Question Kaip kokainą paversti skysčiu, kad jį būtų galima gabenti į JAV

beyonder

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 23, 2022
Messages
5
Reaction score
2
Points
1
Sveiki visi,

Mano geriausias draugas gyvena Kolumbijoje ir bandome paštu eksportuoti jų didžiausią eksportuojamą kokainą. Nenorime įtraukti kitų asmenų, todėl ketiname pasinaudoti paštu, kad pašalintume atsakomybę. Jei kas nors ar žmonės galėtų pateikti pamoką, kaip ištirpinti į gabenimui skirtą skystį ir kaip atkurti, būčiau dėkingas ir taip pat galėčiau parodyti savo dėkingumą. Aš ketinu tai padaryti niekas nesutrukdys mums pabandyti, todėl prašau padėti mums būti kuo saugesniems. Ačiū
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Kokainas visiškai tirpsta... spėkite ką? Vandenyje. Problema išspręsta.
 

beyonder

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 23, 2022
Messages
5
Reaction score
2
Points
1
Taip, žinau, kad jis tirpus vandenyje, bet ar yra geresnė alternatyva ir dar reikia proceso, kaip jį paversti atgal į miltelius.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Bet kuriuo atveju turite jį paversti kietuoju.
 

beyonder

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 23, 2022
Messages
5
Reaction score
2
Points
1
Nemanau, kad gerai paaiškinau, ko man reikia:

1. Ištirpinkite kokainą tirpiklyje, kad galėtumėte laikyti skystoje būsenoje
2. Pervežti iš Kolumbijos
3. Paversti jį atgal į miltelius

Komentuokite, jei žinote, kaip tai padaryti
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Ponas @MadHatter jau atsakė jums. Tiesiog ištirpinkite vandenyje. Tada išgarinkite vandenį ir gaukite atgal kokaino miltelius.
 

beyonder

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 23, 2022
Messages
5
Reaction score
2
Points
1
Gerai išgarinti jį kaip. Supilti į puodą ir pastatyti ant viryklės?
 

aaronstevens

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 18, 2022
Messages
67
Reaction score
126
Points
33
Deals
16
Ar yra kokia nors galimybė pašalinti vandenį iš kokaino vakuuminiu būdu filtruojant Buchnerio kolboje arba Nutsche's filtre?
 

beyonder

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 23, 2022
Messages
5
Reaction score
2
Points
1
Todėl esu čia, kad suprasčiau, kaip turėčiau tai padaryti. Patikrinsiu šiuos pasiūlymus ačiū
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Šiam klausimui taip pat galite naudoti rotacinį garintuvą. Vakuumas ir nedidelis kaitinimas padeda tai padaryti greičiau.
 

MagikalFlashTrax

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 24, 2021
Messages
10
Reaction score
8
Points
3
hey guyz buvau 2 mėnesį Medeljine ir taip pat turiu gerų amigos ten, bet skystis yra kvailas!!! Jie dukart tikrina bet kokią pašto siuntą skystu pavidalu...
Ko man reikia, tai ištirpinti jį vandenyje ir įdėti vandenį į drabužius, bet klausimas, kaip man jį gauti atgal? Aš galiu ištirpinti bazę arba chlorhidratą... bet koks
 

Curiousonion

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 29, 2022
Messages
190
Reaction score
67
Points
28
Visi šie metodai, apie kuriuos čia diskutuojate, buvo išbandyti prieš daugybę amžių ir dabar muitinė apie juos žino, todėl sėkmės siunčiant skysčius iš Kolumbijos ir apgaunant muitinę, kad ji manytų, jog importuojate vandenį.
 

Zan444

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2022
Messages
62
Reaction score
19
Points
8
Parašykite man, kad esu profesionalas. Taip pat žinau, kaip sugrąžinti blizgesį ir struktūrą.
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Turite naudoti kuo daugiau pirminio pluošto, prarasite daug produkto, jei mazterialas bus dėvėtas ar net apdorotas daiktais, kad parduotuvėje išliktų šviežias kvapas. kitas dalykas - jūsų produktas kristalizuosis esant žemesnei temperatūrai, todėl bus akivaizdu, kad yra kažkas įtartino. Turėkite omenyje, kad jūsų išvykimo ir paskirties vietos gali būti šiltos, daugiau nei 20 C, bet krovinių skyriuje temperatūra gali nukristi iki 5 C, priklausomai nuo lėktuvo.Tačiau šis metodas apskritai yra silpnesnis už tamponų testus, nes parodymai bus į kairę, į dešinę ir į vidurį.

Šiam tikslui vienoje knygoje skaičiau, kad gerai tinka popierius, pamirkytas impregnuojamosios medžiagos konc. tirpalu, leiskite išdžiūti, priklausomai nuo sąlygų pakartokite kelis kartus, labai lengvai išlyginkite, kai jis išdžiūsta, atrodo kaip mėta. tada visas popierius dedamas į šiltą vandenį, maišomas, kol susidaro tirščiai, tirščiai filtruojami ir, pasirinktinai, vėl mirkomi ir regeneruojami.Nesu tikras, ar tai taikoma kokainui, bet su fenilaminais iš šio etapo galima išgarinti šiek tiek vandens, bazifikuoti, ekstrahuoti tirpikliu , džiovinti, nusodinti. šioje knygoje skaičiau, kad vaikinas skrido su maždaug 5 g ES vidaus, net buvo atitrauktas į šoną patikrinti ir nebuvo jokių problemų, bet gal jam tiesiog pasisekė.
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Nusipirkite maždaug 200 litrų dydžio žuvitakį.

Ištirpinkite 4 kg gryno kokaino.

Gabenkite jį per šalies linijas, nepamirškite į akvariumą įdėti auksinių žuvelių, kad jis atrodytų legalus!

Jei muitininkams bus įdomu, kodėl žuvytės pupytės rinkosi, tiesiog pasakykite, kad jos turi Xanax receptą dėl šaltojo karo laikų potrauminio streso.

Klausimai!???

Išdrįskite paneigti mano teoriją apie žuvų akvariumą!
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Man patinka žuvies metodas!
bet, išskyrus tai, nesuprantu kokso tirpinimo vandenyje prasmės. Nėra panašu, kad jis apgaus kokius nors šunis. Geriau viską supakuoti į vakuumines pakuotes.
 

Jjjiii25

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 29, 2022
Messages
7
Reaction score
2
Points
3
Taip, didžiausios sėkmės naujame darbe (rimtai), bet vandenyje ištirpintas ir paštu išsiųstas kokainas tikriausiai baigsis federaliniu nuosprendžiu. Neskubėkite ir pergalvokite savo verslo modelį. Esu beveik įsitikinęs, kad galite sugalvoti ką nors geresnio.
 
Top