kaip pasigaminti e. skystį su ADB-Butinaca milteliais ?

bobyloss

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 24, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1

Sveiki visi, ieškau tikslios temperatūros, kurioje galima ištirpinti adb-butinaca miltelius e. skystyje. Norėčiau jį vapuoti su savo el. cigarete.

Ieškojau forume ir neradau jokių patenkinamų rezultatų. Galbūt ieškojau neteisingai, galbūt jau yra atidaryta tema šia tema.
 

Bigtme

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 12, 2023
Messages
2
Reaction score
2
Points
3
šiek tiek šilumos būtų iš darbo bando naudojant mikrobangų krosnelę, jei tai dont darbo tada gali tai nėra tikras kanabinoinds jūs naudojate 25grams adb 1000ml yra tai, ką aš naudojamas daryti, ir tai buvo ugnis.
 

Terternat

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 30, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Pats nebandžiau ištirpinti adb-butinacos e. skystyje, tačiau esu turėjęs patirties maišant skonius. Naudojau vienkartinį "Packman", kad galėčiau eksperimentuoti su skirtingais e. skysčio skoniais. Pastebėjau, kad švelnus skysčio kaitinimas padėjo tolygiau sumaišyti skonius. Galbūt galėtumėte išbandyti panašų metodą su savo sąranka - pradėkite nuo nedidelio karščio ir pažiūrėkite, ar tai padės geriau ištirpinti miltelius. Tik įsitikinkite, kad temperatūra kontroliuojama, o prieš naudodami patikrinkite, ar saugu.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Manau, kad jums reikia patiems pasigaminti elektroninį skystį. Yra įvairių komponentų, kurie leidžia ištirpinti tai, kas neištirpsta glicerine ar propilenglikolyje.
 

TotoRina

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 17, 2023
Messages
5
Reaction score
4
Points
3
Pasiimkite pg, ištirpinkite pg, sumaišykite pg su vape sultimis, viskas paprasta;

Pasiimkite keraminį dubenėlį ir į jį įpilkite pg, įdėkite jį į mikrobangų krosnelę maždaug minutei, į karštą pg įpilkite adb, išmaišykite, pg turėtų tapti oranžinės spalvos, dabar turite pg noidų sultis, kurios turėtų susimaišyti su bet kokiomis vape sultimis be jokių didelių komplikacijų
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Ne visi noidai ištirpsta PG. Jei tai darote, parašykite man į DM
 

TotoRina

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 17, 2023
Messages
5
Reaction score
4
Points
3
Aš tai darau su 5cl, jei adbb netirpsta pg, tada sakyčiau, kad pirmiausia ištirpinkite jį šiltame etanolyje ir tada sumaišykite su pg tirpalu
 
Top