Question Kaip nusipirkti bitcoin be tapatybės

gus.fring

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 13, 2023
Messages
100
Reaction score
64
Points
28
Sveiki, aš čia sudarysiu sandorį, bet negaliu rasti, kur galėčiau nusipirkti bitcoin be tapatybės vérification, man reikia pagalbos, prašau 🙏
Ar kas nors žino, kaip nusipirkti bitcoin be tapatybės vérification ?
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
359
Points
63
įsigykite Exodus! jis puikiai veikia ir niekada manęs neprivertė nieko tikrinti :3
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Exodus naudoja moonpay kriptovaliutų pirkimams ir turi KYC.
 
View previous replies…

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
359
Points
63
Taip, bet ji nereikalauja jokio tapatybės patikrinimo, o to jis ir prašė. ji neverčia įkelti jokių dokumentų ar asmenį identifikuojančios informacijos, kaip tai daro kitos programėlės / piniginės.
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
359
Points
63
omg ^^; labai atsiprašau
man niekada nereikėjo nieko tikrinti, bet aš tik gaudavau pinigus iš kitų žmonių / siųsdavau pinigus, niekada nepirkau jokios kriptovaliutos pačioje programoje
 
  • Like
Reactions: vis

fosties

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 18, 2024
Messages
29
Reaction score
10
Points
3
Bitcoin bankomatas, o gal kas nors parduoda vietoje be patikrinimo.
Taip pat yra pardavėjų dw turgavietėse, kuriems galite siųsti grynuosius pinigus su laišku ir gausite btc arba narkotikų.
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
359
Points
63
tai yra gerai ir viskas, bet asmeniškai aš nepasitikiu siųsdamas žmonėms pinigus be tam tikrų apsaugos priemonių (t. y. sąlyginio deponavimo)

jei u sumokėsite pirmieji, paprastai būsite apgauti. kalbu iš patirties.
 
  • Like
Reactions: vis

fosties

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 18, 2024
Messages
29
Reaction score
10
Points
3
Jūsų teisybė, kad aplink yra tiek daug sukčių, kitas expencive variantas būtų pirkti btc su asmens duomenimis ir tada įdėti jį į coimixer.
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Ne yra pigių 0,4 % alternatyvių btc tumulėlių, tiesiog palaukite
 

Waverunner

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 25, 2024
Messages
26
Reaction score
24
Points
3
Aš paprastai einu į atm. Kai kurie paprašys n I'd n telefono numerio, todėl gaukite degiklį ir netikrą asmens tapatybės kortelę. (Kodėl gi ne tiesiog eiti su monero. Jūs sutaupysite sau daug galvos skausmo kelyje.)
Gavę bitcoin sumaišykite jį ir nustatykite jį į.max privatumo. Tiesiog būkite kantrūs. Aš darau 3 piniginės pervedimai n mišinys kiekvieną kartą, bet im ant paranojiškas pusėje, todėl jūs neturite, jei nenorite. Mano patarimas yra monero. Aš naudoju vietinį monero ir niekada neturėjau problemų. Tiesiog visada galvokite 5 žingsnius į priekį n galvoti apie visus kas tai n jums turėtų būti gerai
 

gus.fring

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 13, 2023
Messages
100
Reaction score
64
Points
28
Jūsų atsiliepimai man padėjo Ačiū, taip, mano nuomone, taip pat, Montero yra geriausia alternatyva Vakar aš ketinau pirkti Bitcoin iš kažkokio vietinio žmogaus, ir jis ketino siųsti Bitcoin iš binance, bet jis rado 51 $ pervedimo mokesčius,tai daug, kad tai beprotiška
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
505
Reaction score
236
Points
43
Localmonero leidžia pirkti XMR be KYC. Tai anonimiškesnė valiuta, bet jei norite, galite ją iškeisti į BTC. Asmeniškai man patinka torto piniginė.
 
Top