Fentanilis ir morfinas

pappaclown

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 3, 2022
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
man įdomu, ar fentanilis usp gali meke man jaustis gerai tai 200mcg tabletė ar ji ką nors padarys, ar man reikia didesnio kiekio ir ar turėčiau ją vartoti per burną, ar tiesiog ištirpinti ir sušvirkšti?


kita vertus, aš turiu 10mg morfino tabletę, taip pat prašau pasakyti, ar turėčiau ją vartoti per švirkštą, ar per burną?
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Kad ir ką darytumėte su fentaniliu - nedarykite to vieni, geriau apskritai nieko su juo nedarykite. Kalbant apie fentanilį, perdozavimo rizika yra labai didelė. Taigi, nesiimčiau spekuliuoti dėl dozės pakankamumo norimam poveikiui pasiekti.
Vidutinė dozė yra 25-50 mcg. 200 mcg gali būti daug. Tai priklauso nuo žmogaus svorio. LD50 yra 3 mcg/kg.
Taip pat nepamirškite po ranka turėti naloksono.

Morfino tabletes reikia vartoti per burną. Turėkite naloksono šalia.
 
Last edited by a moderator:

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
198
Reaction score
201
Points
43
Daugeliu atžvilgių priklauso nuo jūsų patirties su opioidais. Aš laikausi nuomonės, kad tabletės yra sukurtos vartoti per burną. Įskaitant po liežuviu.

Fentanilio vidutinė dozė svyruoja nuo 25 iki 50 mcg. Tada yra stiprios dozės. Tai taikytina ir sublingualiniam vartojimui. Apskritai fentanilis yra labai aktyvi medžiaga, nerekomenduoju iš karto vartoti 200 mcg.

Kalbant apie morfiną, vidutinė jo dozė yra apie 15 mg per burną. Nereikia vargintis su švirkštu.
 

pappaclown

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 3, 2022
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
ką daryti, jei sutraiškysiu 10 mg morfino tabletę ir ją šniurkštelsiu? ar tai būtų problema?
 

rickyrick

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2021
Messages
91
Reaction score
48
Points
18
Pabandykite ODSMT. girdėjau labai gerų dalykų ir dozės yra mgs, o ne mcgs, todėl jos daug saugesnės. būkite saugus žmogus.
 

Brain

Expert Pharmacologist
Joined
Jul 6, 2021
Messages
240
Reaction score
270
Points
63
Jokių problemų neturėtų kilti. Tačiau morfino tabletės visada turi apvalkalą, pageidautina jį pašalinti
 

jaxomo

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 20, 2022
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
mano pirmoji patirtis su fentaniliu, užsisakiau 100mcg/2ml fentanilio iš internetinės vaistinės mūsų šalyje, kurioje nereikia recepto, norint užsisakyti vaistų internetu, nesvarbu, kokie tai vaistai. taigi, išstūmiau visą 100mcg labai lėtai per intraveninę liniją, nuo to neapsvaigau, koks nusivylimas!!! tik jaučiausi apsvaigęs. daugiau niekada nebandžiau. mano nuomone, 200mcg nėra problema, jei švirkštą stumsite labai lėtai.

Tačiau turiu eilę
ar heroinas ir fentanilis sukelia tokį patį pakilimą? ir kaip jaučiasi tas pakilimas?
 

Fenster

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 26, 2022
Messages
92
Reaction score
31
Points
8
Heroinas sukelia kur kas daugiau euforijos nei fent. Fentas naudingas tik tada, kai sergate, o jums reikia nesirgti, ir taip žmonės miršta. Aš apskritai nerekomenduoju vartoti fentanilio, nebent jūs tiesiog užsidedate pleistrą. Jei ketinate vartoti IV farmacinius opiatus ir jums nereikia scenarijaus, tiesiog užsisakykite morfino arba oksi.

Bet kokiu atveju, švarus gražus #4 visada bus opiatų karalius.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
MS Contin 30 mg yra tai, nuo ko prieš daugelį mėnulių pradėjau savo ilgą opiatų kelionę. Kaip visiškas naujokas turėtumėte sugebėti be jokių problemų sučiulpti tiek - tikrai jausitės gerai, šiek tiek pastebimai, bet ne stipriai apsvaigę - morfinas tiesiog nesuteikia tokio stiprumo, kad ir kiek jo išgertumėte. Nesakau, kad negalite perdozuoti morfijaus, bet tikrai turite stengtis. Kita vertus, nuo fentanilio žmonės krenta kaip musės, tiek naujokai, tiek ekspertai. Aš apskritai nepradėčiau vartoti fentanilio, ypač IV, nebent tai būtų paskutinė išeitis ir jūs velniškai gerai žinotumėte, į ką įsivėlėte, nes tai tikrai per daug lengva pasidaryti - arba jums patiems, arba jūsų tiekėjui (pavyzdžiui, palikti karštąjį tašką), o jei esate vieni ir peržengėte tą tašką, iš kurio nėra grįžimo atgal, tai viskas. Pradėkite nuo mažiau, visada galite pasiimti daugiau. Jei turite galimybę gauti morfijaus, laikyčiausi tik jo. Norėčiau, kad turėčiau šiek tiek :B ...
 
Top