Padėk Dieve! Mano D-Meth eina keistai!!

qwe111

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 25, 2024
Messages
65
Reaction score
5
Points
8
Leidžiau vandenilio chlorido dujas per D-metho ir acetono mišinį ir gavau blizgančius miltelius.
Jis skiriasi nuo hidrochlorido miltelių. Jis panašus į labai smulkų "ledą"!
Noriu gauti metamfetamino hidrochloridą, tada ištirpinti hidrochloridą ir perkristalizuoti, kad gautume didelius kristalus!
Bet aš nežinau, ką padariau ne taip?
Ar dabar galiu šį smulkų ledą ištirpinti vandenyje ir perkristalizuoti?
O gal turiu jį ištirpinti ir įpilti natrio hidroksido, kad gautųsi FB aliejus, o tada tai padaryti dar kartą?
Dieve, kas nors pasakykite, ką man daryti!!!
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
Ar galite parodyti produkto nuotrauką ir atskleisti sintezės metodą? Forume paskelbti kristalizacijos metodai įvairiuose tirpikliuose, įskaitant kristalizaciją vandenyje. Tačiau geriau iš pradžių gauti miltelių, kad būtų galima tai perkristalizuoti.
 

qwe111

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 25, 2024
Messages
65
Reaction score
5
Points
8
Sveiki, pone, noriu sužinoti, ar "ICE" galima tiesiogiai ištirpinti ir perkristalizuoti tirpikliu?
O gal turiu naudoti šarmą aliejui išgauti? Tada padaryti vandenilio chlorido dujas, kad gautumėte metamfetamino hidrochloridą, ir tada jį kristalizuoti į didelius kristalus?
 

qwe111

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 25, 2024
Messages
65
Reaction score
5
Points
8
Sveiki, ponai, tą patį metodą atlikau du kartus ir gavau skirtingus rezultatus!
Pirmasis kairėje yra hidrochloridas, žinau, kad jį galima ištirpinti tam tikroje tirpiklio dalyje ir perkristalizuoti!
Antrasis - tas pats metodas, jis labiau panašus į kristalą!
Noriu sužinoti, ar antrąjį galima ištirpinti tirpiklyje, o tada išgarinti tirpiklį ir gauti didelius kristalus?
 

qwe111

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 25, 2024
Messages
65
Reaction score
5
Points
8
-
 

Attachments

  • C6tjaoRqn3.png
    C6tjaoRqn3.png
    3.4 MB · Views: 29
Top