Musių agarinis grybas

Rutherford

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 13, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Sveiki, bbgate comunity, netoli mano namų yra pilna šalis musmirių grybų. (klasikinis raudonas grybas su baltais taškeliais) ir aš tyrinėjau apie jų junginius (muscimolį, muskariną ir iboteno rūgštį). Ieškau kokio nors būdo, kaip išgauti / gauti arba atskirti tuos komponentus ir išmesti toksiškus komponentus, o pasilikti tik haliucinogenus.
Būčiau labai dėkingas, jei kas nors galėtų man padėti šiuo klausimu, ir pridėsiu įrašą su visu ekstrakcijos procesu.
Ey3oNAcFYX
4erKgzYcwd
 

Ortist

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
89
Solutions
1
Reaction score
54
Points
18
Iboteno rūgštis džiūdama virsta muscimoliu (šiuos grybus reikia tinkamai išdžiovinti).
Muskarino yra labai nedaug, todėl nėra prasmės jo išskirti (kalbu apie musmirę, kitose rūšyse muskarino gali būti daugiau).
Atskirti muscimolį iš grybų yra gana sudėtinga, nes šiuose grybuose yra baltymų ir daug kitų medžiagų.

Jei būčiau jūsų vietoje, laikyčiausi paprastos ekstrakcijos vandeniu. Nesitikėkite, kad tik iš kelių grybų gausite matomą muscimolio kiekį. Kad ką nors gautumėte, turite išgauti 100 g džiovintų kepurėlių. Taip pat nesitikėkite gauti kristalų, nes jūsų vandens ekstrakte bus daug gumulėlių, baltymų, riebalų ir t. t.
 
Top