Fentanilio tyrimų rinkiniai

Grand Poobah

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 23, 2021
Messages
15
Reaction score
3
Points
3
Norėčiau parengti pigius testavimo rinkinius, kuriuos siūlysiu už savikainą visiems DNM. Ar kas nors gali man padėti šiuo klausimu? Galiu juos arba įsigyti, arba, jei išmoksiu tek, pasigaminsiu pats. Turime kovoti su šiuo vėžiu! Šis šūdas jau išėjo iš rankų!
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
662
Points
93
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/index.php?threads/heroin-assessment-protocol.419/
 

madmaximus

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 29, 2021
Messages
40
Reaction score
14
Points
8
Kodėl vietoj to tiesiog nenusipirkus prekursorių ir nepasigaminus savo vaisto, kad žinotumėte, kas ten yra, ir būtų pigiau.
 

Grand Poobah

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 23, 2021
Messages
15
Reaction score
3
Points
3

Aš nevartoju ir nenoriu vartoti opiodų. Nuo paslėpto prietaro praradau daug draugų ir šeimos narių, todėl noriu padėti informuoti vartotojus. Neturiu problemų dėl fento ar bet kokio kito narkotiko, bet turiu problemų, kai jis nėra paženklintas kaip toks, o žmonės vis žūsta.

Be to, nesu chemikas. Per daugelį metų dirbau su keliais chemikais, ir tai panašu į kačių ganymą!
Šiuo metu esu laimingas tiesiog pirkdamas produktus ir sutelkdamas dėmesį į rinkodarą.
Net jei skirsiu laiko perskaityti vadovus ir pasigaminti tai, ko man reikia, yra laiko klausimas, o aš galiu dėvėti tik tiek skrybėlių.
Galiu parduoti bet ką, bet tam reikia dėmesio ir laiko.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Sveikas žmogau, apgailestauju dėl jūsų netekties. Rekomenduoju jums naudoti Marquis ir Mecke reagentus. Padariau temą su sintezės žinynais, Medžiagų sintezė PAS tyrimams. Be to, įvairiose parduotuvėse galite nusipirkti testavimo juostelių. Esu matęs daug jų.
WF8VKGl1N9
 
Last edited by a moderator:

Grand Poobah

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 23, 2021
Messages
15
Reaction score
3
Points
3
Kick ass! Ačiū!
Ar teisingai suprantu, kad testo juostelė veiksmingiau tiria, kai į ją įmaišoma fent?
 

banister

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 10, 2021
Messages
57
Reaction score
42
Points
18
Kai sumaišoma ne kiek taip.
 
Top