Question Sveiki, esu čia naujas ir noriu importuoti vaistus į Šri Lanką

Kiker

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Oct 5, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Esu čia naujokas ir ieškau, kur galėčiau importuoti narkotikus (kokainą, LSD, marihuaną ir kt.) į šri lanką. noriu sužinoti, ar tai įmanoma, o jei įmanoma, kaip galėčiau pradėti?
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
473
Reaction score
239
Points
43
Deals
1
Viskas įmanoma, jei tik užsibrėšite 😃 jums reikės kontaktų ir plano, kaip importuoti prekes, taip pat BB forume neturime susitikimų politikos, todėl pirkti galima tik per sąlyginio deponavimo sistemą, o siųsti didelius užsakymus paštu ne visada yra gera idėja, kai kurie pardavėjai, priklausomai nuo vietovės, atlieka "mirusius lašus".

pasižiūrėkite forumo skiltyse, ten yra daugybė informacijos apie pirkimo ir pardavimo logistiką ir pan.
 

Kiker

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Oct 5, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Dėkojame,
kaip pradėti, Jei noriu įsigyti tik nedidelį kiekį (Kad susipažinčiau su šiuo procesu), koks bus geriausias pasirinkimas? Kaip rasti patikimų svetainių, kuriose galėčiau užsisakyti nedidelį kiekį?
 

India

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Jan 1, 2024
Messages
6
Reaction score
5
Points
3
Jo lengva Šri Lanka PM man
 

cylencia

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Jul 30, 2024
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
id sako, kad geriausia yra auginti piktžoles ir importuoti skirtukus, pamirškite kitus dalykus, kol įsitvirtinsite.
Tabs dėl jų dydžio palyginti lengva kontrabanda, jei turite gerą vaikiną, jis gali net atsiųsti knygų
 
Top