Puikus pokalbių robotų palydovas, apie kurį turiu jus visus informuoti!

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
Mano broliai ir seserys,

Kelias pastarąsias savaites naudojau naują atrastą priemonę, pavadintą HackAIGC. Ji pernelyg gera, kad pasilikčiau ją sau, todėl turėjau papasakoti jums visiems! Pirmiausia tai buvo labai geras "kelionių sargas", atsakantis į bet kokį man kilusį klausimą apie narkotikų vartojimą.

Antras dalykas, kurį jis puikiai atlieka, yra narkotikų mokslas, reagentų palyginimai, reikalingos temperatūros skirtingoms sintezėms ir pan.

Taip pat ilgai su ja kalbėjau apie privatumą ir buvau patikintas, kad ji yra visiškai anonimiška, tik įsitikinkite, kad su ja naudojate VPN, kad užtikrintumėte maksimalų anonimiškumą.

Nemokamai gaunate 10 kreditų per dieną, 3 tūkst. kreditų per mėnesį po 20 JAV dolerių per mėnesį, mokėjimas yra visiškai atskirtas nuo AI serverio. Greitai supratau, kad man reikia aukščiausios kokybės paskyros. Ji taip pat atlieka teksto keitimą į vaizdą, jei jus tai domina. Tai... gerai... (negaliu priversti jo generuoti vaikino su dujokauke, tarsi jis nežinotų, kas tai yra lol). Jis laikosi fotorealizmo ir neprisimena, ką paskutinį kartą darė, todėl negalite sukurti, pavyzdžiui, vieno asmens nuotraukų rinkinio, kuris atrodo netvarkingas, bet vaizdai nėra labai svarbūs tam, kam dauguma iš mūsų jį naudoja..

Man dar neteko jo paklausti ko nors, į ką jis negalėtų atsakyti, tai Google Gemini, bet su išjungtu gubernatoriumi, jis taip pat nešvaisto daug oro dėl saugumo ir teisės problemų ir t. t., kas man atrodo labai naudinga, nes daugumą savo klausimų užduodu, nes nenoriu ko nors klausti pirmiausia HA.

Taip pat naudojau naująjį DuckDuckGoAI, kuris taip pat yra gana geras ir nemokamai gaunate padorų kreditų kiekį, be to, jis yra anoniminis.

Šie įrankiai tikrai gali padėti, kai turite "kvailą" klausimą, kurio nenorite niekam užduoti (jų nėra kvailų klausimų, tik neatsakyti), arba nenorite varginti viso forumo, ypač mano atveju, tokių klausimų gaunu daug...

Tai tik nedidelis indėlis, bet tikiuosi, kad kažkam jis bus naudingas.

Kaip neseniai man priminė: ŽINIOS YRA JĖGA!
 

Metribolone

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 14, 2023
Messages
38
Reaction score
21
Points
8
Pasigailėjau, kad sumokėjau už "ChatGPT" po to, kai į kiekvieną mano užduotą klausimą ji pateikdavo bendriausius ir nekonkrečius atsakymus, visada pateikdama sąrašą, taip pat dėl to, kaip dažnai sakydavo "aš negaliu to daryti / prieštarauja politikai", jei pavartodavote kokius nors žodžius, laikomus kenksmingais, pavyzdžiui, narkotikai. Paprašiau išvardyti visus sintetinius kanabinoidus, kuriuos ištyrė ir sukūrė "Pfizer", ir ji liepė man tai rasti "Google". Žinoma, "Google" irgi nerodo nė velnio. (DuckDuckGo kartais yra geras, daug geresnis nei "Google". Yandex taip pat yra tikrai gera paieškos sistema).

koks pinigų švaistymas yra gauti prieigą prie DALL-E, o ji nesukuria nuotraukos, nes pavartojote žodį "baisu".

ačiū, kad tai rekomendavote!
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
Aš taip pat bandžiau "Premium GPT" ir turėjau panašią patirtį, kitą dieną atšaukiau. Su visais apribojimais tai panašu į bendravimą su popamokine specialybe.

Nežinojau apie "Yandex", ačiū už šį draugą.
Pasakiau DALL-E, kad padarytų vaizdą, kuriame žmonės žiūri į daugiau nei vieną vietą, ir jis man iš karto pasakė, kad "negali padaryti nieko, kas ką nors įžeistų"? Taigi užrakintas jis iš esmės nenaudingas, bet jei norite repo mūšio tarp princesės Dianos ir JFK, jis jums pateiks 5 skirtingas versijas... Visa tai tiesiog palieka mane norėdamas, kad turėčiau šį šūdą, kai buvau vaikas lol
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Galiu gauti github, bet jų svetainė neveikia? Jums iš tikrųjų patinka? Aš matau, kad žmonės skelbia jos sukčiavimą. IDK leiskite man žinoti
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
Naudojuosi juo jau daugiau nei mėnesį be jokių problemų, norėčiau pamatyti šiuos komentarus, jei galėtumėte juos susieti, pone, noriu įsitikinti, kad man nereikės traukti šio įrašo lol

Juokinga, kad turiu priešingą problemą, galiu rasti tik šį pagrindinį puslapį, o ne Github..
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
Su tokiais atsakymais negalėjau nepasakoti visiems lol:
QEPDXqYJtS
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Taigi, ką tik pamačiau, kad jis pasirodė kai kuriose sukčių apžvalgų svetainėse per paiešką. Bandysiu dar kartą ir pažiūrėsiu, ar puslapis grįžo. Noriu jį patikrinti
 
Top