Kvapo filtravimas

KWasd

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 9, 2022
Messages
18
Reaction score
10
Points
3
Turiu klausimą iš kito taško. Tarkime, turite visiškai sandarią patalpą, į kurią iš vienos pusės įleidžiamas šviežias oras, o iš kitos pusės jį iš patalpos centro ištraukia didelio galingumo ventiliatorius.

Kaip jūs sprendžiate oro kvapų filtravimo klausimą? Ar naudojate kokius nors valytuvus, jei taip, tai kokius ir su kokia kasete, ar pakanka didelio našumo anglies filtro su aktyvuota anglimi ant išmetimo vamzdžio, koks naudojamas auginant kanapes. Jei toks filtras atliktų savo darbą, kokia aktyvintoji anglis geriausia - CTC ar įprasta anglis?

Kaip laboratorijose filtruojamas oras ir kvapai? Su pagarba
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/threads/home-laboratory-diy-exhausting-fan-models-and-filters.471/
Sveiki, apie ventiliaciją skaitykite čia. Anglies filtras ir drėgnasis adsorberis yra geras sprendimas.
 

KWasd

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 9, 2022
Messages
18
Reaction score
10
Points
3
Labai dėkoju už nuorodą. Kaip tik planavau naudoti anglies filtrą, šis vandens filtras mane domina, tik nelabai suprantu, kaip jis veiktų. Tarkime, turiu patalpą, panašią į kanapių auginimo patalpą, kurioje yra anglies filtras ir ekstraktorius, vamzdis, kuriuo išstumiamas oras, eina į vonią, o vamzdžio galas atsiduria po vandeniu, kad oras, kurį ventiliatorius ištraukia iš palapinės per anglies filtrą, nepatektų į patalpą, o skristų per vandenį, kad priemaišos dar labiau ištirptų vandenyje. Ar teisingai tai suprantu?

Ar šis vandens filtras būtinai reikalingas?

Tarkime, jei naudosiu tokį anglies filtrą, su aukščiausios klasės CTC anglimi (pranoksta standartinę anglį, čia turiu patirties su didesnio masto mj auginimu), kartu su vandens skruberiu pabaigoje, ar veikianti sintezė su 1 kg bk4 vienu metu, didelio našumo ventiliacija pakankamai efektyviai apgaubs mano kvapą, kad galėčiau tai daryti individualiame name, kad kvapas nepasiektų kaimynų?

Su geriausiais linkėjimais
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Taip. tai veikia kaip kaljano burbuliavimas. Vanduo sugeria medžiagas iš oro. Po vandens filtro reikia įrengti anglies filtrą.

Manau, kad didelės apimties sintezėje jums neužtenka tik anglies filtro. Jis gana greitai persisotins.
 

KWasd

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 9, 2022
Messages
18
Reaction score
10
Points
3
Pagal paveikslėlį, kurį radau jūsų pateiktoje nuorodoje, turėtų būti anglies filtras -> ventiliatorius -> vanduo, o jūs rašote ventiliatorius -> vanduo -> anglies filtras. Aš suprantu, kad pirmiausia į vandenį sugeriama tai, ką galima, o paskui visa tai į anglies filtrą, kad būtų išvalyta iki nulio. Ar suprantu, ką turite omenyje?

Naudojant principą, apie kurį kalbate, t. y. ventiliatorius -> vanduo -> anglies filtras su daugiau bk4 toks anglies filtras, kaip manote, išsilaikys 2-3 metimus, kol prisipildys?

Toks šviežiai nupirktas turėtų išoriškai pašalinti kvapą iki nulio, taip?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Manau, kad ši seka pailgina anglies filtro tarnavimo laiką.
Negaliu tiksliai pasakyti, priklauso nuo jūsų sintezės.
 

KWasd

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 9, 2022
Messages
18
Reaction score
10
Points
3
Apskritai, net jei jis keistų aktyvuotąją anglį filtre kaskart gamindamas maistą, kad pašalintų kvapą iki 0, tai būtų prasminga.

Ačiū už pagalbą
 

KWasd

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 9, 2022
Messages
18
Reaction score
10
Points
3
Taip, aš žinau
 

Mrblue

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 2, 2022
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Yra kokių nors instrukcijų, kaip pasigaminti šlapią skruberį?
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Peržiūrėkite šią filtrų sistemą (1 priedas)

Idealiu atveju prieš anglies filtrą galėtumėte pridėti ozono generatorių, kad visiškai pašalintumėte kvapus, kaip tai daroma kanapių ūkiuose.

Dešiniajame kampe patalpos gale (1 priedas) matote vandens vonią, kuri naudojama tolesniam kvapų ir toksinių medžiagų filtravimui iš dūmų, per anglies filtrą ir ozono generatorių galite toliau valyti ir ištraukti toksines medžiagas iš dūmų. Taip pat pastebimas naudojamų vamzdelių skirtumas, nes po sandarinimo sistema naudojami izoliuoti vamzdeliai, tiesiai iš reaktorių einantys vamzdeliai yra įprasti.

Be to, šis mano priedo 2 paveikslėlis gali padėti geriau suprasti cirkuliacinę sistemą.
 

Attachments

  • 7JHvuioSDI.jpg
    7JHvuioSDI.jpg
    98.8 KB · Views: 326
  • 7QMayouBHW.png
    7QMayouBHW.png
    81.2 KB · Views: 297

Tweaker

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
32
Reaction score
7
Points
8
Jūs pučiate orą per vandenį?
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Tai ne mano laboratorija, bet ji puikiai tinka sintezėms, kurių metu susidaro daug kvapų, vandenį galima sumaišyti su muilu ar kitomis kvapus neutralizuojančiomis cheminėmis medžiagomis
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Turiu idėją / klausimą. Ankstesniame darbe man reikėjo griežtai kontroliuoti aplinkos parametrus. Ypač drėgmės, ji turėjo svyruoti maždaug nuo 85+ %Rh iki 99 % the. Tai pasiekiau: turėjau statinę / statinę su dangčiu. Ortakis ir ventiliatorius pučia orą į dangtį. Kitu dangtyje esančiu ortakiu ir (arba) ortakiu humifikuotas oras buvo tiekiamas į kamerą. Statinės viduje buvo 5 galvučių ultragarsinis tvenkinio rūko aparatas (iš esmės rūko mašina), ventiliatorius ir rūko aparatas buvo valdomi drėgmės reguliatoriumi ir (arba) rele. Jis tikrai galėjo skleisti rūką. Galvoju, kad tai puikiai tiktų ir šioje vietoje, o rūkas sugertų kvapą, tačiau įeinantys ir išeinantys ortakiai būtų pakankamai aukšti, kad rūkas negalėtų ištrūkti iš statinės. Statinės apačioje esantis žarnos šlangutė leistų užterštam vandeniui ištekėti, o jūs periodiškai jį pakeistumėte ( mano taikymo atveju turėjau tualeto bako plūdę ir adatinį vožtuvą, kuris palaikė statinę pilną vandens, bet aš išleidau rūką, todėl jo sunaudojau daug), ši sąranka turėtų dalelę pasipriešinimo, palyginti su panardintu įvadu.
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
176
Reaction score
69
Points
28
Deals
7
Manau, kad jie nėra izoliuoti, jie yra tiesiog plastikiniai tiesūs vamzdžiai, nes tai nėra judantis ventiliacijos sistemos elementas, spirofleksas naudojamas šalia reaktorių, nes juos galima perkelti, tarkime, net 50 cm į kairę ar į dešinę./.
 

dnBQByvHb8Zkawbjpx

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 6, 2024
Messages
41
Reaction score
29
Points
18
Atsižvelgiant į nedidelę namų laboratoriją (1 l reaktorius, kuriame naudojamos tokios cheminės medžiagos kaip DCM, 2b4mp, metilaminas, HCl, acetonas), išleidžiamą į lauką be jokių filtrų, kokiu atstumu kaimynai ir praeiviai gali užuosti susidarančių dūmų kvapą?
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
176
Reaction score
69
Points
28
Deals
7
tai nebus pastebima. Daugiausia garų atsiranda, kai užpilame metilamino. Kitas, kaifiltruojate, bet jei turite ilgo kanalo ventiliacinę angą( aš turiu apie 8 m), kvapo lauke nesijaučia, bet rekomenduojama filtruoti
mano idėja - naudoti slėgio ventiliatorių, kuris įleidžia skystį, o virš jo - anglies filtrą.
RstqMza2un
 
Top