Reikia pagalbos Tikiuosi, kad man bus leista rašyti čia naujas forume

chazchaz

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 11, 2022
Messages
9
Reaction score
2
Points
3
Iš esmės turiu 10g- 7abf ir vieną kilogramą braškių atostogų Bandau pagaminti k2 prieskonius savo frends, kurie vis išlenda iš
 
Last edited:

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
u reikia patarimų, kaip purkšti medžiagą ant lapų?
 

chazchaz

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 11, 2022
Messages
9
Reaction score
2
Points
3
taip, turiu 10 g 7abf, bet nežinau, kaip padaryti purškalą lapams, ir ar to užtektų 1 kilogramui braškių lapų? tia
 

DavidDavison2021

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 11, 2022
Messages
25
Reaction score
7
Points
3
Ar bandėte kada nors aiškų ar panašų? turėtų padėti jį gauti ant lapo sumaišius su chem.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Tai priklauso nuo medžiagos kokybės ir jūsų vartotojo. Dėl to parenkama dozė. Nuo 10 g iki 1 kg kažkam gali būti silpna. Lapams mirkyti reikia alkoholio.
 
Last edited by a moderator:

Hatermade

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 4, 2022
Messages
58
Reaction score
17
Points
8
Kaip 7abf apskritai iš tikrųjų veikia. Tai blogiausias chem iv, su kuriuo kada nors teko susidurti, ir jis tikrai nepadeda jums apsvaigti. Sėdžiu ant darbo, kurio negaliu pajudinti, nes jis buvo po draudimo. Kaip man jį suskaidyti ..iv naudojo 4 tirpiklius, bet jis nėra geras su visais 4. Taip pat aš naudoju kai turiu gerų cheminių medžiagų ( 5cl arba 6cl) I gramas per 3 zip.. ir iki. Aš paprastai gaunu 40lbs lapų vienu metu maišyti
 

Hatermade

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 4, 2022
Messages
58
Reaction score
17
Points
8
Pamiršau, kad norėjau jums visiems parodyti gauto 7abf nuotrauką. Ji tiesiog liūdna. Labiau primena ryžių gėlę. Smh
 

Attachments

  • Fmoi12a0wW.png
    Fmoi12a0wW.png
    2.3 MB · Views: 539
  • ZedNWUpaiD.jpg
    ZedNWUpaiD.jpg
    1.2 MB · Views: 475
  • NGYogLQ1Jb.jpg
    NGYogLQ1Jb.jpg
    754.1 KB · Views: 486

DavidDavison2021

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 11, 2022
Messages
25
Reaction score
7
Points
3
Neradau jokių gerų cheminių medžiagų po draudimo. Jei jūsų dabartinis ryšys neturi "naujo gero šūdo", žmonės, kurie sako, kad turi, taip pat neturi. Praradau tiek daug pinigų, jei būčiau buvęs Vegase, jie būtų davę man penthouse comp savaitei!
 

DavidDavison2021

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 11, 2022
Messages
25
Reaction score
7
Points
3
NIEKAS jums gerai neišbandys. visa tai yra šiukšlės. šioje svetainėje yra krūva žiūrinčių ppl ir nedaug chemikų, kurie iš tikrųjų ką nors gamina. Man nepavyko nieko padaryti...
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Ar tai bandymas perkristalizuoti, ar kaip? Papasakokite mums išsamią informaciją, pasistengsime padėti.
 

Hatermade

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 4, 2022
Messages
58
Reaction score
17
Points
8
Taip, prarastų pinigų suma yra didžiulė, dabar išleidau turbūt apie 22 000 JAV dolerių, bandydamas surasti naują patikimą šaltinį savo žmonėms, dabar aš neturiu pinigų. Ėmiau viską bandydamas išgyventi dėl manęs. Paskutinis dalykas, kurį užsisakiau, buvo vaikas, ir aš gavau tik vieną vaiko dalį, kita dalis buvo paimta pašte už apgaulingą pašto siuntimą, o dabar aš tiesiog prisukamas
 

Hatermade

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 4, 2022
Messages
58
Reaction score
17
Points
8
Na, o aš tą cheminę medžiagą suskirsčiau į kelias skirtingas dalis, kad galėčiau ją išbandyti su skirtingais tirpikliais Naudojau visus man prieinamus tirpiklius, išskyrus eterį. Nė vienas iš tirpiklių tos cheminės medžiagos nesuardytų ( pagal išvaizdą) be didelio darbo, kad jai išgaravus man vis tiek liktų visa tai, todėl ji niekada nebuvo 100 proc.
 

Hatermade

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 4, 2022
Messages
58
Reaction score
17
Points
8
Atrodo, kad jis visiškai ištirptų ir tada visa ta medžiaga, kuri buvo toje keptuvėje, išgaravusi liktų dugne, taigi žinote, aš netikiu, kad tai apskritai kažkas, kai kurie žmonės sako, kad tai veikia vieną iš receptorių bla bla bla bla, bet aš tikrai nuoširdžiai manau, kad tai tiesiog pyrago tešla ryžių miltai kažkas panašaus, aš netikiu, kad tai kažkas, tik klastotė
 

Hatermade

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 4, 2022
Messages
58
Reaction score
17
Points
8
Taip. bandžiau everclear, 100% acetoną ir etilo alkoholį.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Jei jis niekur neištirpo, greičiausiai tai yra šiukšlė. Kinijoje buvo ribojama net tarpinių, jei reagentų imsite Kinijoje, tai tik visam sintezės ciklui.
 
Last edited by a moderator:

goodrc9

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 30, 2022
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
galite išbandyti 6fa miltelius, stipresnius nei 7abf
 

hgfhgjkh

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 23, 2021
Messages
10
Reaction score
7
Points
3
Ar geriau, jei purškiama ant damianos / mamiliarijų lapų
 
Top