Question Bendras kokaino plovimas, siekiant pašalinti kuo daugiau priemaišų

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Sveiki, protingi žmonės.

Masiškai sumažinau kokaino vartojimą ir išgyvenu psichodelikos pasaulio tyrinėjimo priepuolį. Dėl nuo manęs nepriklausančių aplinkybių gavau kokaino partiją iš trijų skirtingų šaltinių, iš viso 20 g.

Tai nėra daug, bet man tiek daug ir nereikia, todėl pamaniau, kad pasinaudosiu proga pasimokyti, kaip iš kokaino išplauti klastotes (jei tai sugadinsiu, neprarasiu ramybės, nes neprekiauju ir beveik visiškai sumažinau vartojimą).

Radau štai ką: http: //bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhn...onion/threads/cocaine-recrystallisation.4178/
Konkrečiai:

@G.Patton mini, kad tai vienintelis būdas išvalyti kokainą.

Ar tai tiesa keliuose šaltiniuose?

Taip pat radau šį: http: //bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhn...phenyltetrahydroimidazothiazole-mixtures.375/
(taip pat @G.Patton )

Ir tai privertė mane susimąstyti, kad aš nežinau, kokie falsifikatai naudojami bet kuriame iš šių paketų, vieni yra "Bolivijos", kiti "Kolumbijos kokosų" ir t. t...

Ar aukščiau aprašyta a/b ekstrakcija tiktų visoms šioms medžiagoms, ar aš galiu viską sugadinti ir verčiau tai daryti po vieną "grupę"?
O gal man pradėti nuo paprastos nepolinių tirpiklių plovimo serijos? Koks yra greičiausias ir paprasčiausias laimėjimas?

Man dar toli iki to, kad galėčiau patogiai atlikti a/b, kaip aprašyta pirmiau, todėl ilgai tai tyrinėsiu, kol įsigysiu tinkamos įrangos ir ekstraktorių, nes nenoriu, kad mano namai būtų pilni aceono kvapo ar rankos būtų nudegintos druskos rūgšties. (taip pat įsigyju keletą dalių, nes man reikia 5-MeO-DMT HCL paversti laisvąja baze, o tai turiu padaryti iki vasario mėn.)
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,735
Points
113
Deals
1
Sveiki, rekomenduočiau jums vadovautis kokaino tyrimo protokolu ir nustatyti kokaino teršalus. Tuomet, jei jūsų produkte yra benzokaino, proparakaino, lidokaino, bus sunku išgryninti jūsų produktą. Yra tik kolonėlinės chromatografijos plovimo būdas. Jei jūsų produktas sugadintas levamizolu, jį bus daug lengviau išvalyti.
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Ačiū už tai - užsisakiau keletą rinkinių ir pasinaudosiu proga daugiau sužinoti apie tai, kaip šie dalykai supakuoti, taigi, ką galiu padaryti, kad kai kuriuos iš jų iškrapštyčiau.
 

darkmatter7

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 3, 2022
Messages
26
Reaction score
12
Points
3
Tiesiog pratęsiu šią temą.
Noriu išvalyti 1 g kokaino. Jis nėra visiškai tirpus vandenyje. Noriu išfiltruoti bet kokį čia esantį netirpų dalyką. Neprieštarauju, kad pabaigoje šis 1 g C liktų vandenyje tirpiame tirpale.
Ką manote?

Galvojau ištirpinti burnos švirkšte, tada prakišti pro vatą. Vėlgi, aš nesitikiu, nesistengiu atlikti tobulo valymo.
Ką manote jūs?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,735
Points
113
Deals
1
Galite ištirpinti šaltame vandenyje (apie 3-4 ml) ir perfiltruoti. Kofeinas ir dalis lidokaino sunkiai tirpsta šaltame vandenyje.
 
View previous replies…

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
@darkmatter7

Nepalikite jo vandenyje. Jis gana greitai skyla į ne psichoaktyviąsias molekules, todėl, jei nepanaudosite jo viso per vieną naktį, galiausiai turėsite bjaurų, nenaudingą vandenį
 

darkmatter7

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 3, 2022
Messages
26
Reaction score
12
Points
3
Hmm. Atrodo, kad po 1 mėnesio vis dėlto laikosi 90 %...
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Kambario temperatūroje PH kinta gana sparčiai, todėl dėl to gali skaudžiai knarkti, bet taip, tai įdomus tyrimas, ačiū!
 

darkmatter7

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 3, 2022
Messages
26
Reaction score
12
Points
3
^ dėl to, kad turiu tik 1 g, daugiausia stengiuosi išvengti nuostolių dėl perkėlimo / filtravimo / kt. -- kaip tai vadinama? mechaniniai nuostoliai ar kaip nors kitaip?

Turiu etanolio ir acetono, bet neketinu vargintis gamindamas bevandenes versijas. Taigi, atsižvelgiant į tai, ką turiu, koks geriausias variantas?
 

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
Ar negalima tiesiog naudoti plovimo metodo su acetonu, kaip tai galima daryti su amfetamino sulfatu? Žinau, kad tai nėra visko pašalinimas, jei jūsų daiktai supjaustyti ne su viskuo, jie turėtų iš karto keliauti į šiukšlių dėžę.. galite paversti laisvąja baze su amoniaku, bet taip pat ar Roel pašalino visus daiktus, su kuriais jie galėjo supjaustyti.. verdantis aš turiu omenyje, padaryti tą patį procesą, kai jis yra laisvosios bazės tik su vandeniu galite pagerinti skonį šiek tiek, jei jis buvo supjaustyti su kofeino manitolio ar inozitolio.. darbuotojai supjaustyti su levamizolio rūšies šiukšlių tada geriau grįžti į vaikinas ir tegul jis virškinti visa tai pridėti vieną kartą ir tuo tarpu, gauti savo pinigus iš jo piniginės plius šiek tiek palūkanų
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Kadangi OP rašo: " bendrinis plovimas", pateiksiu jums tai. Distiliuotas vanduo. 3x plovimas chloroformu. 1/3 chloro ir vandens santykis, stipriai suplakti, tada chloroformą dekantuoti / išpilti / atskirti. HPLC metodu įrodyta, kad levamizolas ir (arba) tetramizolas pašalinami ne mažiau kaip 15 % koncentracijos. C lieka poliarinis. Kitas tame pačiame dokumente pateiktas variantas rodo, kad dar veiksmingesnis metodas yra distiliuotas poliarinis, 3 kartus plaunamas heksanu, tada neutralizuojamas HCl ir 3 kartus ekstrahuojamas heksanu. HCL prapučiamas per burbuliuką ir sukelia nuosėdų susidarymą. bet, girdi, tai panašu į stb su defat, , o ne į bendrą plovimą. Tik per antrąjį defatavimą buvo pašalinta 15 % leva ir tetra. Didelė klaida - kaitinti, nes bet kokios formos cukrus (dekstrozė, laktozė, gliukozė ECT.) pavirs į ne juokingą taffy, kurį sunku nuimti. Acetonas nėra idealus tirpiklis, nes A. jis maišosi su poliariniais ir 2, kokainas jame šiek tiek tirpsta, todėl garantuotai prarasite produktą.
 
Top