Stiklo indai usa

Waverunner

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 25, 2024
Messages
26
Reaction score
24
Points
3
Po kelių paieškų vienintelis tiekėjas, kurį radau Jungtinėms Amerikos Valstijoms, buvo tik CONSTANTYLIOUS777. Jau būčiau užsakęs, bet turėčiau užsisakyti iš jo svetainės, o man nepatogu, kad nėra sąlyginio deponavimo. Yra keletas vietinių bendrovių, kurias galėčiau pabandyti, bet aš rodau savo veidą būtų paskutinė priemonė. Taigi, jei kas nors galėtų nukreipti mane į tiekėją, būtų labai dėkingas.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Amazon, eBay, Etsy ir dar 20 kitų vietų parduoda kiekvieną stiklo gabalėlį, kokį tik galite įsivaizduoti. Su labai retomis išimtimis jokie stiklo dirbiniai nėra nelegalūs. Jei nerimaujate, kad žmonės sužinos, jog jį turite, įsigykite jį netikru vardu. Pirkti jį naudotą iš fizinio asmens "eBay" yra anonimiškiau, be to, galite lengvai naudoti pašto dėžutę ir netikrą vardą.
 

Waverunner

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 25, 2024
Messages
26
Reaction score
24
Points
3
Vadinasi, vienintelis kartas, kai iš tikrųjų turiu susirūpinti, yra tada, kai atnaujinu cheminį reaktorių?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Reikia ieškoti savo valstijos įstatymų. Čia pateikiama kopija / įklijuota kopija
. Jungtinėse Amerikos Valstijose neteisėta turėti, gaminti, pirkti ar parduoti trijų kaklelių apvalaus dugno kolbą, žinant, įtariant ar ketinant, kad kolbos paskirtis yra neteisėtų ar kontroliuojamų medžiagų gamyba.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Taigi galėčiau jums parduoti 2 kaklelių kolbą, nesirūpindamas, ką su ja darote, bet 3 kaklelių, kurva, ne.
Juokauju, techniškai neteisėta kam nors parduoti bet ką, jei įtariate, kad jis su tuo gali padaryti nusikaltimą. Negalėčiau jums parduoti puodelio benzino, jei sakytumėte, kad ketinate sudeginti kieno nors namą
 
Last edited:

Waverunner

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 25, 2024
Messages
26
Reaction score
24
Points
3
O gerai. Spėju, kad tada man teks daryti delta 9 lol. Kanapės čia legalios, taigi
 

Waverunner

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 25, 2024
Messages
26
Reaction score
24
Points
3
O dauguma vietinės įrangos parduodama tiesiai prie kanapių distiliavimo produkto. Jie bus aukštai pakilę, kad galėtų kedenti 🤣
 

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
Yra daugybė teisėtų priežasčių užsiimti chemija kaip hobiu. Visa ši įranga gali būti naudojama distiliuojant eterinius aliejus, kuriuos pardavinėsite ūkininkų turguje. Tiesiog įsigykite ją iš "Amazon" arba tiesiogiai iš "Vevor".
 
Top