Čia pateikiami praktiniai paaiškinimai apie kitą gyvenimą, žmogaus gyvenimo tikslą, filosofinius / religinius faktus, teorijas ir kt.

aksim

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 20, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Praktinis paaiškinimas ( pavyzdys ) :- `Visų pirma, ar galite man papasakoti kiekvieną sekundės detalę nuo to laiko, kai gimėte? ( man reikia kiekvienos sekundės detalės ??, kad ką - ką galvojote ir darėte kiekvieną sekundę )

ar galite man papasakoti kiekvieną savo `1 pigiausią minutę arba visą valandą, dieną, savaitę, mėnesį, metus ar visą gyvenimą?

jei negalite man papasakoti apie šį gyvenimą, tai kokių turite įrodymų, kad nepamiršote savo praeities ir kad nepamiršite šio dabartinio gyvenimo ateityje ?

tai Faktas, kad Aukščiausiasis Viešpats Krišna egzistuoja, bet mes neturime tokio intelekto, kad jį suprastume.
taip pat yra kitas gyvenimas. ir aš jau įrodžiau, kad joks mokslininkas, joks politikas, joks vadinamasis protingas žmogus šiame pasaulyje negali suprasti šios Tiesos. nes jie įsivaizduoja. ir jūs negalite įsivaizduoti, kas yra dievas, kas yra dievas, kas yra po gyvenimo ir pan.
_______
Pavyzdžiui, jūsų tėvas egzistavo prieš jums gimstant. jūs negalite sakyti, kad prieš jums gimstant jūsų tėvas neegzistavo.

Taigi jūs turite paklausti motinos: "Kas yra mano tėvas?" Ir jei ji atsako: "Šis ponas yra tavo tėvas", tada viskas gerai. Tai paprasta.
Priešingu atveju, jei jūs atliekate tyrimą: "Kas yra mano tėvas?", ieškokite visą gyvenimą; niekada nerasite savo tėvo.

( dabar gal... gal jūs pasakysite, kad aš ieškosiu savo tėvo pagal D.N.A., arba įrodysiu tai nuotraukomis, arba daugeliu kitų dalykų, kuriuos gausiu iš savo motinos, ir įrodysiu, kad kas yra mano tikrasis tėvas.{ Taigi jūs turite tikėti autoritetu. kas yra tas autoritetas? ji yra jūsų motina. jūs negalite reikalauti jokių nuotraukų, D.N.A. ar daugelio kitų dalykų be autoriteto ( arba jūsų motinos ).

Jei parodysite D.N.A., nuotraukas ir daugelį kitų įrodymų, gautų iš kitų moterų, o ne iš savo motinos, kam tada tie įrodymai reikalingi?} )

taip pat turite vadovautis tikru autoritetu. "Kad ir ką Tu pasakytum, aš tai priimu." Tada neliks jokių sunkumų. Ir Tave priima Devala, Narada, Vyasa, ir Tu pats kalbi, ir vėliau visi akarjos priėmė. Tada aš seksiu paskui.
Aš turėsiu sekti didžiosiomis asmenybėmis. Dėl tos pačios priežasties motina sako: šis ponas yra mano tėvas. Štai ir viskas. Baigti reikalą. Kur yra būtinybė atlikti tyrimus? Visi autoritetai pripažįsta Krsną, Aukščiausiąjį Dievo Asmenį. Jūs jį priimate; tada jūsų ieškojimai po Dievą yra baigti.

Kam jums gaišti laiką?
_______
viskas, ko jums reikia, tai išgirsti iš autoriteto ( to paties kaip motina ). o aš išgirdau šią tiesą iš autoriteto Šrilos Prabhupados, jis yra mano dvasinis mokytojas.
Aš nekalbu apie visus šiuos dalykus iš savęs.
___________

šiame pasaulyje nė vienas `1 negali būti Taikos pilnas. tai yra visas Faktas.

nes mes visi šiame pasaulyje kenčiame nuo 4 problemų: ligos, senatvės, mirties ir gimimo po gimimo.

Pasakykite man, ar jūs tikrai esate laimingi? negalite būti laimingi, jei ignoruosite šias 4 pagrindines problemas. tada vis tiek būsite priversti gamtos.
___________________

Jei tikrai norite būti laimingi, laikykitės šių 6 dalykų: jokių neleistinų svaigalų, jokio gurkšnojimo, jokių d. kilimų (jokios arbatos ir kavos), jokio mėsos valgymo (jokių svogūnų ir česnakų).

5 dalykas - kad ir ką valgytumėte, pirmiausia paaukokite tai Aukščiausiajam Viešpačiui Krišnai. ( jei žinote, kas yra Guru parama-para, tuomet siūlykite jiems maistą ne tiesiogiai Aukščiausiajam Viešpačiui Krišnai )

ir 6. "Pagrindinis dalykas" - turite giedoti "hare krišna hare krišna hare krišna krišna krišna hare hare hare hare rama hare rama hare rama hare hare hare hare".
_______________________________
Jei negalite laikytis šių keturių dalykų: jokių neleistinų lytinių santykių, jokio grobio, jokių kilimėlių, jokio mėsos valgymo, nesijaudinkite, bet labai svarbu giedoti šį šventą vardą ("Harė Krišna Maha-Mantra").

Giedokite "hare krišna hare krišna krišna krišna krišna hare hare hare hare rama hare rama hare rama hare hare hare" ir būkite laimingi.

Jei vis dar netikite manimi, tuomet 5 min. giedokite bet kurį kitą vardą ir 5 min. giedokite šį šventąjį vardą, ir pamatysite poveikį. pažadu, kad tai veikia. kasdien giedokite bent 16 ratų (kiekvienas ratas po 108 karoliukus) Harė Krišna maha-mantros.
____________
Čia nėra Šventųjų knygų citatų, asmeninės patirties, tikėjimo ar tikėjimo klausimo. aš sutinku, kad kartais tikėjimas taip pat yra aklas. Čia jau yra Praktinis paaiškinimas, kuris jau įrodė, kad kiekvienas`1 kitas šiame pasaulyje yra ne kas kita, kaip Užimtas kvailys ir visiškas idiotas.
_________________________
Šaltinis (-iai): A:
Kiekvienas `1 jau yra aklas šiame pasaulyje, ir jei seksite paskui kitą akląjį, tuomet abu įkrisite į duobę. todėl stenkitės sekti tuo žmogumi, kuris turi dvasines akis, galinčias nukreipti jus tikruoju teisingu keliu. (mano autoritetas ir vadovas yra mano dvasinis mokytojas Šrila Prabhupada).
_____________
Jei norite pamatyti Tikrąją žmogaus gyvenimo paskirtį, žiūrėkite šią nuorodą: ( triple w ( d . o . t ) asitis ( d . o . t ) c . o . m {Pažymėkite ją })
perskaitykite ją visą. ( tik šios knygos skaitytojams pažadu, kad jie {jis} gaus visus atsakymus, kuriuos nori sužinoti apie tai, kodėl esu šiame materialiame pasaulyje, kas esu, kas nutiks po šio gyvenimo, kas yra geriausias dalykas, dėl kurio žmogaus gyvenimas taps tobulas, ir kas yra žmogaus gyvenimo tobulumas. Žmogaus gyvenimo tikslas nėra gyventi kaip gyvūnas, nes kiekvienas žmogus šiuo metu daro keturis dalykus: miega, valgo, mylisi ir bijo. žmogaus gyvenimo tikslas yra išsilaisvinti nuo gimimo po gimimo, senatvės, ligų ir mirties.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Labai įdomus skaitinys!
 
Top