Pagalba ir patarimas

PINTXPC88

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 20, 2022
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Kuris iš 5cladb,,jwh018 ir ur144 yra geriausias...????
 

rickyrick

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2021
Messages
91
Reaction score
48
Points
18
5cladb.bet šiais laikais jo niekaip negalite gauti iš šaltinio. jei kas nors jį parduoda, greičiausiai jus apgaudinėja.
 

PINTXPC88

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 20, 2022
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Bro, ar turite patirties apie 7add...mano ankstesnis pardavėjas sako, kad turi 7add, bet aš niekada jo nepatyriau...aš gaminu sintetinius kanabinoidus, kad y man reikia stiprių noidų..5cl buvo mano mėgstamiausias..bet labai sunku jį rasti šiomis dienomis..tik vienas yra 7add..man reikia žinoti, koks jis stiprus ir vertas.
 

rickyrick

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2021
Messages
91
Reaction score
48
Points
18
visi nauji iš Kinijos yra tik cb2, todėl neaktyvūs. jos šūdas. žr. mano įrašą 6cl 8fa temoje.
 

PINTXPC88

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 20, 2022
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
7add ne naujas..jis senas. bet aš niekada jo nenaudojau..tad ar u turiu patirties apie jį.
 

rickyrick

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2021
Messages
91
Reaction score
48
Points
18
jei jis iš Kinijos, jo neaktyvus, nes draudimas atm.its nėra geras žmogus, bet galite pabandyti patys.
 

PINTXPC88

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 20, 2022
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Kaip apie Nyderlandus...ar įmanoma rasti aktyvių noidų iš Nes mano pardavėjas atsiuntė iš Nyderlandų...yeh visi Kinijos pardavėjai siunčiami neaktyvūs ir šiukšlių cheminių medžiagų ir scammers.so kaip jūs vaikinai tai padaryti ..buy arba sintezė it..Aš sėjau tiek daug straipsnių apie tai ir aš turiu idia sintezę apie ur-144.how apie šį metodą ur144.can aš turiu stiprus ir aktyvus ur144 noid, kad aš seka šiuos metodus teisingai..is ten bet kuris iš šio forumo pradedančiųjų, kaip ir aš tai padaryti..tnx už maloniai atsakyti.
 
Last edited:

rickyrick

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2021
Messages
91
Reaction score
48
Points
18
Taip. dideli kiekiai tik jwh210. nedideli kiekiai adbb, bet tai yra tik kaip 10 g ir jis dings. jwh210 yra 1-osios kartos kanabinoidas ir silpnesnis už visus naujausius. bet jis yra aktyvus, skirtingai nuo visų kitų bent jau dideliais kiekiais.
 
Top