Padėkite padaryti mda

Tonojogo

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 14, 2022
Messages
7
Reaction score
0
Points
3
Sveiki, draugai, tarkime, turiu safrolo aliejaus, norėčiau sužinoti, kaip galėčiau priartėti prie mda... neturėdamas per daug cheminės įrangos. turiu vakuuminį siurblį ir uždarą nerūdijančio plieno vamzdį... bet neturiu laboratorijos, tai būtų labiau garažo projektas! ! Norėčiau kuo paprastesnio būdo, rezultatas būtų mda ... nesvarbu kristalų dydis iš tikrųjų rezultatas gali būti miltelių pavidalo, jei tai lengviau padaryti !!! Prašau paaiškinti kuo paprasčiau, kad suprasčiau, mano žinios yra bazinės arba jokios!!!
 

chemistrydude

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2022
Messages
74
Reaction score
21
Points
8
Jums reikia pakankamai stiklo indų ir cheminių medžiagų.
 

Tonojogo

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 14, 2022
Messages
7
Reaction score
0
Points
3
Taip, aš galiu lengvai gauti produktus ir stiklus !!! Norėčiau sužinoti, koks būtų greičiausias būdas, būdamas noob šioje srityje ir dirbdamas garaže!!!
 

chemistrydude

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2022
Messages
74
Reaction score
21
Points
8
Gerai gražu, taigi norite safrolo aliejų paversti mda, procesas ne toks sunkus, bet bus pavojingas, nes sintezės proceso toksiškumas.
 

chemistrydude

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2022
Messages
74
Reaction score
21
Points
8
Taigi, į kolbą supilkite safrolo aliejų, į kitą kolbą įmaišykite NaOH (aš iš tikrųjų neturiu supratimo, kiek aliejaus turite, kad žinotumėte, kiek pridėti atsarginės sodos, reikia žinoti, kiek milimetrų turite aliejaus, ir padalyti iš 2, raktinė matematika). Įpylę NaOH, įpilkite vandens (dabar reikia padidinti sodos kiekį 2). Dabar supilkite vandenį, maišykite, kol jis ištirps, įpilkite į aliejų šarminio mišinio, sumaišykite ir kaitinkite aliejų su mišiniu 65*C laipsnių temperatūroje, kai pamatysite, kad atsirado viršutinis sluoksnis, sustabdykite kaitinimą, dabar palaukite, kol mišinys atvės iki kambario temperatūros, kai jis atvės, galite atskirti viršutinį sluoksnį, naudodami švirkštą įpilkite į ąsotį, palaukite 4-7 valandas, kol kristalizuosis, po kristalizacijos įpilkite 50 ml izopropilo alkoholio, kaitinkite maždaug 65*C laipsnių temperatūroje, kai kristalai ištirps, galite nustoti maišyti ir kaitinti, palaukite, kol atvės iki kambario temperatūros, po 6 ar 7 valandų pasirodys kristalai, patikrinkite pH, jei jis ne 5, pagaminkite pH mišinį, įpilkite 50 ml acetono ir 2 ml druskos rūgšties, dabar galite švirkštu įpilti pH mišinio ir tuo pačiu metu sumaišyti, kai pH bus 5, galite filtruoti ir leisti mda išdžiūti.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,735
Points
113
Deals
1
MDP2P turite pagaminti iš safrolo alyvos ir tada redukuoti, kaip aprašyta čia, bet be nitrometano. Gausite MDA.
 

Tonojogo

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 14, 2022
Messages
7
Reaction score
0
Points
3
Chemistrydude
draugas labai ačiū tai paprasčiausia sintezė, kokią esu matęs ... Tikiuosi, kad tai pavyks, pabandyčiau ..rezultatas būtų daugiau grūdelių nei kristalų teisingai?
 

chemistrydude

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2022
Messages
74
Reaction score
21
Points
8
Taip, bet poveikis bus mažiau galingas nei MDA rinkose.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,735
Points
113
Deals
1
Tai nėra MDA sintezės vadovas. Gausite 1-(3,4-metilendioksifenil)-2-chlorpropaną arba mišinį su 3-kloropropropano izomeru. @Tonojogo
 

chemistrydude

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2022
Messages
74
Reaction score
21
Points
8
Taip, bet tai kaip MDMA arba MDA.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,735
Points
113
Deals
1
Ši medžiaga neturi psichoaktyvaus poveikio, esu beveik įsitikinęs. Joje nėra aminogrupės, turinčios afinitetą prie receptorių.
 
Top