Harmaline

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Pamaniau, kad pridėsiu šį TIHKAL įrašą apie Harmaliną, nes @Fritas Buchneris norėjo ištirti šią molekulę.(@Frit Buchner Tikiuosi, kad prieš pradėdami eiti šiuo keliu perskaitysite 150 mg ir 200 mg patirties įrašus...)

#13. HARMALINAS

b-KARBOLINAS, 3,4-DIHIDRO-7-METOKSY-1-METILAS; 3,4-DIHIDRO-7-METOKSY-1-METILAS-b-KARBOLINAS; 3,4-DIHIDROHARMINAS; 7-METOKSYHARMALANAS; HARMADINAS



tihkal13.gif
SINTEZĖ: Į 0,033 g 6-metoksitriptamino tirpalą 3,5 ml 0,1 N HCl buvo įpilta 0,011 glikolaldehido ir mišinys buvo kaitinamas ant garų vonelės 1,5 h. Po to tirpalas buvo paverstas baziniu 10 ml 0,5 N NaOH ir ekstrahuotas Et2O nepertraukiamajame ekstraktoriuje. Et2O ekstraktai buvo sujungti, išdžiovinti virš kieto KOH, tirpiklis pašalintas vakuume. Likutis buvo aliejus, kuris kristalizavosi, gaunant kietą medžiagą, mp 170-175 °C, tikriausiai 1-hidroksimetil-7-metoksi-1,2,3,4-tetrahidro-b-karbolino hidratą. Jis buvo apdorotas 2,5 ml 90 % H3PO4 ir kaitintas garų vonelėje 2 h. Praskiedus H2O, jis buvo šarminamas vandeniniu NaOH ir ekstrahuotas Et2O. Iš sujungtų ekstraktų vakuume pašalintas tirpiklis, o likutis distiliuotas ir gauta frakcija (bp 120-140 esant 0,001 mm/Hg), kuri svėrė 0,027 g (72 %). MS (m/z): Tėvinis jonas -1, tėvinis jonas, 213, 214 (100 %, 89 %); 198 (29 %); 201 (23 %); 170 (22 %); 173 (19 %). IR (cm-1): 817, 832, 916, 1037, 1139, 1172. Harmalino hidrochlorido dihidratas; IR (cm-1): 820, 841, 992, 1022, 1073, 1137.

Yra šiek tiek įdomios istorijos, susijusios su harmalino lydymosi temperatūra. Atsirado pranešimas, kuriame aprašytas Peganum harmala alkaloidas, panašus į harmaliną, tačiau jo lydymosi temperatūra buvo 18 °C per aukšta, todėl buvo manoma, kad tai izomeras, ir jam buvo suteiktas harmadino pavadinimas. Viskas paaiškėjo po kelerių metų, kai buvo pastebėta, kad atvirame lydymosi temperatūros bloke harmalino mp 242-244 °C (su sublimacijos pradžia 189 °C), o harmadino - 241-243 °C ir 178 °C. Kapiliariniame mėgintuvėlyje harmalino lydymosi temperatūra buvo 256 °C, o harmadino - 257 °C. Taigi harmadinas dabar yra harmalino sinonimas.

Dozavimas: 150-300 mg per burną

Vartojimo trukmė: 5-8 val.

KOKYBINIAI PASTABOS: (vartojant 100 mg, per burną) "Bandžiau du kartus, iš esmės be poveikio".

(su 150 mg, per burną) "Per valandą ir ketvirtį įvyko greitas apsvaigimas, jaučiausi šiek tiek nestabilus. Ir šiek tiek aptirpęs. Buvo neįprastas mirgėjimas, šoniniame veide, kai pasukau galvą į šoną. Viskas buvo tiesiog šiek tiek žemyn. Muzika skambėjo beveik normaliai, bet man trūko aukštesnių dažnių. Net lengvas maistas sunkiai sėsdavo, o aš nebuvau labai alkanas (ir nepamiršdavau žiūrėti, ką valgau, su tuo monoaminooksidazės reikalu). Seksas buvo sunkus - tikriausiai dėl kai kurių sumažėjusių pojūčių. Jaučiu, kad šis junginys vargu ar bus patrauklus daugumai žmonių, nes pagrindinis jo poveikis yra apsvaigimas su minčių aptemimu ir tam tikrais muzikinių santykių sutrikimais."

(vartojant 175 mg, per burną) "Maždaug po valandos pajutau, kad atsipalaiduoju ir tampu šiek tiek nevalingas. Antrosios valandos pabaigoje pasiekiau piką, o po penkių valandų buvau beveik pasiekęs pradinį lygį. Piko metu buvo akivaizdžios trys sutrikimų sritys. Buvo akivaizdūs sekėjai - žiūrint į ryškų objektą ir pajudinus akis į šoną, objekto vaizdas vėluoja išeiti iš regos lauko ir išeina priešinga kryptimi. Kalbant apie klausą, atrodė, kad aukštesni muzikos dažniai susilpnėjo, o žemesni dažniai sustiprėjo. O liečiant jaučiamas aiškus nutirpimas. Neturėjau apetito, o tai, ką suvalgiau, nebuvo itin skanu".

(vartojant 200 mg, per burną) "Maždaug po dviejų valandų prisimenu tris dalykus. Pirmasis buvo pastangos perkelti į realybę regimąjį veido vaizdą, kuris žaidė su mano užmerktų akių vaizdiniais. Man pavyko išgauti burną ir, šiek tiek padirbėjus, akis. Taigi susikoncentravau į nosį ir ji pagaliau atsirado, bet buvo aukštyn kojomis. Antrąjį ir trečiąjį dalykus buvo lengviau apibrėžti. Pykinimas ir viduriavimas. Laimei, jie kaitaliojosi. Tai nėra mano pasirinkta kelionė".

(vartojant 300 mg, per burną) "Buvau psichoterapijos aplinkoje, todėl buvo tam tikrų pasiūlymų ir vadovavimo, kurie darė įtaką mano reakcijoms. Tačiau man labai sunku atgaminti savo patirtį, tiesą sakant, nieko neprisimenu. Turiu tik atsietus vaizdinius. Tai mergina - aš - priešais bažnyčią dulkėtame kelyje, aš pati per Komuniją, priimanti Hostiją iš nematomos rankos prie grandiozinio altoriaus. Jaučiu, kad blaškausi. Kažkas viduje. Tai ne nerimas. Tai ne depresija. Tai šiek tiek kiekvieno iš jų, taip pat susierzinimas ir sutrikimas. Esu miręs, bet vis tiek turiu grįžti į gyvenimą. Susiduriu su savo tikrove, su kuria negaliu susitaikyti".

(vartojant 400 mg, per burną) "Tai yra "Fluka" medžiaga, ir ji yra bjauraus skonio. Pasijutau visiškai sustingęs ir man pasidarė bloga nuo skrandžio. Užmerktomis akimis vaizdiniai davė vietinių moterų, "organinių" spalvų ir formų bei juodos panteros! Norėčiau DMT ir Harmaliną vartoti kartu, bet mane atbaido pykinimas."

(su 500 mg, per burną) "Išgėriau pusę gramo gryno sintetinio harmalino po daugiau nei parą trukusio badavimo. Atsiradęs pykinimas labai susilpnėjo po to, kai vėmiau. Vartojant šią dozę pasireiškė intensyvūs ir erzinantys regos sutrikimai ir visiškas motorinės koordinacijos žlugimas. Vos galėjau nueiti į tualetą, o saugumo sumetimais judėjau šliauždamas. Atmerktomis akimis regėjimą trikdė pėdsakai ir keistos regėjimo bangos. Užmerktomis akimis matėsi eidetiniai vaizdai. Jie neturėjo jokios simbolinės reikšmės, tik varginančias išskaidytas sekas, kurioms trūko svarbios temos. Jos tęsėsi taip lėtai (palyginti su mano minčių greičiu), kad buvo nuspėjamos ir nuobodžios. Per visą patyrimą tiesiog gulėjau tikėdamasis, kad jis greitai baigsis. Neatrodė, kad susidūriau su intrapsichine medžiaga, kuri buvo išreikšta somatiniais simptomais. Greičiau jaučiau, kad stengiuosi metabolizuoti cheminį mano fiziologinių funkcijų sutrikimą. Nors seansas nebuvo malonus, buvau patenkintas, kad sužinojau apie poveikį, kurį sukelia baudos dozė šio junginio."

(su 2 g Peganum harmala sėklų, maltų, kapsulėse) "Jokio poveikio."

(su 5 g Peganum harmala sėklų, maltų, kapsulėse) "Apie 1:45 val. pasireiškė spengimas ausyse. 2:00 val. buvo problemiški tikslūs judesiai ir pastebimas nistagmas. Lengvas pykinimas ir viduriavimas, tačiau vėmimo nebuvo. Buvau jautrus šviesai ir garsui, todėl pasitraukiau į tamsų kambarį. Haliucinacijos buvo intensyvios, bet tik užmerktomis akimis. Iš pradžių jas sudarė įvairūs tamsių spalvų geometriniai raštai, kurie laikui bėgant darėsi vis intensyvesni. Atmerkus akis jos išnykdavo. Nors per pirmąją kelionės dalį laisvi viduriai ir pykinimas buvo gana pastovūs, aš nebijojau. Atrodė, tarsi smegenyse būtų išjungtos "baimės grandinės". Geometrinės figūros peraugo į konkretesnius vaizdus, žmonių veidus, dideliu greičiu rodomus įvairiausius filmus ir gyvūnų, pavyzdžiui, gyvatės, buvimą. Tai buvo panašu į ryškų ir intensyvų sapnavimą, išskyrus tai, kad vėliau daugumą jų prisiminiau. Dar po valandos viskas tapo įveikiama ir galėjau išeiti į viešumą. Mano lytinis potraukis buvo maloniai padidėjęs, ir aš labai gerai miegojau."

(su 7 g Peganum harmala sėklų, maltų, kapsulėse) "Labai blogai jautėsi 24 valandas."

(su 20 g Peganum harmala sėklų, ekstrakto pavidalu) "Tikriausiai tai atitinka maždaug gramą harmala alkaloidų. Tai buvo sumalta medžiaga, ekstrahuota karštomis praskiestomis citrinų sultimis. Per pusvalandį pasijutau ir apsvaigęs, ir mieguistas. Paskui tapau gana dezorientuotas, mane pykino ir padažnėjo širdies plakimas. Pajutau stiprų judėjimo pirmyn atgal, dreifavimo pojūtį, po akių vokais regėjau silpnus vaizdinius. Suvaldyti norą vemti buvo nuolatinė problema. Galėjau gana lengvai išeiti iš kūno, tik mane visiškai įtvirtino pykinimas. Maždaug po trijų valandų supratau, kad jis pasiekė aukščiausią tašką, todėl nuėjau miegoti ir patyriau intensyvius ir keistus sapnus. Visa ši patirtis buvo konfliktas tarp tripo ir pykinimo. Noriu tai ištirti daugiau."

(su 28 g Peganum harmala sėklų, kaip ekstraktas) "Vieną vėlyvą naktį sėdėjau ir gėriau gurkšnį po gurkšnio arbatos iš maždaug uncijos sėklų, periodiškai įpildamas daugiau vandens ir virdamas. Šis procesas užtruko kelias valandas, ir nors buvau skaičiusi apie harmaliną, nelabai žinojau, ko tikėtis. Staiga tai trenkė į mane kaip į sieną. Lauke ėmė šviesėti, ir kai nukreipiau žvilgsnį, nuo lango siluetų perimetro spirale nusidriekė zebro formos šviesios ir tamsios juostos. Kaskart, kai perkeldavau dėmesį, mano regos laukas sudrebėdavo ir suvirpėdavo, kol nusistovėdavo. Šis regimasis efektas buvo fiziškai nepanašus į jokį kitą mano patirtą enteogeno poveikį. Tai buvo ne modeliai, atskleidžiantys didesnę pojūčių tvarką, o chaoso bangos, neatskleidžiančios jokios ypatingos tvarkos ir raginančios protą pasitraukti iš nerimą keliančios pojūčių srities. Tai lydėjo ryškus garsinis šurmulys. Atsigulęs ir užmerkęs akis palikau fizinius simptomus ir ėmiau tyrinėti šios būsenos sukeltus ryškius spontaniškus įsivaizdavimus. Deja, vis šviesėjo, todėl buvo sunkiau užsidaryti nuo blaškančio pojūčių pasaulio. Nusprendžiau būsimus seansus rengti naktį (ir visada ramioje netrikdomoje vietoje).

"Antrasis bandymas buvo atliktas tame pačiame lygyje. Šį kartą jis įsijungė labai greitai. Tas milžiniškas šurmulys, kurio kitoje pusėje yra stebuklingos pasąmonės sritys. Įsimintiniausi šios kelionės įspūdžiai buvo apie keistus gyvūnus. Įsivaizdavau save besisukantį keistų sparnuotų būtybių karuselėje. Ėmiau jaustis labai blogai ir derėjausi prie tualeto, kad susidurčiau su neišvengiamybe - tuštinimusi iš abiejų angų vienu metu. Tai buvo katarsis ir išlaisvino mane, kad galėčiau patirti pilnesnę būseną. Prisimenu, kaip keliavau į džiungles primenančias vietas, kuriose buvo pilna vaizdinių su vijokliais, fontanais ir gyvūnais. Minutės atrodė kaip valandos, kai klaidžiojau po šias erdves. Nors atsikėlus jutiminis poveikis buvo labai trikdantis, atsižvelgiant į didelį dozės kiekį, gulėdamas ir keliaudamas mintimis galėjau lengvai nekreipti dėmesio į savo kūną."

IŠVADOS IR KOMENTARAS: Iš karto turiu atsiprašyti, nes sumaišiau pranešimus, kuriuose harmalinas naudojamas kaip viena cheminė medžiaga, su pranešimais, kuriuose naudojamos Peganum harmala sėklos. Tai, žinoma, farmakologinė nesąmonė, nes harmalinas yra gryna cheminė medžiaga, tuo tarpu P. harmala sėklose taip pat yra harmalino ir daug kitų alkaloidų, kurie gali turėti tam tikrą reikšmę psichofarmakologiniam profiliui.

Tačiau yra pagrįsta priežastis, kodėl pranešimai apie šios cheminės medžiagos ir augalo poveikį yra sumaišyti. Daugelio žmonių nuomone, šios dvi medžiagos laikomos išimtinai monoaminooksidazės inhibitoriais ir yra tarpusavyje pakeičiamos. Neseniai kažkur internete perskaičiau tokį patarimą: "Jei tikrai norite atsipalaiduoti nuo grybų, kartu su jais pasiimkite harmalino arba Syrian Rue sėklų." Ši viena frazė įkūnija daugybę psichodelinių narkotikų subkultūroje populiarių mitų. Pabandysiu išnarplioti šį painų mazgą.

Kai kurie narkotikai metabolizuojami pašalinant reikiamą aminų funkciją. Ši deaminizacija atsiranda veikiant fermentų sistemai, kuri vadinama monoaminooksidase, arba MAO. Jei ši fermentų sistema slopinama, vaistas būtų sunaikinamas mažiau ir būtų stipresnis. Medžiaga, kuri apsaugo vaistą nuo šios erozijos, vadinama monoaminooksidazės inhibitoriumi, arba MAOI. Dėl to kai kurie vaistai, kurie nerodo jokio geriamojo aktyvumo (pavyzdžiui, DMT), tampa prieinami, kai oksiduojantys fermentai tampa neveiksnūs dėl inhibitoriaus. Tai yra skyriaus Huasca vs. Ayahuasca esmė, kuriame šis argumentas išsamiai nagrinėjamas. Tačiau daroma bendra išvada, kad MAOI pats savaime neveikia, o tai tiesiog neteisinga. Jie gali rodyti tam tikrą aktyvumą, nes yra daugybė su maistu gaunamų aminų, kai kurie iš jų gana toksiški dalykai, kurie paprastai mums netrukdo, nes mūsų organizmo gynybinės sistemos gali juos sunaikinti. Pašalinus šią apsaugą, jie gali išreikšti savo toksiškumą. Bet aš tikrai tikiu, kad gali būti sudėtingas farmakologinių savybių spektras, būdingas slopinančiam vaistui. Nemaža dalis šiandien rinkoje esančių mūsų receptinių antidepresantų turi būtent tokį veikimo mechanizmą.

Būtent dėl šios priežasties pateikiamas vien harmalino ir vien Peganum harmala sėklų poveikis. Jie labai skiriasi vienas nuo kito, nors abu gali būti gana šiurkštūs organizmui.

Dabar norėčiau vėl pereiti į kokybinių komentarų režimą, šį kartą apie harmalino arba Peganum harmala vartojimą kartu su kitu vaistu. Kai kuriuose iš šių pavyzdžių inhibitorius buvo vartojamas anksčiau už tikrąjį triptaminą, kaip nurodyta laiko išraše.

TOLESNĖS KOKYBINĖS PASTABOS:

SU DMT

(su 20 mg harmalino ir 55 mg DMT) "Tris valandas nieko nebuvo, o paskui įsisąmoninau keletą hipnogoginių abstrakcijų užmerktomis akimis. Pikas buvo šiek tiek ilgesnis, o adrenerginis postūmis šiek tiek intensyvesnis, nei galėtų rodyti lengvas psichinis poveikis. Nusileidimas buvo toks pat ilgas. Visa tai tikrai buvo mažiau intensyvu nei rūkant DMT".

(su 50 mg harmalino, 60 mg DMT [20 min.]) "Jokio poveikio nepastebėta, išskyrus galbūt trumpą užuominą apie tam tikrą motorinio aktyvumo padidėjimą."

(su 80 mg harmalino, 40 mg DMT [60 min]) "Buvo gana didelis regos aktyvumas. Pradžia buvo nežymi, bet greitai sumažėjo."

(su 100 mg harmalino, 120 mg DMT [10 min.]) "Tik po 80 min. eksperimento tapo aišku, kad pasireiškė poveikis CNS. Iš pradžių tai buvo jaučiama kaip visko aplink mane detalių aiškumas, po kurio sekė nedidelis laiko iškraipymas. Realybės praradimo nebuvo, tačiau greitai atsirado vaizdiniai užmerktomis akimis, kurie vėliau pasireiškė net ir atmerktomis akimis, nors ir ne taip intensyviai. Iš pradžių vaizdai buvo labai spalvingi, sudaryti iš be galo pasikartojančių raštų lapų, šiek tiek banguojančių, tarsi žiūrint pro kaleidoskopą. Visą laiką buvo galima sąmoningai keisti dėmesį ir, nors eisena buvo šiek tiek sutrikusi, bet buvo galima susikaupus atlikti bet kokią užduotį. Nebuvo jokio tapatybės ar realybės praradimo. Žvilgsnio judesiai nekeitė mano "regėjimo" dėmesio zonos, o tai stebino. Atmerktomis akimis vaizdus buvo galima sąmoningai atmesti, kaip norima. Su ausinėmis muzika tapo kitu pasauliu, o albumai "Hearts of Space" lengvai virto kelionėmis, kurias buvo galima nutraukti bet kurioje norimoje vietoje atmerkus akis. Po dviejų su puse valandos poveikis ėmė silpnėti. Ryškios spalvos ir raštai perėjo į ne tokius intensyvius peizažus ir tapo ramiai taikūs. Nė karto nebuvo pastebimo amfetamino sukelto žandikaulio suspaudimo, hiperaktyvumo ar neramumo. Visas epizodas baigėsi ties keturių valandų riba, palikdamas intensyvų laimės ir nuostabos jausmą. Penkias valandas miegas buvo lengvas, tačiau per kitas 30 valandų mano dėmesio koncentracija buvo pastebimai sutrikusi. Nebuvo jokių motorikos problemų ar koordinacijos sutrikimų, tačiau trumpalaikė atmintis buvo labai sutrikusi, todėl reikėjo sąmoningai susikaupti ties nereikšmingais dalykais. Po 38 valandų mano psichinė būklė vėl atrodė normali. Vienintelė kritika, kurią galėčiau išsakyti šiai patirčiai, buvo ta, kad, atrodo, nebuvo nė vienos įžvalgos, kurią patyriau su TMA-2. Tačiau atrodo, kad tai psichologiškai labai saugi patirtis beveik visiems ir buvo labai maloni."

(su 150 mg harmalino, 35 mg DMT [20 min.]) "Pirmasis poveikis pasireiškė po 70 min. ir pasižymėjo lengvo apsvaigimo pojūčiu, po kurio sekė dideli regos iškraipymai ir nesugebėjimas sutelkti minčių. Iki dviejų valandų užmerktomis akimis buvo matyti spalvoti raštai, tačiau vaizdai sąmonėje blykčiojo taip greitai, kad jų nebuvo galima apsvarstyti ar analizuoti. Buvo ryškus šalčio pojūtis, kurį buvo sunku pakeisti, nepaisant labai šiltos šildančios antklodės. Įdomu tai, kad negalėjau vizualiai "įsivaizduoti" tam tikros norimos scenos. Kitaip tariant, galėjau žodžiu pasakyti, kad noriu įsivaizduoti mišką, žirgą ar medį, bet nė vieno iš šių dalykų negalėjau įsivaizduoti. Greitas minčių srautas greitai išsekindavo, todėl labai norėjosi vengti bet kokių dirgiklių, įskaitant muziką, televizorių ar bet kokius kitus garsus. Po trijų valandų poveikis pradėjo mažėti, o po penkių valandų iš esmės išnyko. Pradedu daryti išvadą, kad DMT turi nedaug išganomųjų savybių. Kol kas jis negali prilygti įžvalgumui ir minčių aiškumui, kurie pasireiškia vartojant kai kuriuos fenetilaminus ir fenilizopropilaminus. Toks stiprus 35 miligramų aktyvumas leidžia manyti, kad 150 miligramų harmalino dozė yra labai veiksminga kaip MAO blokatorius."

(vartojant 150 mg harmalino, 80 mg DMT [20 min.]) "Vos po valandos prasidėjo greitas apsvaigimas, pasireiškęs apsvaigimu ir apsvaigimu, kai kurie žmonės suklupo ir sunkiai vaikščiojo. Per kitą pusvalandį kartu su pykinimu ir stipria depresija atsirado užmerktų akių vaizdiniai. Saugumo sumetimais įjungiau visas šviesas kambaryje, nors nemėgstu ryškios šviesos. Svarsčiau galimybę paskambinti draugui telefonu, bet tada supratau, kad šiuo metu niekas manęs negali nuraminti. Intelektualiai žinojau, kad esu saugus, tačiau psichologiškai apėmė didžiulis savivertės praradimas ir nevilties jausmas. Tai buvo sunkus ego sugriovimas, kuris galėjo būti diagnozuotas kaip psichozė, jei šalia būtų buvęs psichiatras. Poveikis truko ilgiau, nei tikėtasi, penktą valandą pamažu grįžau į normalią būseną, o po valandos užmigau. Nepaisant neigiamos patirties, kitą dieną supratau, kad į daugelį savo gyvenimo aspektų pažvelgiau nepaprastai aiškiai ir įžvalgiai, ir dėl šios patirties ketinu pabandyti pakeisti keletą šių asmeninių trūkumų."

(su 3 g Peganum harmala sėklų ekstrakto, 40 mg DMT) "DMT buvo pastebimai veiksmingas praėjus kiek daugiau nei valandai po suvartojimo ir gana greitai pasiekė aukščiausią lygį. Jis išsilaikė valandą, paskui sumažėjo. Bendrą poveikį pavadinčiau lengvu."

(su 5 g Peganum harmala sėklų ekstraktu, 20 mg DMT [0 min.]) "Buvo jaučiamas gyvybingumo ir susijaudinimo jausmas, viršijantis vien šio harmel sėklų kiekio poveikį."

Su 5-MeO-DMT

(su 70 mg harmalos, 10 mg 5-MeO-DMT [0 min]): "18 min. pajutau spaudimo aplink akis pokyčius, o vaikštant atsirado plūduriavimo jausmas. Piko viršūnę pasiekiau pusantros valandos, tikriausiai plius trys, be jokių vaizdinių, emocijų, intelektualumo, negatyvo, pozityvo. Šiek tiek pykino. Nežinau, kodėl esu +++, bet esu. Iki 2 valandos taško aš nusileidžiu. Po trijų valandų pastebiu visišką charakterio pasikeitimą, pradeda veikti harmalinas. Kelias valandas tai vis stiprėjo, pykinimas buvo gana stiprus. Tai visiškai atitiko 300 mg vien harmalino, bet be fiziologinio triukšmo. Po 12 val. šiek tiek užmigau su daugybe sapnų".

(su 80 mg harmalino, 10 mg 5-MeO-DMT) "Tai buvo konceptualiai labai aktyvu. Nepaprastai naudingas. Įsidėmėtinas skirtumas nuo vien harmalino ar vien triptamino, iš kurių nei vienas nebūtų buvęs aktyvus, vartojamas tokiu būdu, per burną."

(su 150 mg harmalino, 25 mg 5-MeO-DMT [60 min]) "Maždaug po 15 minučių pradėjau jausti 5-MeO-DMT būdingą poveikį - palaipsniui stiprėjančią kietą, šiek tiek kunkuliuojančią, audringą emociją. Pradėjau jausti, kad noriu vemti, todėl taip ir padariau, kelis kartus. Vidinio jausmo bangos artėjo visiškai panaikindamos mano fizinio pasaulio suvokimą, tačiau niekada nepasiekė tokio lygio, kaip kad būna, kai surūkau 12 miligramų vien tik 5-MeO-DMT. Patirtis buvo gana intensyvi, bet niekada nejaučiau didelės baimės. Sąmoningai svarsčiau, ar rūkyti šiek tiek 5-MeO-DMT, kad prasiveržčiau pro šį "vidurinį" patirties lygį į visišką transcendentinę būseną, kokią buvau patyręs anksčiau. Tačiau sudėtinga paprašyti pypkės ir sugebėti ją surūkyti atrodė per daug, net ir su pagalba. Atsisakiau šio sumanymo.

"Nusileidau" į labiau diferencijuotą sąmonę ir pirmas dalykas, kurį pajutau, buvo galingas, agresyvus seksualinis jausmas. Nebuvau apsirengęs jokių drabužių ir ilgai, daugiau nei valandą, sukinėjausi aplinkui, retkarčiais ištardamas vieno, trijų ar keturių žodžių labai priešiško ir (arba) seksualinio pobūdžio frazes. Prisimenu, kad sakiau, jog nekenčiu slaugytojos (moters) ir Dievo, bet buvo visiškai aišku, kad nekenčiau seksualinio ir (arba) motiniško slaugytojos įvaizdžio, kurio troškau ir nuo kurio jaučiausi priklausomas, piktindamasis, kad man reikia kažko, ko neturiu savyje. Kitame etape buvau fiziškai ramus ir tylus. Galiausiai, po keturių valandų, jaučiausi mieguistas ir patogiai įsitaisęs. Gerai valgiau ir buvau geros nuotaikos.

" Nemanau, kad geriant didesnę dozę per burną nebūtinai būčiau pasiekęs rūkymo metu pasiektą būseną, nes pradžia buvo tokia, tokia lėta. Nemanau, kad pakartosiu šį derinį."

SU TMPEA

(su 150 mg harmalino, 200 mg TMPEA (2,4,5-trimetoksifenetilamino) [20 min]) "40 min. pastebėtas labai silpnas periferinis regos mirgėjimas. Iki 80 minutės buvo pastebėtas koordinacijos susilpnėjimas, o vaikščiojimui reikėjo šiek tiek daugiau dėmesio nei įprastai. Šis koordinacijos sutrikimas palaipsniui didėjo ir pasiekė maksimumą po trijų valandų. Iki to laiko išryškėjo harmalinui būdingas regos latentiškumas (sukant galvą ar greitai žvelgiant kita kryptimi, ankstesni vaizdai išeina iš regos lauko daugybinėmis bangomis priešinga judėjimui kryptimi). Niekada nebuvo pastebėtas joks poveikis mąstymui, taip pat nebuvo jokių atvirų ar uždarų akių vaizdų, su muzika ar be jos. Praėjus penkioms valandoms jokio poveikio nebuvo galima aptikti, o netrukus po to buvo galima lengvai užmigti. Apibendrinant galima teigti, kad nebuvo nieko, ko nebūtų galima paaiškinti vien harmalinu.

SU MESKALINU

(su 100 mg harmalino, 60 mg meskalino (3,4,5-trimetoksifenetilamino) [20 min]) "Po dviejų valandų buvau malonios fizinio atsipalaidavimo būsenos, puikios savijautos, o muzika man buvo pati maloniausia. Nuo tada iki ketvirtos valandos mintys tekėjo laisvai, ir tapo akivaizdu, kad įžvalga buvo pagrindinė šios patirties dalis. Įprastai nesąmoningos mintys buvo lengvai prieinamos. Atrodė, tarsi galėčiau stebėti, kaip veikia mano protas, kaip pasveriami faktai, iš kurių daromos išvados. Šeštą valandą muzika tapo nuostabaus grožio, aukštesnės natos buvo aiškios ir aiškios. Tikriausiai harmalinas nuslopo. Miegoti aštuonias valandas, o kitą dieną buvo be jokio neigiamo poveikio. Tai buvo nepaprasta patirtis, TMA įžvalgumas ir MDMA atsipalaidavimas".

(su 150 mg harmalino, 100 mg meskalino [15 min.]) "Maždaug po 45 minučių atsirado skrandžio skausmas, po to - lengvas pykinimas, kuris su pertraukomis pasireiškė per kitas šešias valandas. Jaučiausi gerai, nors maždaug po dviejų valandų atsirado nedidelė diskoordinacija. Vaikščiojimas niekada nekėlė problemų, tačiau reikėjo daugiau susikaupimo nei įprastai. Spalvos televizoriuje buvo akivaizdžiai intensyvesnės ir labai sodrios, šiuo metu pasireiškė vidutinio sunkumo fotofobija. Net ugnis židinyje blaškė dėmesį, o stereofonija geriausia buvo mėgautis tamsoje. Bandymai užmigti nepadėjo iki devintos valandos. Pabudus buvo jaučiama dehidratacija, bet kitaip jokio blogo poveikio nebuvo. Vėliau tą rytą atsirado lengvas išmatų laisvumas. Kadangi eksperimentų metu, kai buvo vartojamos tik 80-120 mg meškalino dozės, nebuvo jokio poveikio CNS, atrodo, akivaizdu, kad šiai patirčiai lemiamą reikšmę turėjo MAO blokuojantis harmalino poveikis.

PAPILDOMI IŠVADOS IR KOMENTARAS: Yra vienas įdomus neatsakytas klausimas, kurį prieš kurį laiką turėjau užduoti sau pačiam. Tai klausimas, kuris, jei kada nors bus tiksliai atsakytas, gali išbalansuoti visą harmalino farmakologijos sritį. Gavau nedidelį kiekį dokumentais patvirtintų Sirijos rūtos sėklų ir man buvo smalsu savo rankose pamatyti, koks alkaloidų kiekis jose. Juk tai gerai žinomas šaltinis, sparčiai populiarėjantis kaip ayahuascos inhibitorinis komponentas. Taigi keletą jų sumaliau skiediklyje po DMF ir karbonatu, išspaudžiau ekstraktą, lašelį jo ištirpinau mililitre 90:10 tolueno/butanolio ir šoviau mikrolitrą į GCMS. Kaip ir tikėtasi, buvo dvi pagrindinės smailės ir intriguojanti smulkių dalykų sklaida. Pirmojo spektras buvo aiškiai harmalino, o antrojo - harmino. Literatūros duomenys teisingi.

Tada, norėdamas šiek tiek sutvarkyti ir visiškai įsitikinti santykiniais sulaikymo laikais, nusprendžiau paleisti standartus iš savo etaloninės kolekcijos. Etaloninis harminas davė antrąją smailę su identišku sulaikymo laiku ir MS spektru. Nustebimo sulaukiau, kai įšvirkščiau savo etaloninio harmino mėginį. Čia E. Merck AG, Darmštatas geltonos spalvos kristalinės medžiagos, pažymėtos Harmalinhydrochlorid, mėginys atrodė labai panašus į maždaug dviejų dalių harmalino ir vienos dalies harmino mišinį. Tik 70 % grynumo? Oho.

Į galvą atėjo trys paaiškinimai. (1) Galbūt harminas kažkokiu būdu susidarė iš harmalino, mano analizės metu. Taigi pabandžiau kitą etaloninį mėginį, neseniai įsigytą, ir jis davė vieną smailę. Taigi tai nebuvo artefaktas, atsiradęs dėl kokių nors mano analizės proceso keistenybių. (2) Galbūt "Merck" mėginys, kurį gavau septintojo dešimtmečio pradžioje (ir, žinoma, negalėjau žinoti, kokio senumo jis buvo, kai jį gavau), buvo gautas iš augalinių šaltinių, galbūt net iš paties P. harmala. Galbūt tuometinės analitinės priemonės buvo netinkamos aptikti ir nustatyti tokį kiekį harmino kaip priemaišos. Tai nėra patogu, nes šie du alkaloidai pirmą kartą buvo išskirti ir atskirti vienas nuo kito iš augalinių šaltinių maždaug prieš 150 metų. Esu tikras, kad mano mėginys nėra toks senas. Nesu tikras, kad net E. Merck AG yra toks senas. Analizės priemonės egzistuoja jau seniai. Šiaip ar taip, aš jiems parašiau, ir jie man atsakė eiliuotu komentaru, kad jų kataloge niekada nebuvo harmalino, tik harminas. Ir todėl jie niekaip negalėtų žinoti, kas buvo butelyje. Žinoma, jie galėjo išplatinti daugybės dalykų, kurių niekada nebuvo jų kataloge, tiriamuosius pavyzdžius, tačiau tokiu atsakymu jie atleidžiami nuo bet kokios kaltės. Be abejo, ir nuo bet kokios teisinės atsakomybės. GERAI.

Lieka (3). Galbūt bėgant metams harmalinas savaime praranda vandenilio molekulę ir tampa harminu. Cheminiu požiūriu tai nėra lengva, bet man trūksta galimybių. Mane atvedė prie komentaro, kurį kadaise išsakė tylus mano herojus Bo Holmstedtas (Bo Holmstedt) iš Švedijos apie senovinio Banisteria caapi (dabar žinomas kaip Banisteriopsis caapi) augalinės medžiagos mėginio analizę. Herbariumo pavyzdžius, kuriuos jis tyrinėjo, surinko XIX a. augalų tyrinėtojas Richardas Spruce'as Pietų Amerikos Rio Negro vietovėje, o po kelerių metų saugojimo drėgnoje ir pelėsiais apaugusioje trobelėje už keleto mylių žemyn upe, jie buvo iš naujo atrasti ir išsiųsti į Kew botanikos muziejų, kur ramiai ilsėjosi daugiau nei šimtą metų. Kai Holmstedtas maždaug prieš 30 metų juos ištyrė, jis nurodė, kad alkaloidų kiekis juose buvo 0,4 %. Tai buvo beveik identiška naujai surinktam, botaniškai patvirtintam Banisteriopsis caapi egzemplioriui, kurį jis ištyrė tuo pačiu metu ir nustatė, kad jame yra 0,5 % alkaloidų. Pastarojoje medžiagoje, kaip aprašyta daugelio autorių, buvo pagrindiniai alkaloidai harminas, harmalinas ir tetrahidroharminas. Priešingai, eglės medžiagoje alkaloidų kiekį sudarė tik harminas. Kyla klausimas, ar 1853 m. Eglės surinktuose mėginiuose iš pradžių buvo tik harminas, ar, galbūt, labiau tikėtina, kad harmalinas ir tetrahidroharminas ilgainiui virto chemiškai stabilesniu aromatiniu b-karbolinu harminu.

Kaip atsakyti į šią mįslę? Padėti gryno harmalino mėginį su jo spektriniu identifikavimu į lentyną 50 ar 100 metų, o paskui vėl jį analizuoti? Kas žino, bet galbūt šiai konversijai reikia karščio, šiek tiek geležies katalizatoriaus arba kokios nors nežinomos Pietų Amerikos pelėsių rūšies. Žinoma, kad rūgštis tikrai skatina šią oksidaciją. Būtų labai verta atsakyti į šį klausimą, nes kai kuriems, o gal ir daugeliui žmonių farmakologinių tyrimų, kuriuose harmalinas naudojamas kaip medžiagų apykaitos nuodai, rezultatų gali turėti įtakos nepriklausomas harmalino, kaip harmalino teršalo, veikimas.

Jei iš tiesų Peganum harmala vartojimas vis labiau populiarės kaip harmalino šaltinis, tam tikra pagalba gali būti naudinga tiems, kurie neturi svarstyklių ir kuriems vietoj jų reikia pasitelkti apimtis. Nusprendžiau sudaryti svorių, tūrių, kiekių, laboratorinių skaičių ir virtuvės reikmenų atitikmenų lentelę, kad būtų galima rasti tam tikrą nuoseklumą matuojant naudojamas botanines medžiagas. Trumpai tariant, kiek kas nors sveria arba koks tai tūris? Mano atspirties taškas buvo dažniausiai naudojama priemonė, kuri nuolat minima pasaulietinėje spaudoje, skirtoje narkotikams ir jų vartojimui. Tai šaukštelis. Kiek medžiagos yra arbatiniame šaukštelyje? Kokio dydžio yra arbatinis šaukštelis? Kas yra arbatinis šaukštelis? Ar tai mažas pusiau sferinis metalinis šaukštelis, kabantis ant žiedo, prie kurio pritvirtinti kiti įvairių matmenų šaukšteliai, kurį galima rasti virtuvėje peilių ir kamštelių ištraukimo stalčiuje? O gal tai šlifuoklis su meniška rankenėle, kuriuo į kavą dedamas cukrus ir maišoma? Ar ant jo kraunate daiktus, ar išlyginate juos lygiai pirštu? Žodyne rašoma, kad šaukštelyje yra lygiai 1,333 skysčio dramos. Oho! Pažvelkime į tai. Sužinosite, kad tai visiškas išsisukinėjimas, jei perskaitysite žodyne pateiktus dramos apibrėžimus: (1) 1,771 gramo, jei naudojate avirdupois sistemą, arba (2) 3,887 gramo, jei naudojate vaistinių sistemą. Taigi, kaip ne farmacininkas, neturintis analitinių svarstyklių ar iš karto neišmanantis avirdupois ir apothecaries žodyno, išmatuos norimą Peganum sėklų kiekį?

Siūlyčiau naudoti šias svarstykles, nepamirštant, kad vandens svorį galima lengvai pakeisti tūriu, nes vandens svoris yra lygus jo tūriui. Abiejose šiose svarstyklėse, tiek vandens, tiek rūtos, šaukštelis yra mažas pusiau rutuliškas daiktas, esantis kamštinio ištraukiklio stalčiuje, išlygintas:

---- Tai skirta vandeniui ----

1 arbatinis šaukštelis vandens = 0,16 uncijos (5 gramai)

3 arbatiniai šaukšteliai = 1 valgomasis šaukštas = 0,5 uncijos (14 gramų)

2 valgomieji šaukštai = 1 uncija (28 gramai)

4 valgomieji šaukštai = 1/4 puodelio = 2 uncijos

16 valgomųjų šaukštų = 1 puodelis = 1/2 pintos = 8 uncijos

2 puodeliai = 1 pinta = 1 svaras

2 pintos = 1 kvartalas

4 kvartos = 1 galonas

arba, kaip išmokau vaikystėje, pinta yra svaras, pasaulis aplinkui.

Turite prisiminti, kad šis tūrio dalykas turi savų spąstų. Kai pradedate naudoti tūrio matavimą tokiems dalykams, kaip sėklos, žievė, lapai ar kiti biologiniai dalykai, kurie nėra vandens tankio, jie yra įvairaus purumo, ir svoris bus mažesnis už tūrį. Šiuo atveju tinkamas "Rozetės akmens" vertimas grindžiamas tuo, kad Peganum harmala sėklų tankis yra šiek tiek didesnis nei pusė vandens tankio. O kadangi jose gali būti nuo 2 iki 6 % alkaloidų masės, naudingos šios lygtys:

---- Tai skirta Sirijos rūtos sėkloms ----

1 arbatinis šaukštelis rūtos sėklų = 3 g = 60-180 mg alkaloidų

1 valgomasis šaukštas rūtos sėklų = 9 g = 200-600 mg alkaloidų

1 didelė (OO) želatinos kapsulė su maltomis rūtos sėklomis = 0,7 g = 15-45 mg alkaloidų
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Ačiū! Jau anksčiau tai skaičiau ir galėčiau prisiekti, kad būtent iš ten gavau skaičių 125 mg visiškam agonizmui. Turbūt tai buvo Erowid patirties ataskaita. Deja, turėjau patikrinti savo 20 metų atmintį, kai skaičiau apie harmalino alkaloidus. Maniau, kad jie slopina ir MAO A, ir B, bet ne. Jie yra mao-a, o man reikia mao-b 🤷😓 feniletilamino. Esu tikras, kad vis tiek pabandysiu kokį nors vieną, nors haliucinogenai man nelabai patinka. Kažkada mėgau, tada apie 5 metus auginau magiškuosius grybus. Trippingas dabar jaučiasi kaip apsinuodijimas.
 

RaraOppapapOma

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 2, 2022
Messages
21
Reaction score
8
Points
3
Taip! Ką tik tyrinėjau šią temą ir čia gavau atsakymus į daugumą savo klausimų. Labai ačiū!
 

xoxo2.0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
95
Reaction score
162
Points
43
Hei nariai daugiau sintezės ir patirties apie kitus vaistus (panašius) patikrinkite
  • pihkal (cheminė meilės istorija)
  • tihkal (tęsinys)
 

xoxo2.0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
95
Reaction score
162
Points
43
tai daktaro Aleksandro Šulgino ir Ann Šulgin knygos,
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Aukščiau pateiktą Harmalino citatą gavau iš TiKHal
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Pihkal =feniletilaminai, kuriuos žinojau ir mylėjau
Tikal = triptaminai, kuriuos pažinojau ir mylėjau
Pateikiama daugumos įrašų sintezės ir patirties ataskaitos, kurias galima nemokamai rasti internete keliose vietose, pvz.
Pihkal
Tihkal
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Abi knygas galite atsisiųsti čia, BB svetainėje:
/resources/pihkal-a-chemical-love-story-books-1-2.70/
/resources/tihkal-the-continuation-books-1-2.71/

Spustelėkite "atsisiųsti" viršuje dešinėje ir paimkite failą tiesiogiai...
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Šiandien tingus nuobodus sekmadienis, gal imsiuosi 150 mg biologinio tyrimo. Anksčiau dariau 100 mg. Buvo taip, kaip tikėjausi, spalvos atrodė itin ryškios. Gana tankus smegenų rūkas. Ši medžiaga tikrai fluorescuoja UV šviesoje. Įdomu, ar galiu jį rūkyti? 🤔 Anksčiau esu rūkęs pasiflorų. Tikrosios gėlės (Passaflora incarnata) Jausmas buvo lygiai toks pat. Jos taip pat yra tikrai malonus dūmas
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Tingūs sekmadieniai tinka eksperimentams...
Vakar vakare žaidžiau su MDMA, ketaminu, 2C-B ir DMT. Šiandien tingi neeksperimentavimo diena haha
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Maišiau jiems 100mg/100mg metamfetamino ir rūkiau jį iš folijos, ir gėriau keletą alaus. Tai šiek tiek šiurpu, dūmas, bet jis 1000% labiau psichodelinis ir euforinis ☺️ Galbūt tuoj surūkysiu šiek tiek žolės
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Nereikėtų rūkyti iš folijos - tai susiję su daugybe reikšmingų neigiamų padarinių sveikatai.
Įsigykite "dab rig" arba, kaip padariau aš, vape modą su RDA, kuris turi tinklelio jungtis. Nedėkite medvilnės į RDAP ir išlyginkite tinklelį kuo lygiau, kad nebūtų aštraus kampo, ir ant jo dėkite savo medžiagą.

Nuostabiai gerai veikia su DMT, nematau priežasčių, kodėl tai negalėtų veikti su bet kuo kitu, ką reikia gražiai įkaitinti.
 
Top