Kaip teisingai išdėstyti LSD?

Solros

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 19, 2021
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Sveiki visi, esu LSD entuziastas ir netrukus pats bandysiu dėti LSD skirtukus, kad sumažintų išlaidas ir padidintų atsargas, o kartu būtų galima pasiūlyti kokybiškų ir skirtingų atspaudų, dėl kurių, mano nuomone, LSD yra dar didesnis. Žinau apie tūrinį dozavimą ir visa kita, bet man įdomu, kaip teisingai sudėti tabs, nes internete mačiau įvairių dalykų, vienas iš jų - su lašais, kurie man atrodo neįtikėtinai neveiksmingi, taip pat mačiau, kad žmonės naudoja didelio grynumo etanolį arba degtinę, bet ar tai nepaliks tab skonio? ar yra kokių nors pakaitalų, nes visi žinome, kad tabs neturėtų turėti jokio skonio. Noriu mokytis ir galiu sau leisti pabandyti pats ir nepavykti, bet mieliau užduočiau savo klausimą ir gaučiau konkretų atsakymą, iš kurio galėčiau pasimokyti, galbūt kokį nors tinkamą vadovą. Kas turite tinkamų žinių, ar galite parašyti vadovą, kaip tinkamai dozuoti 100 g tablečių ant, tarkime, 900 tab. lapo, kuris yra 7,5x7,5x colių dydžio. Kokią medžiagą turėčiau naudoti, ar turėčiau naudoti kažką panašaus į etanolį, ar galiu jį pakeisti kokiu nors grynu vandeniu? Ar etanolis paliks alkoholio skonį?
 
Joined
Jul 25, 2021
Messages
193
Reaction score
296
Points
63
Priklausomai nuo to, ką ketinate impregnuoti, kurį laiką gali likti etanolio pėdsakų. Tačiau yra didelė tikimybė, kad etanolis visiškai išgaruos.

Degtinėje gali būti kvapiųjų medžiagų, kurios paliks skonį.

Impregnavimui geriau tinka vanduo, nes jis yra beskonis ir bekvapis, tačiau kai kuriais atvejais tinka ir etanolis.
 

Grand Poobah

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 23, 2021
Messages
15
Reaction score
3
Points
3
Kai kurios L versijos nesuyra vandenyje. Pirmiausia atlikite bandymą su nedideliu kiekiu.
Kadaise buvo levandų, jos nesuyra vandenyje.
 

madmoney69

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 29, 2022
Messages
161
Reaction score
156
Points
43
900 X100uq = 90mg xtal 900 tab. jums reikia 900 tab.
naudokite degtinę be skonio, nemirkykite, nes ji pasiskirstys net nesudarant stipresnių ir silpnesnių skirtukų tame pačiame lape.
Jei norite gerų rezultatų ir neturite daug xtal eksperimentams, tai darykite pipetėmis (pipetėmis, bet galite reguliuoti kiekį vienu paspaudimu) po vieną, jei norite gerų rezultatų ir neturite daug xtal.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Švarus arba denatūruotas alkoholis. Jam išgaravus, neliks skonio pertekliaus. Dabar dozių paskirstymas dideliais kiekiais gamyboje: Į indą su žinomu pasirinkto tirpiklio kiekiu įdedame visą dėmę. Paimame bloterį, sukrečiame lašus į indą ir išmatuojame, kiek tirpiklio liko. Visos operacijos atliekamos labai šaltoje patalpoje, kad būtų išvengta perteklinio garavimo. Išmatavę gauname skirtumą - tirpiklio kiekį, kurį sugėrė bloteris. Toliau ruošiame norimos koncentracijos tirpalą - dozių skaičių (kiek turime kvadratėlių) prilyginame gautam tirpiklio kiekiui. Taigi galima paimti didelį indą ir greitai "įkrauti" tūkstančius dozių. Jei reikia išsamesnės informacijos, rašykite.
 
Last edited by a moderator:

chinacat

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 8, 2022
Messages
20
Reaction score
5
Points
3
Švari degtinė tam puikiai tiks. Kaip pataria "Williams", pirmiausia išsiaiškinkite, kiek tirpiklio sugeria jūsų skirtukai, tada paruoškite tirpalą. Sumaišykite xtal su dh20 inde, kuriame jį gavote. Man patinka naudoti švirkštą ir tirpalą užtepti ant kiekvienos bloterio eilės vertikaliai, paskui horizontaliai... Bloterio popierius tolygiai sugeria tirpalą.
 

DeepSpace9

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 15, 2022
Messages
12
Reaction score
1
Points
3
Degtinė ir švirkštas. 10 ml degtinės 0,1 g adatos, puikiai tiks puslapiui. Leiskite jai ištirpti, tada įstrižai perbraukite švirkštu iš vieno kampo į kitą. (Iš apačios į viršų)
 

BLVST

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 25, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Girdėjau, kad acetonas tolygiai pasiskirsto ir švariai garuoja su 14lb akvareliniu popieriumi.
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Man labai įdomu stebėti šią diskusiją. Dar devintajame dešimtmetyje buvau įtikintas, kad LSD buvo maišomas su strichnino tirpalu, kad lengviau prisijungtų prie popieriaus. Koks buvau neišmanėlis ir naivuolis :)
(Tai man niekada netrukdė tuo mėgautis...)
 

TotalSynthesis

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 17, 2022
Messages
82
Reaction score
46
Points
18
skamba kaip DEA propaganda... :D
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Šiuo metu skaitau Tomo Šroderio (Tom Schroder) knygą "Rūgšties testas: kaip drąsi psichonautų grupė iš naujo atrado LSD, MDMA ir kitų psichodelinių narkotikų galią gydyti priklausomybę, depresiją, nerimą ir traumą" ("Acid Test: How a Daring Group of Psychonauts Rediscovered the Power of LSD, MDMA, and Other Psychedelic Drugs to Heal Addiction, Depression, Anxiety, and Trauma ").
Jis pasakoja apie tai, kad Rickas Doblinas, Michaelas Mithoeferis ir būrys kitų kovojo su DEA, kad būtų leista naudoti šiuos galingus psichodelinius narkotikus
terapijoje.
Jis aptarė daugelį DEA/Regano eros anti-LSD propogandos, kuri buvo skleidžiama.
Nors strichninas nebuvo paminėtas, apie daugelį kitų dalykų, kurie buvo paminėti, buvau girdėjęs kaip apie galimą mano mėgstamos pramogos poveikį.
Gyvenau Pietų Afrikoje, todėl ta šūdina propoganda buvo paplitusi visame pasaulyje.
Skylės smegenyse, vos vienas kitas smūgis galėjo baigtis, žmonės luposi odą, nes manė, kad yra apelsinai, žmonės šokinėjo nuo balkonų, įsitikinę, kad gali skraidyti. Noriu pasakyti, kad visas šis šūdas mane išgąsdino prieš pirmąją kelionę (1988 m. purpurinis omas). Po to man viskas buvo gerai, žinojau, ką rūgštis man padarė.
 

TheShocker

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 21, 2022
Messages
11
Reaction score
10
Points
3
aš buvau patyręs tą patį inmpression. 90-aisiais vartojau daug rūgšties ir visada turėjau stuburo trūkčiojimus kelis mėnesius po svaigalų. kartą gydytojas man pasakė, kad tai buvo nuo cheminių medžiagų, kurios nebuvo tinkamai išvalytos iš lsd, kurį buvau vartojęs. hmm.
 

Cypherdelic

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 14, 2022
Messages
10
Reaction score
3
Points
3
Taip pat buvo smalsu, taip, tai galima daryti su atskira pipete, bet dabar suprantu, kad bloterinis popierius vis tiek gana tolygiai paskirsto skystį.
 

Symbiosis

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 3, 2022
Messages
3
Reaction score
2
Points
1
Kiek vartojote? Niekada neturėjau šios problemos ir ive turėjo nemažai kelionių, bet protingu būdu, paprastai išsidėsčiusių bent savaitės intervalu. Nenustebčiau, jei prasti chemikai, kurie nenorėjo gryninti ir mažinti išeigos / pelno, nedarytų valymo plovimų, kad persikristalizuotų
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Manau, kad tie chemikai paprastai gana greitai pasitraukdavo iš verslo - jų kelionės nebūdavo tokios geros kaip kitų, todėl žmonės pasirinkdavo pirkti kitokių prekių ženklų :)
. Aš visada tikėjau strichninu, nes mano burna jautėsi nuo rūgšties, bet žinant, ką žinau šiandien, tai greičiausiai buvo psichosomatinis dalykas, nes į kiekvieną kelionę eidavau su tuo kaip "žiniomis", todėl mano mąstysena buvo paveikta...
Taip pat girdėjau daugybę žmonių, dejuojančių dėl skeleto problemų - aš visus skausmus, kuriuos patirdavau, aiškindavau pernelyg dideliu juoku ir šokiais...
 
Top