Question kaip gaminti anabolinius steroidus?

Zan444

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2022
Messages
62
Reaction score
19
Points
8
Jūs perkate miltelius ir tada juos ištirpinate, kad būtų galima švirkšti.
 

stonebanks

Don't buy from me
Member
Joined
May 1, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Ačiū, bet aš noriu padaryti tabletes, taigi, aš nerd the ingrediente arba visiškai recuperação, JEI jūs nežinote atsakymo, pasakykite man somente kas dabar tai
 

Zan444

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2022
Messages
62
Reaction score
19
Points
8
Tuomet jums reikia steroidų, kuriuos galite vartoti be injekcijų.
 

Precursor-supplier

Don't buy from me
Resident
Joined
May 23, 2023
Messages
85
Reaction score
42
Points
28
Deals
5
Esu iš Kinijos, steroidų, peptidų, tiekėjas, reikia įsigyti produktų, susisiekite su manimi.
 

chitownskag

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 27, 2024
Messages
2
Reaction score
8
Points
3
Tai priklauso nuo to, kokį junginį maišote ir kokios koncentracijos bus jūsų galutinis produktas...
Pavyzdžiui, testosterono Enanthate 250mg/ml...

Ko jums reikės......
-testosterono Enanthate milteliai
-nešiklio aliejaus (aš naudoju mct aliejų), daug kas naudoja vynuogių sėklų aliejų. Man patinka mct, nes jis yra plonesnis.
-benzilo alkoholio (kad tirpalas būtų šiek tiek sterilus)
-benzilo benzoatas (tirpiklis milteliams suskaidyti)
-įkaitinta plokštė su magnetine maišykle
-autoklavas (aš naudoju steroklavą)
-filtras su 22 mikronų PVDf filtru
-vakuuminis siurblys, kad galėtumėte paleisti butelio filtrą.
-stiklinė produktui maišyti ant kaitlentės (aš naudoju 500 ml).
-10 ml buteliukai su kamšteliais ir kamštelių užspaudėju.
-svarstyklės, kad viską pasverti.


Jei gaminu 100 ml testosterono enantato, kurio koncentracija 250 mg/ml, ingredientus sumaišysiu taip..

* pirmiausia įpilčiau 61,25 ml mct aliejaus į ąsotį, pastatytą ant kaitvietės, su įjungta magnetine maišykle... Aš turiu įjungtą kaitvietę, bet labai žemai, palaipsniui ją didinu, tikslas - sumaišyti kuo mažiau kaitinant, nes per didelis karštis gali sugadinti jūsų įrangą.
* tada įpilkite 18 ml benzilo benzoato (18 %) į jau maišomą mct aliejų.
* tada įpilkite 2 ml benzilo alkoholio (2 %)
* po minutės maišymo įpilkite 25 g testosterono enantato miltelių, leiskite jiems susimaišyti ir labai palaipsniui didinkite temperatūrą, jei įmanoma, stenkitės neviršyti 130 °F... Aš tiesiog lėtai didinu temperatūrą, kol produktas ištirpsta... (galite naudoti tirpiklius, pvz., etilo oelatą)
* kai gatavas produktas bus gerai išmaišytas, galite leisti jam šiek tiek atvėsti, tada paleisti jį per filtrą... produktas, kuris praeina pro filtrą, yra tinkamas išpilstyti į butelius... Aš naudoju 10 ml pipetę ir supilu paruoštą produktą į butelius, kuriuos ištraukiau iš steroklavo, o išdžiūvusius butelius užsuku benzilo alkoholyje mirkytais kamščiais... Jei norite būti itin sterilūs, galite naudoti laminarinio srauto dėžutę, kad viskas būtų itin švaru (niekada nebus visiškai sterilu). Bet kokiu atveju užkimškite 10 ml buteliukus su gatavu produktu, užsukite dangtelius ir užspauskite juos... Wallah

Skaitydami šį tekstą tikrai suprantate, kad aš toli gražu nesu profesionalas, neišmanau chemijos, yra daugybė skirtingų būdų, proporcijų ir įvairių dalykų, kuriuos galite naudoti, bet aš tai darau taip.

Norėdami sudėti formules, galite naudoti paprastą aas skaičiuoklę, pvz.
Taip pat ieškau įvairių formulių skirtinguose clearnet forumuose... daug informacijos apie skirtingų junginių maišymą skirtingomis koncentracijomis... tiesiog reikia šiek tiek ieškoti ir skaityti...
 

Edliant

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 23, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Ar domėjotės natūraliais maisto papildais, solidžia treniruočių programa arba konsultavotės su fitneso treneriu? Jie gali padėti jums pasiekti tikslus be rizikos, kuri kyla vartojant nelegalias medžiagas. Be to, laikydamiesi natūralių metodų ilgainiui galite pasiekti tvaresnių ir sveikesnių rezultatų.
 

Edliant

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 23, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Prieš daugelį metų buvau gana smalsus dėl to paties dalyko ir užkliuvau už goliathsteroids.com. Tiesą sakant, buvo savotiškas palengvėjimas rasti vietą, kuri tiesiog veikia be jokių dramų. Jų medžiaga yra paprasta ir patikima.

Mano draugas buvo į kultūrizmą ir paminėjo juos, todėl aš patikrinau, ir buvo prasminga laikytis kažko teisėto. Niekada nesijaučiau, kad su jais klaidžiojau tamsoje. Jie siūlo solidų asortimentą, ir aišku, ką gaunate. Tiesiog įsitikinkite, kad esate saugūs ir atlikite namų darbus prieš pasinerdami į bet ką.
 
Top