[PAGALBA] Rinkčiausi savo pirmąjį paketinį reaktorių - kiniškas reaktorius ar ne?

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Sveiki žmonės,

atėjo laikas man išsirinkti savo pirmąjį partijos reaktorių.

Kad didinant reakcijos mastą nereikėtų pirkti daugiau nei vieno reaktoriaus, taip pat kad vėliau sutaupyčiau lėšų, norėčiau įsigyti 100 l stiklinį reaktorių.
Pirkti 2-10L reaktorių, įskaitant šaldiklį ir vakuuminį siurblį, vien tam, kad vėliau, pirkdamas 100L reaktorių, jį vėl perparduočiau, man atrodo per didelė rizika.

Kokia jūsų patirtis su kiniškais paketiniais reaktoriais?

Darau prielaidą, kad tokios bendrovės kaip USA LABS taip pat gamina Kinijoje ir prekiauja tik per "Amazon", taigi, ar man būtų geriau pirkti tiesiogiai iš Kinijos gamintojo?

CLEARNET ĮSPĖJIMAS - ŠIAME PRANEŠIME YRA CLEARWEB NUORODŲ

Gavau keletą pasiūlymų, kuriuos norėčiau čia išvardyti:

Lab1st

Aš paprašiau pasiūlymo ir dabar jo laukiu, bet jie yra labai brangūs, palyginti su kitais. 200 l partijos reaktorius be vakuuminio siurblio ir aušintuvo kainuoja 17 500 €.

JAV LABORATORIJOS

- 100L stiklinis reaktorius su apvalkalu, įskaitant aušintuvą ir vakuuminį siurblį: 28 049 €
Nuoroda: https://www.amazon.com/USA-Jacketed...ards/dp/B09T3QLWQT?ref_=ast_sto_dp&th=1&psc=1


YUANHAI:

- 100L stiklinis reaktorius su apvalkalu: 3.350€
- Cirkuliacinis aušintuvas: 1.000€
- Cirkuliacinė šildymo vonia: 1.260€
- Vandens ciklo vakuuminis siurblys: 450€

- 20 l rotavapas: 3.150€
- Cirkuliacinis aušintuvas: 2.000 €
- Vandens ciklo vakuuminis siurblys: 450€

- 50L Rotavap: 4.200€
- Cirkuliacinis aušintuvas: 2.250€
- Vandens ciklo vakuuminis siurblys: 450€

Nuoroda: https://yuanhuai.en.alibaba.com/

Cincerly,

Koko
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43
Tiesiog nusipirkite, kad pradėtumėte nuo 20 litrų kolbos su apvaliu dugnu, 2 arba 3 kaklelių. Jei norite, galite pasigaminti iš 2 kaklelio, 3 kaklelio. Tai daug pigiau
pašildykite ją dujomis ir naudokite išilgai viršaus maišytuvą su strypu iki 20 skersmens, kurį reikia pirkti atskirai, nes maišytuvai palaiko tik 6 skersmens skersmenį
taip pat nusipirkite 10 vatų akvariumo siurblį ir gerą kondensatorių
taip pat gerą termometrą ir pH popierinį arba skaitmeninį termometrą.

taip pat patartina užsisakyti gerą pradinį rinkinį, nes jungtys yra gnybtuose, kolbos ir dar daug kas.
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43
jei perkate už europos ribų, taip pat turite sumokėti 21 % importo mokestį
taigi, už 10 000 EUR tai sudaro 2100 EUR papildomai
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93

Ačiū, kolega, tu teisus - pradžiai tai tikriausiai geras sprendimas, kad susipažintumėte su procesu ir reakcija!

Radau puikių variantų ir juos užsakysiu, ačiū!
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93

Argi šildymo mantija arba karštoji lėkštė netiko taip pat gerai?
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43
ne 20 litrų talpos kolba
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93

Radau 2100 W kaitinimo mantiją, kuri iš tikrųjų tinka 20 l kolboms.

Man tai skamba patogiau nei naudoti dujas ar kaitvietę.

AIŠKUS ĮSPĖJIMAS


Kitas 3000 W


Pirmasis yra gana pigus ir įkaista iki 350 °C, o antrasis gali įkaisti iki 450 °C.

Naudojant NaBH4/CuCL2 būdą 80 °C temperatūra neviršijama ir jis puikiai tiktų, o jūsų pasirinktam P2P būdui jie taip pat tiktų, nes reikia 165 °C temperatūros.

Ką manote?
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43

Jūs darote tai, kas, jūsų manymu, jums naudinga .

Niekada to nenaudoju, nes man daug labiau patinka dujos, o svarbiausia - maišymas virš galvos 1500 t/min.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93

Išbandysiu abu variantus, nes abu mačiau laboratorijų nuotraukose internete, ir tada nuspręsiu, kas man labiausiai tinka :)


Ačiū už patarimus!
 

adroitsynth

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 23, 2022
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Kokioje šalyje esate?

Kai pradėjau dirbti, reaktorių užsakymas buvo gryna beprotybė, dabar, kai jau gerą dešimtmetį konsultuoju kanapių pramonės srityje, CA, JAV. Galiu užsakyti 10 100 l reaktorių nė nemirktelėjęs.

Taigi, galiu jus nušauti arba net palengvinti užsakymą per savo konsultavimo verslą. Norėčiau iš karto atkreipti dėmesį į "kinų" klausimą. Yra daug gamintojų ir daugelis jų gaminių atrodo identiškai, iš patirties galiu pasakyti, kad vieni jų tinkamai kontroliuoja kokybę, o kiti tiesiog nesusitvarko. Problema iškyla tada, kai tenka aptarnauti klientus arba keisti ir (arba) šalinti gedimus.

Tačiau, jei atvirai pasakysiu, ypač kanapių pramonėje, visa tai neturi jokios reikšmės, nes kol indas yra stiklinis ir talpina skystį, dažniausiai viskas gerai. Papildoma įranga yra kitas klausimas.

Taigi, kad galėtume jums kuo geriau padėti, kokioje šalyje esate ir ką norite daryti su savo reaktoriumi? Patikėkite manimi, esu matęs ir daręs viską, sukūręs daug milijonų dolerių vertės laboratorijų ir daug pigesnių laboratorijų, kurios aplenkia brangesnes su daktarais, sukančiais čiaupus ir ciferblatus.

Jei jums reikia tik švelnaus šildymo ir aušinimo su maišymu, tuomet negalite suklysti, jei jums reikia tikslios konstrukcijos, kad būtų galima pritaikyti orui ir (arba) vandeniui jautrius procesus arba tiksliai valdyti temperatūrą, tuomet jums reikia tam tikrų nurodymų.

Be to, reaktoriai gerai tinka refliuksui, bet ne rekuperacijai, o jei galvojate apie kristalizaciją, tuomet norėtumėte filtruojančio reaktoriaus su filtravimo plokšte ir dugnu, kuris iškrenta, kad būtų lengva surinkti.

Kinų gamintojai gali puikiai atlikti šildymo ir aušinimo darbus, ypač už tokią kainą, vakuuminiai - ne taip jau daug.

Praneškite man, mielai padėsiu!
 
Last edited:

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Ei, žmogau,

labai ačiū už jūsų atsiliepimus.

Tai sakant, šiuo metu gyvenu centrinėje europoje ir neturiu verslo patirties jokioje pramonės šakoje, kuri galėtų būti helfpul užsakyti dideles partijos reaktorių sumas iš Kinijos. Be to, tai yra kelių savaičių ar mėnesių užduotis, tačiau noriu viską paruošti ir turėti, kai ateis tinkamas laikas.

Tikslas bus tik amfetamino laisvosios bazės gamyba.

Ar esate atviras privačiam pokalbiui?

Esu patikrinęs kelias Kinijos bendroves ir visada renkuosi tas (be kokybės išvaizdos ir kainos), kurios siūlo puikų klientų aptarnavimą viso proceso metu.

Dar nepateikiau jokių užsakymų, todėl laikas pradėti diskusiją būtų labai tinkamas, nors.

PS - maždaug 2 savaites negalėjau prisijungti prie savo paskyros, todėl nuo rytojaus visiškai grįšiu.

Cincerly,

Koko
 
Top