Pagalba projektuojant paprasto tablečių preso mechanizmą

1019er

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2023
Messages
88
Reaction score
46
Points
18
Ei, 👋, man reikia, kad kas nors padėtų man išsiaiškinti, kaip suprojektuoti ir sukonstruoti paprasto CandyLand mini vieno perforatoriaus tablečių preso išstūmimo mechanizmą, panašų į tuos, kuriuos galima įsigyti keliuose kiniškuose iš pardavėjų. Kadangi sunku importuoti visą mašiną, nusprendžiau šią mašiną susikonstruoti pats, nes pats preso dizainas yra gana paprastas, o visos dalys, išskyrus patį tablečių štampą, yra legalios, pigios ir lengvai įsigyjamos. Kaip atlygį tiems, kurie man padėjo, pasidalysiu konstravimo planu kaip viso baigiamojo projekto vadovėliu.
 

Attachments

  • 6LXqAVma7D.jpg
    6LXqAVma7D.jpg
    196.5 KB · Views: 229
  • UeF4vxK5Y7.jpg
    UeF4vxK5Y7.jpg
    57 KB · Views: 198

1019er

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2023
Messages
88
Reaction score
46
Points
18
Ei , man reikia, kad kas nors padėtų man . Pats presas alredy veikia, bet kadangi mašina neturi pagrindo plokštės su padavimo ir išstūmimo mechanizmu, galima gaminti tik pavienes tabletes, nes kiekvieną tabletę iš štampavimo formos reikia išstumti rankomis. Bandžiau išsiaiškinti, kaip atstatyti pagrindo plokštę, bet, deja, negaliu išsiaiškinti konstrukcijos ir kaip atstatyti išmetimo mechanizmą, nes trūksta mechanikos ir (arba) dizaino žinių. Todėl tikiuosi, kad kas nors iš čia esančių man padės išsiaiškinti, kaip suprojektuoti ir atstatyti mechanizmą taip, kaip parodyta nuotraukose. Bandžiau rasti ki programinę įrangą ar kažką panašaus, kad galėčiau suprojektuoti šią dalį, bet negaliu suprasti, kaip tiksliai suprojektuoti mechanizmą, o paskui jį atstatyti iš dalių iš vietinės techninės įrangos parduotuvės. Taigi galbūt gali kartu su manimi tai išspręsti arba nurodyti man kryptį, kaip jį atstatyti.
Kaip atlygį tiems, kurie man padėjo, aš nemokamai pasidalysiu konstrukcijos planu kaip viso baigiamojo projekto vadovėliu, o jūs taip pat nemokamai gausite keletą xanax arba xtc tablečių! Į sveikatą!
 

Mo0odi

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
148
Reaction score
54
Points
28
Turite pirkti iš alibaba, pardavėjas gali siųsti dviem siuntiniais, kad muitinė nesukeltų įtarimų
 

marty€mcfly

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 26, 2023
Messages
34
Reaction score
16
Points
8
Jei kada susidomėsite, taip pat pažįstu vaikiną su konkurencingomis kainomis!

https://imgur.com/a/H8LKmR6
 

Mo0odi

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
148
Reaction score
54
Points
28
Turiu reikalų su pardavėju, jei norite pirkti, padėsiu jums
 

Mo0odi

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
148
Reaction score
54
Points
28
Jei norite sukurti stūmoklį, tai baikite
Laiko ir pinigų švaistymas, nes bandžiau prieš jus ir tai neduos rezultato
 

marty€mcfly

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 26, 2023
Messages
34
Reaction score
16
Points
8
Sveiki, aš esu Marty€mcfly ir norėčiau duoti patarimų. Su tokiais dalykais turiu šiek tiek patirties. Tablečių spaudimo mechanizmas turi nėra toks paprastas, kaip atrodo.

Pradėkite nuo to, kad žinotumėte, ką spaudžiate, nes skiriasi fizinių savybių lūkesčiai farmacijos ar gatvėje gaminamos tabletės. Būdamas, kad tai įmanoma, kad jūsų gaminamos jos atitinka paklausą, remiasi fizine išvaizda klientams.

Tarp dviejų formų, kniedžių ir mechanizmo, kai plokštelės daro spaudimą į du intervalus, reikia toliau suprasti, nes nenorite gaišti laiko.

Paaiškėjo, kad šia mašina ne taip paprasta naudotis💯:
https://imgur.com/a/sTcN7td
 

1019er

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2023
Messages
88
Reaction score
46
Points
18
Dėkui už pagalbą, bet aš nenoriu naujos mašinos, man reikia tik būdo išstumti tabletes iš mano jau veikiančio preso, kurį sukonstravau pats. Kitaip neįmanoma pagaminti daugiau nei 10 tablečių per 30 minučių.
 

1019er

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2023
Messages
88
Reaction score
46
Points
18
Jau turiu veikiantį tablečių presą, tik reikia išsiaiškinti, kaip paspaudus išstumiama tabletė!

Taigi prašau nukreipti mane, kaip atkurti šį paprastą mechanizmą, kaip jis pavaizduotas mano nuotraukose.

Esu tikras, kad tai įmanoma atkurti naudojant 3d spausdintuvą ir arba šiek tiek metalo apdirbimo įgūdžių.

Deja, alibaba nėra pardavėjų, kurie parduotų tik pagrindo plokštę su išstūmimo mechanizmu.

Neįmanoma gauti šią mašiną mesti muitinės, nes ji būtų laikoma pašto skyriuje sumokėti mokesčius arba aš būsiu sugautas, kai bandysiu jį pasiimti.

Taigi mano vienintelė galimybė yra atstatyti tai.

Ar kas nors žino, kaip gauti išmetimo mechanizmo planą?
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Užuot spaudę iš vienos pusės, jums reikės "doughnut" (torus) formos štampų, kai ciklo pabaigoje štampo apačia atitraukiama, o viršutinis strypas išstumia piliulę pro apačią. Geriausias būdas tai padaryti būtų jungiamasis strypas nuo svirties iki kumštelio.
 

1019er

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2023
Messages
88
Reaction score
46
Points
18
Ačiū už patarimą!
Jau turiu dugno formą ir daro, bet dėl dabar naudojamos sąrankos didelėmis pastangomis galiu išstumti tik vieną tabletę.
Turiu įvairių idėjų, kaip įgyvendinti mechanizmą arba bent jau tokį patį kaip jūsų, bet tam man reikia tikslaus plano arba bent jau tikslaus mechanizmo nuotraukos, kad galėčiau išsiaiškinti tikslius išmatavimus arba bent jau tai, kaip ir kokias dalis turiu surinkti ir nusipirkti, kad teisingai sukonstruočiau išstūmimo mechanizmą.
Manau, kad reikia padidinti našumą, kad išstumti tabletes iš formos į viršų.
Taip pat gavau knygą apie tai, kaip gaminami įvairūs piliulių presai, tačiau sunku (bet ne neįmanoma) sukonstruoti mechanizmą.
Geriausia būtų ranka nubraižytas arba dar geriau 3d projektas su tiksliais mechanizmo išmatavimais, kad būtų galima atstatyti kiekvieną detalę.
Tikslas - pagaminti didesnį kiekį tablečių per trumpesnį laiką.
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Įsigykite štampą su skyle, kuri eina per visą ilgį, užblokuokite štampo dugną linijinio solenoido strypu. Svirties eigos pabaigoje įstatykite mygtukinį jungiklį, kuris, kai yra įjungtas (svirtis visiškai į priekį), nieko nedaro, bet kai jį išjungiate (pradedate traukti svirtį atgal), suaktyvėja solenoidas, judindamas strypą aukštyn per štampą ir išstumdamas piliulę. Nereikia gaminti sudėtingų dalių.
 

marty€mcfly

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 26, 2023
Messages
34
Reaction score
16
Points
8
Žinote, kad iš tikrųjų man čia galėtų praversti pagalba? Norėčiau gauti polimero tirpalo, skirto mano tabletėms, formulę. Turiu panavimo mašiną ir purkštuvą / oro kompresorių, bet, man reikia dengiamųjų tablečių skysto tirpalo recepto.
 

1019er

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2023
Messages
88
Reaction score
46
Points
18
Thx už visą pagalbą, bet vis dar turiu išsiaiškinti, kaip atstatyti pagrindo plokštę + išstūmimo mechanizmą, kaip matote mano pirmajame pranešime. Linkėjimai
 

marty€mcfly

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 26, 2023
Messages
34
Reaction score
16
Points
8
Išsitrauksiu pagrindinę lentą ir nufotografuosiu, kad galėtumėte pamatyti matmenis.
 

1019er

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2023
Messages
88
Reaction score
46
Points
18
U ž ką galite papasakoti daugiau?
 
You must log in or register to reply here.
Top