Šiurkšti medžiaga: 3-Me-PVP. Prašome atkreipti dėmesį

MethylAminoNH3

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 30, 2023
Messages
13
Reaction score
3
Points
3
Sveiki, (informacija apie medžiagą). Tai naujai susintetintas pirolidinofenonas.
Informacija apie cheminę medžiagą:
Trivialus pavadinimas: 3-Methyl-PVP
IUPAC: 1-(-3-methylphenyl)-2-pyrrolidin-1-yl-pentan-1-one
Panašus į alfa-pvp, bet su metilo grupe fenilo žiedo trečiojoje anglies pozicijoje.

Ši partija yra daug prastesnė dėl aštrumo gerklėje. Vos galiu ją vapuoti methpipe...

Tai 100% homogeniški, balti purūs milteliai. O htye garsėja didelio grynumo medžiagomis.
Bandžiau rex su distiliuotu H20, bet man nepavyko jo sugrąžinti ar priversti kristalizuotis. O aš esu labai patyręs, kalbant apie re-x. Netgi RC pardavėjas turėjo problemų su jo rekristalizavimu, kai jį sintetino.

Aš noriu, kad jis būtų ne toks aštrus...

Chemikalų turiu namuose:

HCl 30%
NaOH
Distiliuotas H20

Stikliniai indai
Re-x indas
Stiklinės stiklinės x2
Temperatūros matuoklis
pH-metras
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Esate beveik pasiruošę atlikti A / B , tik reikia gauti to benzino, mineralinio spirito, žibalo eterio ar ko nors nepolaraus. Nežinau, kas būtų geriausia. Galėtumėte jį paleisti per el. nagų / bongo sąranką ir pažiūrėti, ar tai padės.
1. Šiek tiek sudrėkinkite ir patikrinkite pH. Jis gali būti gerokai nukrypęs nuo normos
 

MethylAminoNH3

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 30, 2023
Messages
13
Reaction score
3
Points
3
Bandau ur atsakyti pirmas.

Mano idėja buvo paversti jį į laisvąją bazę naudojant NaOH ir dejonizuotą vandenį. Tada įpilti 30 % HCl, kad jis vėl taptų HCl, ir tada įpilti acetono, kad jis sutrupėtų. Nes negaliu pasigaminti HCl dujų :/

Arba man reikia išvalyti laisvąją bazę prieš vėl paverčiant ją HCl?
 

MethylAminoNH3

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 30, 2023
Messages
13
Reaction score
3
Points
3
pH buvo 6-7
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Darant prielaidą, kad nenaudojote tonos vandens, tai atrodo didelis(per daug paprastas. Pažiūrėsiu, ką galiu sužinoti per 2 minutes
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Galite kaitinti HCl+H20, ir, garuojant H2O, išsiskiria HCl. Tai nėra pageidaujamas metodas, bet jis buvo taikomas
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Spėju, kad bazė GALI būti skysta kambario temperatūroje arba šiek tiek daugiau ir tikriausiai plaukiotų, o jūs galėtumėte ją nupilti. Nieko neatimant, man sunku patikėti, kad neutralizavimas ir parūgštinimas sukeltų grynąjį prieaugį, kiekvienas daiktas jame tiesiog padarytų bet ką, o paskui vėl grįžtų toks, koks buvo anksčiau. Daugiau ar mažiau
Aš norėčiau pakratyti pagrindą su šiek tiek vandens vieną ar du kartus.
 

mdpv

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2023
Messages
13
Reaction score
6
Points
3
Prašom pasakyti, koks šio vaisto poveikis, palyginti su kitais pirosais, pavyzdžiui, a-PHP?
 
  • Like
Reactions: vis

loadingST

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
Sep 10, 2023
Messages
98
Reaction score
64
Points
18
Geriausias būdas išgryninti piro :

Ištirpinkite mažiausiai 99,9 IPA (prieš tai išdžiovintame) ir įdėkite į frizerį -20C temperatūroje 6-12 val. ir filtruokite, gausite gryniausią kada nors turėtą piro, filtrą taip pat galite išplauti sausu acetonu.
 
Top