Įdomus faktas Kalifornijos JAV gyventojams

sickofit

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 28, 2023
Messages
9
Reaction score
21
Points
3
Šis forumo skyrius yra velniškai nuostabus lol!
Kalifornijoje, jei tave pagauna su pypke, kurioje yra metamfetamino "likučių", gauni kaltinimą dėl priedų.
Jei gavote errr-errr bet kur už burbulo ribų, jo laikymas.

Istorija:
Mano homie išėjo iš vietos ir dėl kokių nors priežasčių nenorėjo nešiotis maišelio kišenėje.
Taigi prieš pradėdamas važiuoti jis išlydėjo visą aštuoniukę į burbulą.
Pamiršau smulkmenas, dėl kurių jis buvo nupieštas.
Jis išvengė papildomo laiko ir papildomo kaltinimo už laikymą, nes ištirpdė jį savo pypkėje.

Jis buvo mano pirmasis prekiautojas, todėl, kai jis buvo sučiuptas, LOL, aš pastebėjau!
Tas vaikinas buvo mano draugas - lygiai taip pat, kaip Kartmanas "Pietų parke" buvo šūdinas asilas, tačiau... jis buvo draugas... aš turėjau šūdą ir buvau pasiruošęs pakęsti jo didelę burną. Sakykime taip. LOL.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Turėjau tokį draugą. Jis mirė nuo širdies smūgio būdamas 36 metų viešbučio kambaryje, iš rankos tikriausiai kyšojo adata. Nediagnozuota širdies liga, sakė jo motina. Tai geras patarimas. Yra daugybė būdų, kaip sumažinti šalutinę žalą. Jei pasiimčiau kokį nors skersinį, įmesčiau jį į vandens butelį, šiek tiek sudaužyčiau, užsukčiau dangtelį. Ant jo markeriu uždėčiau mažytį juodą taškelį ir įmesčiau į užpakalinę grindų lentą kartu su kitais 10. Uncija dingsta uncijoje vandens, o tai yra 1 gurkšnis. Tuščias vandens butelis, kuriame liko 1 gurkšnis, daugumai nekeltų antakių, o 30 ml vandens išgarinti iš 30 g metamfetamino užtrunka mažiau nei 10 minučių.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Turėjau tokį draugą. Jis mirė nuo širdies smūgio būdamas 36 metų viešbučio kambaryje, iš rankos tikriausiai kyšojo adata. Nediagnozuota širdies liga, sakė jo motina. Tai geras patarimas. Yra daugybė būdų, kaip sumažinti šalutinę žalą. Jei pasiimčiau kokį nors skersinį, įmesčiau jį į vandens butelį, šiek tiek sudaužyčiau, užsukčiau dangtelį. Ant jo markeriu uždėčiau mažytį juodą taškelį ir įmesčiau į užpakalinę grindų lentą kartu su kitais 10. Uncija dingsta uncijoje vandens, o tai yra 1 gurkšnis. Tuščias vandens butelis, kuriame liko 1 gurkšnis, daugumai nekeltų antakių, o 30 ml vandens išgarinti iš 30 g metamfetamino užtrunka mažiau nei 10 minučių.
 

sickofit

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 28, 2023
Messages
9
Reaction score
21
Points
3
O, vyruti, nė velnio, užsuku į "Dollar General" ir nusiperku porą helio pripildytų vakarėlių balionų, jei važiuoju su kuo nors, kas apskritai yra su manimi.
Prie balionų pririši cha-cha ir Voila! Bon voyage!

Turiu keletą aukso grynuolių, kuriuos netrukus įtrauksiu į šį skyrių dėl transporto.
Visada savo užrašus pasilikdavau sau.
Bet manau, kad šis forumas / rinka / bendruomenė gali KONKREČIAI tapti vieta, kurią galėsiu vadinti namais.
Nenoriu "mesti savo perlus tarp kiaulių".
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Mačiau tai viename policininkų epizode. Įsitikinkite, kad paleidote juos prieš sustodami, jie gali juos numušti iš dangaus, nes balionai nekyla itin greitai. 100 % tikimybė, kad jie nusikaltėliai jus sustabdys, jei paleisite balionus pro langą, kai jie jus stabdys
Vadinasi, grasindami ginklu, ir eikite atgal link manęs, o tada kūnu ir surakinti antrankiais. Be to, prarandate narkotikus ir nebūčiau šokiruotas, jei jie tuos balionėlius atgautų. Jie gali nuskaityti jūsų valstybinius numerius iš palydovo, todėl nėra jokios priežasties, kodėl jie negalėtų tiesiog stebėti, kur jie eina ir kur atsiduria. Galėjote tiesiog įdėti jį tarp oro filtro ir korpuso. Niekada nemačiau, kad policininkas ieškotų po variklio dangčiu, o jei ir ieškotų, vis tiek nerastų nei ten, nei po akumuliatoriumi.
 

escheto830

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 24, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
SOCKOFIT NO MAN you werent casting your pearls to the swine ive's been reading all your posts laughing my ass off for like an hour man off some edibles man you made my night
 
Top