Question Pagalba A-PHP sintezei

islandgato

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 30, 2023
Messages
7
Reaction score
2
Points
3
Ei, vaikinai, tikiuosi, kad viskas gerai !

Ar kas nors gali man padėti su A-PHP sinteze? Žmonės sako, kad tai labai lengva padaryti per A-PVP sintezę.

Turiu tiekėją, kuris jau padarė 2-bromo-1-fenilheksan-1-ono, pirrolidino, etilo acetato ir druskos rūgšties

Ar turėčiau vadovautis tik A-PVP sintezės aminavimu?

Maloniai prašau man padėti, turėtume augti kartu 🙏
 

10101010

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇹
Joined
Jun 5, 2024
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
.man taip pat reikia PRODUCE A-php ar turite ingredientų receptą?
 

loadingST

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
Sep 10, 2023
Messages
98
Reaction score
64
Points
18
Galiu su ypatingu rūpestingumu padėti suprasti mintis, nurodyti, ką pirkti, ir padėti visoje sintezėje (reikia nusipirkti heksanofenono, halogenato, aminato), žinoma, mokamai, bet shoud tell everythink thry need is on the forum already :)
 

10101010

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇹
Joined
Jun 5, 2024
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
.bet ne tik tai, kad turiu nusipirkti visa kita, kaip gaminti, atsiųsti ingredientų sąrašą iš viso tada padėti man gamyboje
 
View previous replies…

loadingST

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
Sep 10, 2023
Messages
98
Reaction score
64
Points
18
Pirkite Heksanofenonas, Bromas, Pirolidinas, Stiprus maišytuvas (3600rpm) ir kaitinimo plokštė ant jo, natrio tiosulfatas, natrio karbonatas, etilo acetatas, 2L kolba ir kondensatorius ir druskos rūgštis, acetonas, izopropanolis viskas, ko jums reikia, daugiau pagalbos galite wrime mane messege, bet mano mokama yra brangus, todėl jums reikia duoti man šiek tiek mokesčių, turiu gerą dieną :)
 

10101010

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇹
Joined
Jun 5, 2024
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
.ar tik šių ingredientų man reikia? Ar man nereikia pirkti nieko daugiau? Ir kaip jį paruošti? Man reikia vaizdo įrašo arba vadovo
 

loadingST

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
Sep 10, 2023
Messages
98
Reaction score
64
Points
18
Norite tikėkite, norite ne, bet aš paaiškinu taip, kad beždžionė galėtų to išmokti, nesijaudinkite, im gona labai greitai išeis atostogų, todėl jei atsiųsite man mokestį dabar, gausite 50 % nuolaidą
 

10101010

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇹
Joined
Jun 5, 2024
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
ok šį receptą su šiais stiklainiais, kiek galima pagaminti vieną kartą 1K? norėjo bent 2K kepinio
 
Top