga, net šios medžiagos rūkas gali jus nužudyti, geriau nebandykite atlikti, jei nesate gerai įvaldę laboratorinės praktikos..
 

Bill Cosby

Don't buy from me
New Member
Joined
May 26, 2022
Messages
12
Reaction score
4
Points
3
Turiu 3M viso veido respiratorių, 2091 filtrus, AAMI 4 lygio asmeninių apsaugos priemonių kostiumą, batų užvalkalus ir pirštines. Manau, kad tai turėtų atlikti savo darbą, bet, žinoma, noriu tik įsitikinti.
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
410
Points
63
Tai ne tik įrangos, bet ir darbo eigos klausimas. Saugus reagentų ir šalutinių produktų tvarkymas, geras vėdinimas ir pan. Tačiau pirštinės, apsiaustas, respiratorius ir garų gaubtas yra minimumas. Tuomet reikia pagalvoti apie tokius dalykus, kaip nusimauti pirštines ir respiratorių, kai baigsite darbą, ką tada su jais daryti, kaip valyti įrangą ir pan. Jei pavyksta tinkamai pagaminti galutinį produktą, dirbate su itin toksiška chemine medžiaga, ir yra tūkstančiai būdų, kaip ji gali patekti ant jūsų pirštų ar į kvėpavimo takus. Štai kodėl taip pat turėtumėte turėti naloksono nosies purškalo arba injekcijų. Jei pradedate jausti svaigulį ar mieguistumą, iš tiesų tik kelių minučių klausimas, kada galimai prarasite sąmonę. Tai tarsi žongliravimas šratinuku.

Be to, jei jums pavyks atlikti sintezę ir turėsite gryno produkto, turite jį tinkamai praskiesti, kad mišinyje neatsirastų karštųjų taškų arba nepageidautinai didelės koncentracijos, kitaip nužudysite galutinį vartotoją.

Arba tiesiog nedarykite sintezatoriaus.
 

Bill Cosby

Don't buy from me
New Member
Joined
May 26, 2022
Messages
12
Reaction score
4
Points
3
Rizikuoju nuskambėti naiviai, bet jei turiu aukštąjį chemijos išsilavinimą, daug laboratorinės patirties, prieigą prie reikiamos laboratorinės įrangos, žmogų, kuris budi su naloksonu, ir įdėsiu daugybę minčių į saugų elgesį skiedimo metu. Taigi, jei vis dar manote, kad yra didelė rizika man netyčia nusižudyti, kaip žmonės Baltimorės projektuose sėkmingai skiedžia gryną fentanilą? Sintezatorius yra vienas dalykas, bet, kalbant apie produkto tvarkymą, žmonės projektuose yra daug prasčiau pasirengę ir daug prasčiau aprūpinti, o ten yra nesuskaičiuojama daugybė žmonių, skiedžiančių gryną fentanilį. Vertinu atsakymą ir jūsų susirūpinimą. Man paprasčiausiai įdomus pastarasis klausimas.
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
410
Points
63
Na, o iš kur žinote, kad slaptose laboratorijose NĖRA daug incidentų? Jei kas nors sukčiauja geto laboratorijoje, manyčiau, kad jį tiesiog nuvilko į alėją ir galiausiai pranešė apie vieną iš tų itin dažnų fentanilio perdozavimo atvejų (*wink wink), kuriais užterštos daugelio didžiųjų miestų užkampiai.

Be to, manau, kad geriausia saugumo priemonė dirbant su tokia medžiaga yra dirbti komandoje ir turėti po ranka naloksono. Tai labai pravers. Dėl beveik stebuklingo naloksono poveikio su fentanilio perdozavimu iš tikrųjų gana lengva susidoroti. Tačiau ne, jei esate vienas ir be sąmonės.

Bet jei turite daug laboratorinės patirties, tai jums pravers ir nueis ilgą kelią! Fentanilis ne itin greitai absorbuojasi transdermiškai, todėl toks pavojus yra plačiai pervertinamas. Tačiau įkvėpus išpurkštų miltelių, kiltų tiesioginis pavojus gyvybei.
 

darkmatter7

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 3, 2022
Messages
26
Reaction score
12
Points
3
Anksčiau intraveniniu būdu vartojau fento analogus ir man neblogai sekėsi nemirti, bet vieną dieną persistengiau, o naloksonui tiesiog nėra laiko - vos tik adata nuspaudžiama, tai yra paskutinis mano prisiminimas (prieš pabundant po naloksono injekcijos su <20 % deguonies įsotinimu kraujyje)
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
410
Points
63
Taip, ir tai yra pagrindinė priežastis, kodėl negalima sintetinti fentanilio ar jo analogų nekontroliuojamam vartojimui. Žmonės nuo jų BŪTINAI miršta. Žmones žudo opiatai, ne kiti narkotikai, o fentanilis yra absoliutus žudikas. Jį sintetindami būsite prisidėję prie šio fakto. Taškas.
 
  • Like
Reactions: vis

Bill Cosby

Don't buy from me
New Member
Joined
May 26, 2022
Messages
12
Reaction score
4
Points
3
Pasakysiu, kad praeityje didžioji dalis gatvėje esančių dalykų yra itin prastai homogenizuoti, dar sunkiau tai padaryti su dar stipresniu analogu. Tikiu, kad galėčiau pateikti kažką be karštųjų taškų, ir jei žmonės gautų į rankas mano medžiagą, o ne darkmatter7 paminėtą, manau, kad iš tikrųjų galėčiau išgelbėti keletą gyvybių.
 

Bill Cosby

Don't buy from me
New Member
Joined
May 26, 2022
Messages
12
Reaction score
4
Points
3
Jau nekalbant apie tai, kad dabar jie gatvėje fentanilį pjauna benzo preparatais....
 
Top