Question Abejojate dėl mefedrono

Kiteretsu_D

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 23, 2024
Messages
41
Reaction score
3
Points
8
Noriu aptarti kai kuriuos dalykus apie mefedroną, tikiuosi, kad skirsite man savo brangias 10 minučių

(1) Pastaruosius 1-2 mėnesius skaitau 4mmc sintezę ir labai domiuosi 4mmc gamyba. Neturiu jokios chemijos patirties, bet manau, kad suprantu 80 % proceso ir manau, kad galiu tai padaryti, manau, kad tai lengva "Sintezė pagal Madre". Ką jūs, vaikinai, manote apie šią sintezę? Arba rekomenduojate ką nors kita?
man reikia lengvos ir mažiau laiko reikalaujančios bei daugiau yeild sintezės.

(2) 2. dalykas yra tai, kad negaliu rasti 2b4mp, todėl aš galvoju apie tai, kad tai padaryti, bet 4-metilpropiophenone taip pat manau, kad reguliuojama ____ (aš nepasakysiu šalies pavadinimo, bet ji prasideda su IN ir jos vienas iš didžiausių gyventojų šalis) , nes pardavėjas prašo dokumentų "galutinio vartotojo sertifikatas EUC" įsigyti tai. Taigi, ar žinote, kaip galėčiau neoficialiai įsigyti 2b4mp arba 4-metilpropiofenono?

( Žinau, kad tai kvaila, bet ar čia yra kolegų chemikų iš mano šalies?)

(3) Galvoju, kad kai viską paruošiu, paprašysiu patyrusių chemikų pagalbos, pavyzdžiui, sukurti mažą grupę ar kažką panašaus, kur tiesiog paskelbčiau nuotrauką, kai susipainiosiu, ir paprašyčiau patarimo (tikiuosi, kad kai kurie iš jūsų savanoriškai tai padarys).

(4) šis klausimas nesusijęs su sinteze, bet kaip jį vartoti, ten, kur gyvenu, žmonės sumaišo 4mmc su kramtomąja tabako (ji vadinama Rajnigandha), jie sumaišo ją ir įdeda į burną ir daro seilių (spjaudosi), tai suteikia deginimo pojūtį ant liežuvio, jis jaučiasi labai euforiškas ir energingas, ir šis jausmas tęsiasi 30 minučių ar panašiai, jie spjauna seilių iš burnos, ir tada jie tai pakartoja dar kartą, 1 gramas jiems užtenka 3-4 bandymų šiuo metodu. Taigi, ką jūs manote apie šį vartojimo būdą ir kokie yra kiti vartojimo būdai.


Gerai ačiū už jūsų laiką vaikinai, tikiuosi, kad jūs vaikinai padėti man komentarą, tai yra vienas iš geriausių forumas aš susidurti.
 

firskycindy

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 8, 2024
Messages
19
Reaction score
11
Points
18
Deals
11
Galite lengvai rasti 2B4MP iš Kinijos. Pardavėjas jį užmaskuos, kad Indijos muitinė jo neaptiktų. nereikia jokių dokumentų
 

Kiteretsu_D

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 23, 2024
Messages
41
Reaction score
3
Points
8
Ačiū, aš to nežinojau, net jei muitinė tai atras, ar jie ką nors darys, ar tiesiog šnypš?
 

firskycindy

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 8, 2024
Messages
19
Reaction score
11
Points
18
Deals
11
Reikia sumokėti nedidelį muito mokestį, paprastai nuo kelių iki keliasdešimties dolerių. Jei nesumokėsite, siuntinio jums neišduos ir nesiims jo tikrinti.
 

Kiteretsu_D

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 23, 2024
Messages
41
Reaction score
3
Points
8
Man nepavyksta rasti jokio tiekėjo, ar turite kokių nors rekomendacijų?

Radau 4-metilpropiofenono tiekėją, bet jis pridėtų daugiau sintezės etapų
 

firskycindy

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 8, 2024
Messages
19
Reaction score
11
Points
18
Deals
11
dauguma Kinijos pardavėjų visi parduoda 2B4MP, PM
 

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
187
Reaction score
138
Points
43
Deals
8
BK4 ir MA HCl galite lengvai ir be jokių problemų įsigyti iš Kinijos pardavėjų, jie atlieka muitinės formalumų įforminimą ir perleidžia prekes.

šaltąją sintezę labai lengva atlikti, nereikia nuolat stebėti temperatūros
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/threads/4-mmc-synthesis.9187/
 
Top