kaip išgauti iš loratadino ir pseudoefedrino tablečių?

caydiantak

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Jan 22, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
radau pseudoefedrino (daug daugiau)loratadino (5mg) tablečių savo šalyje. Kaip iš jų pagaminti pseudoefedrino druską?
 

emanuel852

Don't buy from me
New Member
Joined
May 10, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
h

Sveiki, ar turėjote sprendimą? Turiu tą pačią problemą
 

hacke8

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 26, 2024
Messages
117
Reaction score
31
Points
28
Loratadinas netirpsta vandenyje. Galite naudoti etanolį arba metanolį tabletėms mirkyti, jas filtruoti ir išfiltruoti kai kurias etanolyje netirpias priemaišas. Išgarinus etanolį, įpilkite distiliuoto vandens ir filtruokite. Loratadinas netirpsta vandenyje. Išfiltruotas skystis sureguliuojamas iki šarminio ph10+, ekstrahuojamas, išdžiovinamas ir dujiniu vandenilio chloridu. Filtruoti.
 

emanuel852

Don't buy from me
New Member
Joined
May 10, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Sveiki, bet man reikia atskirti loratadiną nuo pseudoefedrino, loratadinas netirpsta vandenyje, taip pat ir pseudoefedrinas.
Todėl nežinau, kaip tai padaryti
 
View previous replies…

hacke8

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 26, 2024
Messages
117
Reaction score
31
Points
28
Jūs neįsigilinote į mano atsakymą. Efedrinas tirpsta vandenyje ir etanolyje. Lorata netirpsta vandenyje. Išgarinus etanolį, įpilkite vandens ir filtruokite, ir loratadinas liks ant filtro plakinio.
 

emanuel852

Don't buy from me
New Member
Joined
May 10, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Puikus jūs esate krekingo bičiulis mano paskutinis klausimas - ar leisti etanoliui garuoti stiklinėje virš šilumą skleidžiančio degiklio?
 

hacke8

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 26, 2024
Messages
117
Reaction score
31
Points
28
Čia nėra jokio refliukso. Pakanka etanolį garinti esant normaliam slėgiui. Tačiau ne per sausas, nes jį nelengva ištirpinti įpylus vandens. Tai geriausia kaip maistingas dirvožemis.
 
Top