PAGALBA SAUGOS AVARINĖ SITUACIJA

the-pope

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 14, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Turėtume turėti specialią temą, skyrių ar ką nors panašaus, skirtą nenumatytiems atvejams, pavyzdžiui, netyčia sumaišiau _ su _ ir _ atsitiko. Ar kas nors gali man patarti, kaip neutralizuoti _ ... ir t. t.

Šiuo tikslu leiskite pasidalyti su jumis patirtimi, kurią šiuo metu išgyvenu ir, tikiuosi, ėmiausi tinkamų veiksmų jai išspręsti.

Turėjau HCl tirpstantį cinko metalo gabalėlį. Viskas vyko pagal planą... Tada radau dar keletą gabalėlių to, ką MANIAU, kad tai cinkas, bet iš tikrųjų greičiausiai tai buvo aliuminis.

Sumaišius (ant karštos plokštelės) atsirado mėlynos putos ir chloro kvapas.

Neutralizavau vandeniu ir soda... tikiuosi...

Bet koks indėlis yra sveikintinas.
 

xoxo2.0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
95
Reaction score
163
Points
43
bus vėlu, kol gausite kokios nors naudingos informacijos tai tik sumažins forumo naudingumą, o jei forumo chemikai yra prisijungę, galite susisiekti su jais asmeniškai, jie yra patikimi ir jų aptarnaujami.
 

ElementalEnigma

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 8, 2023
Messages
20
Reaction score
10
Points
3
Dirbant su natrio hidroksidu atlikus NaBH4 redokso tyrimą. Dirbdamas pastebėjau, kad pirštinė prisipildė vandens. Manau, kad pirštinės viduje esantis vanduo galėjo būti užterštas kažkokiu nabh4 arba naoh. Mano rankos atrodė šiek tiek panašios į tas, kurios būtų po per ilgo buvimo baseine. Pasistengiau jas nuplauti ir baigęs darbą ilgai prausiausi po dušu.
Po kelių dienų rankų oda pradėjo luptis ir dabar mano rodomosios rankos viršus atrodo taip, tarsi būčiau nusideginęs ant įkaitusio paviršiaus. Apskritai mano pirštų galiukai šiek tiek nutirpę, o jų tekstūra labai lygi. Ar dėl to turėčiau susirūpinti, ar tai praeis savaime?
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
330
Reaction score
276
Points
63
Tai kurį laiką gali būti labai skausminga, pagrindo nudegimai yra vidutiniški, tačiau nieko, ką dabar galima padaryti, išskyrus nuskausminamųjų vaistų vartojimą. Reikėjo pusvalandį ar ilgiau pamirkyti ranką atskiestoje acto arba citrinos rūgštyje, kad neutralizuotumėte dar esančią bazę, dabar jau per vėlu, tik dėl ateities.
 
Top