PAGALBA! baigiau savo mikro masto MDMA partiją su naujuoju PMK, bet tinkamai nekvepia, ką padariau ne taip?

IM BATMAN

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 4, 2022
Messages
65
Reaction score
9
Points
8
Taigi, sekiau visus žingsnius, viskas buvo labai labai gerai, žingsnis po žingsnio su sėkme... paskutinis žingsnis, kristalizavimas distiliuojant - (išgarinti IPA / ksileną su HCL) , atsirado kristalai, prilipę dugne, bet labai labai rudi... Po to, kai leista išgarinti, bandyta plauti acetonu, ir tik nedidelė dalis rudos spalvos išnyko, bet didelė problema - kvapas... nesijaučia safrolo kvapo, iš tikrųjų jaučiasi ksileno kvapas, tik keli, bet jaučiasi ksileno kvapas...

krištolus užpyliau ant kaitinamo IPA soties, kad pažiūrėčiau, kokio dydžio krištolus gausiu rytoj, turiu pasakyti, kad lydymosi temperatūra yra teisinga 100 %, o gelsvumas buvo tiksliai toks, kaip aprašyta senajame rodžio recepte, viskas buvo PERFEKTYVU, išskyrus kvapą ir spalvą.

turiu pasakyti, kad naujasis pmk , vaškinis niekada nesuteikia tobulo geltono skaidraus aliejaus kaip senasis, šis naujasis KETONAS bus rudas... bandžiau viską išvalyti, bet atrodo, kad jis tiesiog tamsiai rudas per se, todėl manau, kad labai rudi kristalai yra gerai... bet PRAŠAU! kaip atsikratyti ksileno? kaip atsikratyti ksileno? kaip atsikratyti ksileno? vien tik išgarinti nepakanka?

iš anksto dėkoju
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
Džiovinimas ir rekristalizacija gali padėti teoriškai. Ar turite nuotraukų?
 

IM BATMAN

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 4, 2022
Messages
65
Reaction score
9
Points
8

išbandyta viskas , išdžiovinta teisingai , net vakuume su kalcio chloridu, ir perkristalizuota po plovimo verdančioje acetonoje...ir nieko.... manau turi būti tas naujas vaškas .... jis kvepia kaip "saldainis" tik po konversijos į MDP2P turi lengvą salsvą kvapą..
 

gyq0514

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 17, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
hey bro im trying to play with mdma
aš galiu gauti pmk iš Kinijos, bet aš tik nežinau, kurį turėčiau gauti
ar galite pasidalyti naujosios pmk, kurią naudojote, numeriu?
Labai ačiū !
 

IM BATMAN

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 4, 2022
Messages
65
Reaction score
9
Points
8
visi CAS darbai... atsakiau jums į privačią žinutę, kurią man atsiuntėte
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
Grynumui užtikrinti galite naudoti bisulfito aduktą, paskelbsime vaizdo įrašą, kaip tai padaryti.
 

IM BATMAN

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 4, 2022
Messages
65
Reaction score
9
Points
8
galutinis produktas yra labai geras, padarė TLC , bur problema yra labai tamsios spalvos rezultato... nėra dėl priemaišų per see... acetono plovimo nieko.... ir kvapo problema išspręsta po rekristalizavimo prisotintame vandenyje.
tikiuosi, kad ši jūsų minima sistema padės sumažinti spalvą, mano kristalas yra beveik juodas, bet tobulo grynumo.
 

kharpa177

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 7, 2023
Messages
58
Reaction score
20
Points
8
Gal galėtumėte papasakoti, kaip atlikote kristalizaciją?
 
Top