Pagalba bevandenis amoniakas

hoodnigga4rent

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 28, 2024
Messages
4
Reaction score
2
Points
3
Ar gali kas nors paskelbti geriausią ir paprasčiausią būdą, kaip pagaminti metamfetaminą bevandenio amoniako metodu aš jį suprantu, aš gaunu taip pat shake and bake yra tarsi kažkas turėjo sąrašą ir neturėjo idėjos, ką su juo daryti sumaišė jį butelyje, o po to, kai šis sprogo ir jie suprato, kad kačiukas nebuvo lemiamas ir shake ans bake gimė lol aš žinau, kaip gauti NH3- ir aš suprantu, kad litis turi papildomų vandenilio, bet po to, kai padaryti NH3 aš praktiškai nežinau, ką tiksliai daryti buvo aš taip pat turiu spėti, aš sakyčiau, tabletes amoniako ir pridėti ličio ir padaryti 3 sluoksnis ir dujų jį išjungti, bet idk tikrai net jei jūs gaunate visą teoriją praktinis taikymas yra visiškai kitas žvėris Aš žinau HI metodą, kuris yra kur aš gavau idėjų aš turiu apie tai, ką daryti toliau ir aš turėjau porą metų kolegijos chemijos aš tikrai norėčiau atnaujinti kai kuriuos naminius daiktus vėl pavargęs nuo Levo taip pat turėkite omenyje, kad visi jūs smarty kelnės ten paprastumas yra pagrindinė tema visa tai, kai įmanoma, ačiū jums
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
125
Reaction score
68
Points
28
Amoniakas gali jus nužudyti sukelti paniką Priversti klaidas ir tapti apskritai trukdžiu, išskyrus tai, kad tai gerai, bet jei turite pradėti itin mažo mastelio, nes visi f**** iki vieną kartą su šiuo metodu aš dar nemačiau nė vieno, kuris nebūtų
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Nemanau, kad esate porą metų studijavęs chemiją koledže. Naudoti tikrą bevandenį amoniaką yra problemiška taikant kratymo ir kepimo metodą. Amoniakas yra skystas tik esant 100 psi arba -40°f, todėl į plastikinį butelį įpilti amoniako, išlaikant vieną iš šių parametrų, yra sudėtinga. Tai galima padaryti, bet reikia plano. Populiaresnis būdas yra amonio druskos šalinimas su šarmo tirpalu vietoje
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
125
Reaction score
68
Points
28
Taip, aš kalbu apie realias realaus gyvenimo situacijas, o ne apie situaciją laboratorijoje, kurią turite būti f****** idiotas, kad tai padarytumėte, kalbu apie vagystę arba suspaudimą pačiam ne idealiomis sąlygomis.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
stebėtinai džiugiai tai matė milijoną kartų darytą sodos biso buteliuose. Man protu nesuvokiama, kad popso butelis gali išlaikyti 100 psi, bet kažkodėl nuolat matau skystą bronzą, pagamintą popso buteliuose skysta branga = ištirpę elektronai amoniake tai galima padaryti ir su natriu vietoj ličio. žmonės, baigę 2 metų koledžo chemijos kursą, tai vadina beržo reakcija. Vogti amoniaką iš ūkininko tikriausiai yra mažiau saugu nei apiplėšti banką su ginklu rankoje, visi ūkininkai turi ginklus ir jie tiksliai žino, ką jūs bandote padaryti, ir yra maždaug 25 % tikimybė, kad pirmą kartą bandydami tai padaryti nusižudysite, 10 % tikimybė, kad jus sulaikys su ginklu rankoje, kol atvyks policininkai, ir 40 % tikimybė, kad pamatysite, jog net negalite išnešti šūdų iš rezervuaro į ką nors tinkamo pavogti. TAI PAVOJINGIAUSIAS DALYKAS, KOKĮ KADA NORS ESATE DARĘ. Kaip jau sakiau, nusipirk amonio nitrato, sulfato, chlorido ir įdėk juos į butelį su natrio hidroksidu, nebent esi pats laimingiausias šūdžius pasaulyje. Aukštis, kurį gausi pavogęs tą amoniaką, yra sveikas daug stipresnis už viską, ką gali iš jo pasigaminti
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
125
Reaction score
68
Points
28
Šiais laikais aš nedaryčiau nieko tokio kvailo aš naudočiau tiesioginį hidrinimą paladžio ant anglies būti išgalvotas yra sudėtinga, bet paprasčiausias patikimiausias yra stumti traukti su raudona ir aš Aš nebuvau s******* apie savo metodą aš tik sakiau privalomą įspėjimą, kad beržas yra pavojingesnis, nei turėtų būti, sakykime, kad aš gavau kartu pilnas amoniako laboratorijoje anksčiau, ir aš pasakysiu, kad tai iki ten su fluoru ir taip vieno puodo beržas arba purtyti ir kepti atėjo į masinį naudojimą, kai Aš buvau pirmakursis koledže, todėl prieš kurį laiką tai buvo aplink mes perėjome iš sodos butelių į gesintuvus su specialiais įrankiais, kad būtų galima jį pasiekti ir išleisti, bet kur aš gyvenu, jūs gaunate ne nitratas jūsų šalto pakuotėje tik karbamidas ir visa viena dalis buvo patogumas man patinka 1 aptarti chemiją kartu su realaus pasaulio chemijos kartu su pagal nurodymus scenarijų Kitty chemijos cuz Viešpats žino, aš padariau viską, ką jūs niekada neturėtumėte daryti, bet gal visi nėra tokie kvaili kaip aš
 

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 28, 2023
Messages
39
Reaction score
36
Points
18
Žinau, tiesa? Žmonės kartais daro beprotiškiausius ir pavojingiausius dalykus, o kai jiems nepasitaiko kritinių nelaimingų atsitikimų, na, o visi kiti tai tiesiog priima kaip įrodymą ir paleidžia! Kartais gamindavau maistą su vienu vyruku, kuris primygtinai reikalaudavo, kad viskas, ką gaminame, būtų hidrinama jo gesintuvu. Tą patį, kuris buvo pagamintas 1970-aisiais ar panašiai. Kai tik pradėdavome virti, jis atsukdavo vožtuvą nuo viršaus, įmesdavo porą saujų akmens druskos, įpildavo sieros rūgšties, vėl užsukdavo vožtuvą, priverždavo, tada išeidavo į lauką prie telefono stulpo ir, laikydamas seną užpakalį už žiedo, kuris apjuosdavo viršų, trenkdavo jį į stulpo šoną, padarydamas didelę įdubimą. Neįsivaizduoju kodėl, juk ant to šūdino daikto buvo slėgio matuoklis! Tada jis grįžo ir pastatė gesintuvą kampe, o tada ėmėsi visko, ką dar reikėjo daryti su šiuo sintezatoriumi. Mane tai labai erzino, nes kai tik gaminau ar dariau ką nors, už ką galėjau patekti į kalėjimo autobusą, visada buvau tylus, budrus ir klausiausi bet kokių garsų, galinčių rodyti, kad yra problema... Iš esmės tiesiog nervinausi ir nerimavau, bet dauguma žmonių to negalėjo pasakyti. Tačiau dėl to buvau šiek tiek nervingas. Ir kaskart, po velnių, dirbdamas pamiršdavau apie tą prakeiktą gesintuvą, ir kaskart, po velnių, jis mane.... Dirbdavau ramiai, užsisklendęs savo mažame pasaulyje, kai staiga: "KLAAANG!!!!" Iš to gesintuvo šono iššokdavo įdubimas ir išgąsdindavo mane iki ausų!!!! Jei rankose turėdavau KIEKVIENĄ daiktą, dažniausiai jį numesdavau, nes tą pačią sekundę, kai jis e
nis užpakalis buvo 3 žingsnius link durų!!!! Ir kiekvieną kartą tas asilas šaukdavo: "Dujos paruoštos!!!" Tarsi mes būtume sulaikyti laukdami jų ar panašiai!!!! Dieve, jis mane įsiutino! Ir aš VISADA bijojau, kad tas šūdas sprogs!! Taip nutiko kokius penkis kartus, ir aš atsisakiau su juo dirbti. Lol
 

hoodnigga4rent

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 28, 2024
Messages
4
Reaction score
2
Points
3
Tiesiog sumaišysiu amonio nitratą ir natrio hidroksidą, tarkime, dujų balionėlyje paleisiu žarną į kažkokį kačiukų kraiką, o tada į sauso ledo indą
 

hoodnigga4rent

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 28, 2024
Messages
4
Reaction score
2
Points
3
Nenoriu pradėti uždegančio egzistencinio teorinio pokalbio lol maniau, kad jau esu įlindęs į savo užpakalį, bet nuo to bus dar blogiau huh lol o gerai, jūs visiškai matote, kad viso to šaknys prasidėjo alchemijoje, o jos įtaka tebėra gyva ir šiandien lol neįsižeidžiu, aš bėgioju gatvėse išliedamas šį šūdą žmonėms, kurie yra narkomanai, kuriems tai nė kiek nerūpi. Aš tiesiog sąžiningai bando rasti įmanomą būdą ateiti į pasaulį ir tai vos pelninga daryti HI metodą ir aš iš tikrųjų turiu man keletą paladžio dengtų plokštelių, bet tai atrodo kaip ilgas tamsus kelias geromis dienomis aš padariau azoto rūgštį savo vonios kambaryje su šaltais paketais ir miriatic ir aš nenoriu baigtis su krūva Levo fucj kad sucker asilas šūdas poliarinis grynas yra atgal, bet jūs turite užsisakyti jį ir žmonės, dalyvaujantys smurfing pakankamai dėžės bus redonkulous nenoriu pridėti dar daugiau už tai, ir aš neuždirbu pakankamai pinigų, kad hardley padaryti fuck idk jūs pasakykite man ir aš tiesiog norėjau žinoti, ką daryti, kai aš turiu bevandenio amoniako aš galiu eiti rasti jį kažkur kitur sąžiningai tiesiog tikėjausi daugiau praktinių paaiškinimų su navigacija iš krūva fuck asilas informacinės medžiagos aš būčiau kažkur gerai vėdinama tikriausiai improvizuotas garų gaubtas, jei įmanoma, tai nereikia, bet kaip Oz už dvi dėžes bet kokiu atveju, net jei aš turėčiau mažų partijų daug mažų partijų, tai irgi gerai.
 
Top