Kiek problemų kelia metilamino užsakymas

Methylamine

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 30, 2022
Messages
21
Reaction score
18
Points
3
Sveiki visi
Kiek problemų ar rūpesčių kelia kai kurių metilamino Hcl ar tirpalo užsakymas internetu ?
Ir kaip jį usely siųsti ?
Nes aš suprantu, kad kai metiaminas yra tirpalo skystis, tada yra labai degus.
Ir saugiau man užsisakyti tirpalą ar nulaužti?
Aš esu naujokas, todėl pabandykite suprasti.
 

T0lek511

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 10, 2023
Messages
126
Reaction score
84
Points
28
Deals
1
Iš kur esate kilęs? JAV arba ES yra didelė problema. Tačiau jei esate Indijoje arba Kinijoje, problema nėra didelė.
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Sutinku. Kiek žinau, ES nėra draudžiama turėti metilamino, nors pagal įstatymą norint jį užsisakyti reikia užpildyti galutinio naudotojo deklaraciją.

Yra įmonių, kurios vis tiek jį parduoda, bet vis tiek būti pagautam su dideliu metilamino kiekiu yra problema, nesvarbu, ar žmogus tai pripažįsta, ar ne. Dideli metilamino kiekiai dažniausiai naudojami pramonėje, o ne paprastoje namų chemijoje. Taigi jie užduos klausimų.

Tačiau techniniu požiūriu turėti nėra neteisėta. Manau, kad nors ir legalus, vis tiek galite būti kaip nors apkaltintas. Paprastai atrodo, kad jie dabar peržengia ribas, lenkdami įstatymus taip, kad viskas, kas susiję su chemija, yra neteisėta. Esu tikras, kad jie galėtų ką nors ištraukti, jei norėtų.
 

tajira

Don't buy from me
Resident
Joined
May 7, 2022
Messages
30
Reaction score
15
Points
8
jei tai nebus teisėta, tada nebus parduodama, bet tai yra.
kaip manote, kaip žmonės čia gauna metilamino? Robbų traukiniu ar kaip nors kitaip?
 

Mind

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 24, 2023
Messages
1
Reaction score
1
Points
3
Kam užsakyti tai, kas turi mažai teisėto naudojimo ir aplink ką tvyro toks didžiulis įtarimų debesis?

Šiaip ar taip, tai taip lengvai padaroma, kad net protu nesuvokiama... Svarai šio gražaus gražaus dalyko (ar pabrėžiau, kad lengvai) susintetinami vos per porą valandų (neskaitant reakcijos indo atvėsimo laiko).

Šiek tiek geležies chlorido kaip katalizatoriaus, MeOH, NH4Cl ir dH2O esant aukštai temperatūrai ir dideliam slėgiui.

Nustatau, kad nedidelės stalviršio krosnelės, kuriose vienu metu galima gaminti kilogramą ar mažiau, puikiai veikia šiek tiek pakeitus, pridėjus SSR ir skaitmeninį PID valdiklį (Rex-C100).

O tiems, kurie norėtų mane apklausti apie detales, susijusias su šia lengva metilamino sinteze, apie kurią ką tik užsiminiau ir (arba) užsiminiau...

Naudočiau 2 colių plieninį vamzdį, kurio abiejuose galuose yra sriegiai, 6-10 colių ilgio vamzdžio atkarpą, įsukamą į 2 colių trišakį. Kitos dvi vamzdžio angos užkemšamos srieginiais kamščiais, o vamzdžio ilgio gale, kuriame yra sriegis, taip pat yra srieginis dangtelis. Pirmą kartą naudodami būtinai pamirkykite HCL, kad pašalintumėte visas ar bet kokias dangas.

Nelabai technologiškai, tačiau gana veiksmingai, aš padėčiau rxn indą po transporto priemonės padanga ir labai ilgu vamzdžio raktu, kuo didesniu, atidaryčiau indą.

Ir tai yra, kai aš siūlyčiau ir nuoroda....to...TFSE (Google arba lygiavertis)

Kalbant apie temperatūrą ir laiką, 2 valandos 300C temperatūroje.. ir niekada nepastebėjau, kad reakcija būtų labai išranki temperatūros ar laiko atžvilgiu.

Ir po visų šių metų, praėjus dešimtmečiams, mane vis dar stebina, kad jaučiuosi esąs vienintelis žmogus, kuris pamėgo ir įsimylėjo šią konkrečią sintezę.

Jei tik galėčiau atrasti ar pagaminti tokią paprastą vieno puodo, aukštos temperatūros ir aukšto slėgio fenilamino sintezę, kaip ši metilamino sintezė.
 
Top