HCL dujinimo iš standartinių stiklinių indų sąranka

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Taigi, štai aš atlikau A/B ištrauką. Po to man reikėjo grįžti prie Lewiso rūgšties. Kadangi laisvosios bazės forma yra ėsli, skysta ir trumpalaikė. Žinoma, galėjau į ją įpilti šiek tiek 37 % druskos rūgšties, bet ji buvo nepolinė (vm&p nafta), o vanduo druskos rūgštyje reiškė, kad ji nesusidarys nuosėdų ir liksiu su poliniu tirpalu, kurį sudaro
rūgšties druskos, kurią surinkti reikėtų daugiau darbo. Štai ką sugalvojau;

Štai pagrindinis aparatas. 1000 ml Erlenmejerio kolba Hcl rūgščiai. Klaizeno adapteris ant jūsų, kad būtų lengviau naudoti virš jo esantį slėgį išlyginantį piltuvėlį, kuris turi 24/40 į 19/24 adapterį. Kitoje Claisono adapterio pusėje yra 100° pasukimo žemyn / vakuuminis vakuuminio distiliavimo įrenginio prievadas. Kitoje posūkio žemyn pusėje yra 24/40 kamštis
T7IGvKfjCH
8B7MKPcUEX

Kaip matote, piltuvėlis prieš man baigiant darbą gavo kekės spaustukus. Karštoji plokštė naudojama tik spaustukui. Jokiu būdu negalėjau leisti šiam stiklo bokštui laisvai stovėti.
ZcJknLwy34

Žarna išeina iš 100° apvertimo vakuumo angos ir eina į mano vakuuminio siurblio šalčio gaudyklę, kuri pripildyta H2So4, džiovinant dujinį HCL. Tada kita žarna išvedama į laisvosios bazės talpyklą. Tai gerai veikė ir daug ko išmokau.
1. Kai H2So4 patenka į HCL (aq), jis suslėgė visą įtaisą, nes yra tam tikras pasipriešinimas, kurį sukuria vamzdeliai ir antrasis burbuliatorius. Didėjant slėgiui, piltuvėlis įgavo slėgį ir buvo linkęs bėgti (lašėti vis greičiau ir greičiau). Prireikė nemažai pastangų, kad per sekundę lašėtų tik vienas ar du lašai. Reikėjo jį įjungti, o tada iš karto sumažinti, bet ne išjungti. ne kartą lašiau tiesiai kelis mililitrus. Kuri mane gasdino ne mažiau nei RM 😪🤧
2. Šis vinilinis vamzdelis nėra puikus hcl dujoms, turėjau naudoti latekso žarną, kurią turiu.
3. Stechiometrijos, kurios negalėjau rasti internete. Kiekvienas mano matytas pranešimas, kuriame klausiama apie šį konkretų maršrutą, sulaukdavo atsakymų: " Tai pavojinga" ir " Išdursite akį!". Pradėjau nuo 1/1 molio santykio, kuris buvo beveik 3:1 Hcl:H2So4, nes Hcl yra 37 %, o H2So4 - 95 %. Kai sunaudojau H2So4, kelis kartus įpyliau daugiau, kol lašinant nebesulaukiau reakcijos. Tas kiekis buvo dvigubai didesnis nei pradėjau. Taigi subalansuota lygtis yra 2:3 H2So4:HCL. Nežinau, kiek litrų ar kubinių pėdų dujų galiausiai pagaminau, bet tai buvo 150 ml 37 % arba 55 ml gryno hcl teorinėje vandeninėje fazėje.
4. Pastatiau jį prie lango, o iš jo pūtė dėžės ventiliatorius, tačiau kartais vis tiek buvo gana bjauru. HCL dujos sunkesnės už orą, todėl jos guli ant grindų.
Taigi štai ir viskas. Skatinama kritika ir kritika. Pasistengsiu atsakyti į visus jūsų klausimus. Ačiū, kad ieškote!
P.S. Vis dar nežinau, kodėl mano nuotraukos yra į šonus. Nebuvo, o vieną dieną tapo. Jei kas nors žinote, kaip tai ištaisyti, taip pat norėčiau sužinoti. 😉
 
Top