Kaip rasti propofolį?

Jrichards

Don't buy from me
New Member
Joined
May 30, 2022
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Ar kas nors galėtų nurodyti man tinkamą kryptį?
 

Jrichards

Don't buy from me
New Member
Joined
May 30, 2022
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Ar šaltinis yra viršutinė, ar apatinė nuoroda?
 

Jrichards

Don't buy from me
New Member
Joined
May 30, 2022
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Ar šaltinis yra viršutinė, ar apatinė nuoroda
Be to, gal žinote, kur galėčiau rasti žmogų arba pokalbių kambarį, kuriame galėčiau rasti ką nors, kas galėtų tai administruoti. Man reikia ketamino dėl ptsd, bet turiu sunkų traukulių sutrikimą. Man reikia šio propofolio su juo.
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Jūs tai padarysite. Tai tikrai paprasta, pradedant nuo fenolio ir vėliau trijų etapų reakcijos, naudojant tik OTC reagentus.
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Tačiau dėl naudojimo: ar jūs išprotėjote? PATYS NESIŽAVĖKITE PROPOFOLIU.
Tai į veną leidžiamas anestetikas, kuris, kaip ir visi anestetikai, išskyrus ketaminą, slopina jūsų kvėpavimą ir kraujospūdį. Jei kas nors raminamas propofoliu, reikia nuolat stebėti kraujospūdį ir deguonies kiekį kraujyje. Priešingu atveju jis gali lengvai jus nužudyti. Arba, dar blogiau, sukelti rimtą smegenų traumą, galinčią paversti jus daržove bet kokiam likusiam varganam gyvenimui.
Nuo propofolio mirė Maiklas Džeksonas, o jam jį suleido gydytojas. Šiaip ar taip, gydytojas buvo nenaudingas, korumpuotas asilas, bet vis dėlto.

Be to, kodėl, po velnių, turėtumėte naudoti propofolį nuo traukulių? Tam yra puikių, saugių benzodiazepinų. Kuriuos galima vartoti per burną. Propofolis skirtas tik i.v. ir yra lipidų emulsijos pavidalo.
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
O jei rimtai, jei turite tikrą sveikatos sutrikimą, nesigydykite. Tiesiog nesigydykite. To nedaro net gydytojai. Kreipkitės profesionalios medicininės pagalbos, užuot googlinę vaistus, kurių nesuprantate, kaip naudoti ar patvirtinti.
 
Top